+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
Системи дентальної імплантації Osstem – надійні преміальні імпланти від однойменного південнокорейського виробника. Імпланти Osstem підходять для різних видів імплантації, в тому числі і для одно етапного відновлення зубів (фронтальні зуби).

В яких випадках рекомендують встановлювати імпланти Osstem:

 • при відсутності одного або декількох зубів
 • при відсутності всіх зубів – в такому випадку застосовується повна імплантація або знімне/ незнімне протезування на імплантат.

Імпланти Osstem

Якщо у Вас деякий час відсутні один або декілька зубів, не відкладайте з відновленням. Приходьте в нашу клініку і ми встановимо Вам імпланти Osstem, ціна яких відповідає їх високій якості.
Якщо зуб відсутній довгий час, то збільшується жувальне навантаження на сусідні зуби і вони починають поступово розхитуватися.Також збільшуються проміжки між іншими зубами цього ряду, в результаті чого зуби починають викривлятися, змінюється прикус. Кісткова тканина в тому місці де відсутній зуб поступово тоншає, що може призвести до подальших труднощів в майбутньому провести якісний процес  імплантації.
Імплантація дозволяє без шкоди для сусідніх зубів відновити відсутній зуб ( на відміну від мостовидного протезування). Приходьте до нас на імплантацію і стоматологи нашої клініки встановлять Вам надійні і довговічні імпланти.

8 переваг корейських імплантів Osstem

Головною відмінністю імплантів Osstem є довічна гарантія на імплант від виробника. А також:

Зубні імпланти Osstem, фото

 1. Висока біосумісність з тканинами, що сприяє швидкому приживленню конструкцій і мінімізує ймовірність відторгнення.
 2. Довговічність за рахунок особливої конструкції завдяки якій навантаження на кісткову тканину розподіляється рівномірно.
 3. Преміум якість імпланта Osstem при відносно невисокій вартості ( в порівнянні з європейськими аналогами).
 4. Імпланти зубів Osstem підходять для вирішення різних стоматологічних задач, завдяки широкій лінійці конструкцій. В асортименті є імпланти з різним діаметром і довжиною, що дозволяє підібрати оптимальні конструкції в залежності від особливості зубів пацієнта.
 5. Виготовляються з титану – в залежності від металевої основи конструкції підбирається по кольору так, щоб їхня зовнішня частина не просвічувалась крізь тканини ясен.
 6. Дрібнокаліберна різьба імплантів дозволяє не тільки зменшити навантаження на кісткову тканину але і знизити ймовірність руйнування кістки.
 7. Особливе покриття поверхні конструкцій сприяє швидшому приживленню імплантів, зменшуючи загальний період відновлення до 10-12 тижнів.
 8. Зубні імпланти Osstem встановлюються навіть при повному протезуванні, коли в пацієнта відсутні всі зуби.

Види імплантів Osstem в залежності від конструкції:

Установка імплантів Osstem

 • Імпланти TS серії – класичні двокомпонентні системи. Такі зубні  імпланти Osstem складаються з основного імпланту та конусоподібного абатменту.
 • Імпланти SS серії – двокомпонентні системи з абатментом у формі внутрішнього шестикутника. Такі конструкції мають особливу різьбу, яка збільшує стабільність первинної фіксації конструкції в кістці.
 • Імпланти US серії – також двохкомпонентні конструкції, абатмент яких має зовнішнє з’єднання. Такі конструкції за рахунок форми різьби надійно фіксуються навіть в кістці, яка є не щільною.
 • Імпланти MS серії – цільні конструкції з різним діаметром основи. Найчастіше такі  Osstem імпланти використовуються для протезування передніх зубів з негайним жувальним навантаженням.

Установка корейских імплантів Osstem в стоматології на Позняках

Записуйтесь на прийом в нашу клініку та приходьте ставити надійні південнокорейські імпланти Osstem.

Стоматологи нашої клініки:

 1. Оглянуть вашу ротову порожнину і порадять способи відновлення зубів, що підходять вам. Це може бути одиночне протезування, мостовидне протезування на имплантах або знімне протезування на імплантат.
 2. Складуть детальний план лікування. У випадку імплантації важливо, щоб ротова порожнина була повністю здоровою. Тому якщо у Вас є карієс або захворювання пародонта, лікарі рекомендуватимуть пролікувати и вже потім проводити імплантацію.
 3. Після загального лікування встановлять імплант Osstem, а потім через 10-12 тижнів зафіксують на ньому коронку.
Чекаємо Вас в нашій клініці за попереднім записом в зручний для Вас час. 

 

Ціни

АКЦІЯ ПО ІМПЛАНТАЦІЇ Установка імпланта SHTRAUMANN titan (Швейцарія) - 12 990 грн Ціна - одна з самих низьких в м. Києві!

СистемаI етап (хірургічний)II етап (ортопедичний)Ціна (грн)
Установка імпланта (грн)Період лікування верхня щелепаПеріод лікування нижня щелепаУстановка формувача десни (грн)Період лікування верхня та нижня щелепаУстановка абатмента (грн)Відбитки (грн)Період лікувння верхня та нижня щелепаУстановка коронки на імплант (грн)
Neobiotech SLA (Ю.Корея)56003 місяця2 місяця10702 тижні230012302 тижні280013000
Dentium (Super Line) (Ю.Корея)75003 місяця2 місяця10702 тижні390012302 тижні280016500
Osstem (Ю.Корея)86002 місяця1,5 місяця10702 тижні450012302 тижні280018200
Straumann (titan) (Швейцария)129903 місяця2 місяця27702 тижні450012302 тижні650027 990
Straumann (roxolid) (Швейцария)139903 місяця2 місяця27702 тижні450012302 тижні650028990
Straumann (activ) (Швейцарія)209901,5 місяця1 місяць27702 тижні450012302 тижні6 50035 990
ІМПЛАНТ NEOBIOTECH (SLA) - відновлює жувальну функцію, металокераміка на стандартному титановому абатменти. ІМПЛАНТ DENTIUM (SUPER LINE) - підтримує стабільність ясенного краю довгий час, відновлює жувальну функцію, металокераміка на стандартному титановому абатменти. ІМПЛАНТ OSSTEM - нова поверхня x-speed з кальцієм сприяє швидшому приживлення, можливе виготовлення і фіксація тимчасової коронки в день імплантації, металокераміка на стандартному титановому абатменти. ІМПЛАНТ SHTRAUMANN (TI) - швидке приживлення, зменшується ризик втрати імпланта, більш комфортна процедура імплантації, індивідуальний цирконієвий абатмент + безметалловая коронка. ІМПЛАНТ SHTRAUMANN (ACTIV) - термін пріжівленія- в два рази швидше аналогів, зменшується ризик втрати імпланта, більш комфортна процедура імплантації, індивідуальний цирконієвий абатмент + безметалловая коронка. ІМПЛАНТ SHTRAUMANN (ROXOLID) - володіє більшою надійністю, розширює возможностьустновкі ін недостатній кількості кісткової тканини, індивідуальний цирконієвий абатмент + безметалловая коронка.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі