+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
NeoBiotech – надійні системи дентальної імплантації від одноіменного виробника з Південної Кореї.
Вони використовуються для відновлення втрачених зубів при незнімному та знімному протезуванні і відмінно себе зарекомендували як під час одноетапної імплантації (негайне навантаження після установки), так і під час двоетапної імплантації, коли зубна коронка встановлюється через чотири місяці після імплантації.

Імпланти NeoBiotech: показання до встановлення

Імпланти NeoBiotech

 • втрата одного зуба;
 • відсутність кількох зубів;
 • повна відсутність зубів (незнімне протезування або протезування на імплантатах).
Якщо у вас немає одного або декількох зубів, не відкладайте з відвідуванням стоматолога. Відсутність навіть одного зуба в зубному ряду збільшує навантаження на сусідні зуби і призводить до їх розхитування і зміщення.
Приходьте на консультацію до нашого хірурга-стоматолога, він огляне вашу ротову порожнину і розкаже про всі способи відновлення краси і здоров’я посмішки за допомогою імплантів NeoBiotech.
Завдяки надійності конструкції і відносно невеликій вартості, імпланти NeoBiotech отримали велику популярність у пацієнтів.

Різновиди імплантів NeoBiotech

У лінійці NeoBiotech виробляються три системи імплантів: NeoBiotech IS, NeoBiotech IS II Active з SLA поверхнею і NeoBiotech S-Mini. У нашій клініці ми використовуємо найсучасніші імпланти від південнокорейського виробника – NeoBiotech IS II Active з SLA.
Імплант Neobiotech виготовлений з титану і має особливу конструкцію, яка сприяє приживленню систем. Також за рахунок цього він добре витримує навантаження і підходить навіть для протезування жувальний зубів.
Шийка південнокорейських імплантів має висоту 0,5 мм, а також антибактеріальну поверхню – вона покрита мікропазами. Це не тільки захищає тканини від потрапляння бактерій, але сприяє щільному приєднанню зовнішньої частини імпланта з м’якими тканинами. Це, в свою чергу, робить фіксацію імпланта більш надійною і стабільною та збільшує термін служби конструкції за рахунок мінімальної втрати кісткової тканини.

5 переваг NeoBiotech імплантів

переваги NeoBiotech імплантів, фото

 1. Мінімальна кісткова резорбція за рахунок особливої ​​BioSel (0,5 мм) поверхні зовнішньої частини імпланта. Імплант щільно прилягає до тканин, що зводить виснаження кісткової тканини до мінімуму.
 2. Відмінна первинна стабільність за рахунок коронарної макрорізьби з кроком 0,8 мм.
 3. Високий контакт імпланта з кістковою тканиною завдяки особливій SLA-поверхні. Це сприяє хорошому приживленню імпланта в короткий період.
 4. Стійкість при вертикальних навантаженнях за рахунок гострої глибокої різьби з трикутним профілем. Навіть під час сильного вертикального навантаженнях імплант залишається стабільним, тому служить довго і надійно.
 5. Висока первинна стабілізація за рахунок стійкого апексу. Незалежно від способу імплантації (одноетапного або двохетапного) імпланти Neobiotech стабільно фіксуються.
На додаток потрібно сказати ще кілька слів про особливу SLA-поверхню імплантів. За рахунок піскоструйної обробки імпланта в кілька етапів і кислотного впливу, його поверхня отримує мікрошорсткість і заглиблення на макрорівні, що схожі на структуру кісткової тканини. Завдяки цьому імпланти NeoBiotech показують відмінні результати остеоінтеграції – вони добре зростаються з кістковою тканиною на клітинному рівні.

Установка імплантів Необіотек в нашій клініці

Записуйтеся в нашу клініку на консультацію і приходьте на встановлення надійних південнокорейських імплантів NeoBiotech.

Стоматологи нашої клініки:

Установка імплантів NeoBiotech

 1. Оглянуть вашу ротову порожнину в місці відсутності зуба, а також розкажуть про способи відновлення зубів, які підходять вам. Це може бути одиночне протезування, мостовидне протезування на імплантатах або знімне протезування на імплантатах.
 2. Після огляду складуть покроковий план лікування. У випадку з імплантацією важливо, щоб ротова порожнина пацієнта була повністю здоровою, тому якщо у вас є карієс або захворювання ясен, то лікар порекомендує їх вилікувати і тільки після цього імплантувати.
 3. Після загального лікування виконають встановлення імпланта NeoBiotech, а потім зафіксують на ньому металокерамічну коронку.
Чекаємо вас в нашій клініці за попереднім записом в будь-який день тижня.

 

Лікарі
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.