+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Імпланти Dentium

Dentium – південнокорейський виробник дентальних імплантів. Бренд досить давно представлений на ринку стоматологічних матеріалів та показує гарні результати лікування. Імпланти бренду одні з найбільш затребуваних імплантів у багатьох країнах сучасного світу. Імпланти Дентіум відрізняються надійністю, універсальністю і підходять для установки в різних клінічних випадках: для відновлення передніх, жувальних зубів а також зубів на верхній щелепі. Для імплантації зубів в нашій клініці використовуємо преміум-імпланти в лінійці виробника – Super Line.

Показання для встановлення дентальних імплантів Dentium (Корея)

імпланти дентіум ціна Головна функція будь-яких імплантів – відновлення втрачених зубів. Враховуючи універсальність систем Dentium, вони підходять для встановлення в будь-якому з нижче перерахованих випадків:
 • відсутність одного зуба;
 • відсутність декількох зубів в зубному ряді;
 • повна відсутність зубів (в такому випадку на імплантах в певних місцях фіксується знімний протез).
Якщо у вас є одна з перерахованих вище проблем, не відкладайте з її рішенням – записуйтеся на імплантацію зубів в нашу клініку. Наші хірурги-стоматологи встановлять вам надійні довговічні Dentium імпланти. Клініка Доброго Стоматолога – одна з найкращих клінік Києва для імплантації зубів. У нас працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі-стоматологи, які гарантують бездоганну якість своєї роботи.

3 причини, чому не можна відкладати з відновленням зубів:

 • якщо відсутні один або декілька зубів в зубному ряді, то збільшується навантаження на сусідні зуби і вони з часом стають хиткими, на них утворюються дефекти і з часом, можуть бути втраченими;
 • зуби в зубному ряді змінюють своє положення і зміщуються, збільшуються проміжки між зубами, а положення щодо правильної дуги змінюється;
 • кісткова тканина у тому місці де відсутній зуб згодом атрофується, на цьому місці буде складно провести надійну імплантацію.
Дбайте про себе і своє здоров’я, записуйтесь на консультацію до імплантологів у Клініку Доброго Стоматолога. Ми розповімо Вам про усі варіанти відновлення зубного ряду, а рішення за Вами. Обирайте здоров’я своєї ротової порожнини!

Корейські імпланти Dentium Super Line

Це елітні дентальні конструкції, які випускаються в лінійці бренду. Вони найкращим чином зарекомендували себе в сфері зубної імплантології і користуються великим попитом у стоматологів в Європі та Азії

Особливості імплантів Dentium Super Line

 • Подвійна різьба. Саме за рахунок цього імплант міцніше фіксується в кістку, а сама процедура встановлення займає в рази менше часу, ніж при використанні інших видів конструкцій.
 • Відсутність шийки. Завдяки цьому система імплантів Dentium занурюється нижче рівня кістки на 0,5 мм, що збільшує довготривалість служби імпланту і мінімізує втрату кісткової тканини після встановлення.
 • Абатмент. Цей елемент конструкції використовується для з’єднання коронки з імплантом. Він забезпечує герметичність з’єднання, має легкий сріблястий відтінок, тому не просвічується крізь ясна.
 • SLA-поверхня. Поверхня титанових імплантів Dentium обробляється за особливою технологією SLA- яка має особливу рельєфність на макрорівні, що робить її схожою до структури кісткової тканини і сприяє більш швидкому і міцному приживлення імпланта

5 причин, чому пацієнти обирають імпланти Dentium

 1. Швидко встановлюється і швидкий процес приживлення.
 2. Встановлюються в складних клінічних ситуаціях.
 3. Відносно невисока ціна навіть на імпланти преміум-сегменту.
 4. Низька атрофія кісткової тканини за рахунок особливостей конструкції.
 5. Висока стійкість навіть при інтенсивних жувальних навантаженнях.

Встановлення імплантів Dentium у Клініці Доброго Стоматолога в Києві

імпланти dentium ціна Записуйтесь в нашу клініку на Позняках і приходьте на встановлення надійних південнокорейських Dentium імплантів. Ми з радістю проконсультуємо і дамо пораду щодо якісних матеріалів. Ціна Dentium імплантів відносно невисока, але даний бренд вже багато років показує чудову якість та надійність. Наші хірурги-імплантологи гарантують, що кожен етап лікування буде проведений бездоганно. Тому при дотриманні всіх рекомендацій стоматолога Ви будете насолоджуватися своєю новою посмішкою довгі роки. Стоматологи нашої клініки:
 1. Проведуть огляд вашої ротової порожнини, оцінять чи здорові ваші зуби, а також висоту та ширину кісткової тканини там де відсутній зуб.
 2. В залежності від клінічної картини складуть детальний план лікування. Якщо ваші зуби і ясна здорові, а об’єм кісткової тканини достатній для встановлення імпланту, то лікарі запланують імплантацію на найближчий час. Якщо у вас спостерігається карієс або захворювання ясен, то це необхідно пролікувати і лише після того провести імплантацію.
 3. Якщо кісткової тканини недостатньо для фіксації імпланту, її порекомендують ущільнити шляхом кісткової пластики (це також можливо зробити в нашій клініці). А вже потім встановити імплант. До речі компанія Dentium займається не тільки виробництвом імплантів, а і матеріалів для відновлення обсягів кісткової тканини.
 4. Після всіх необхідних процесів лікування стоматологи нашої клініки встановлять необхідний імплант Dentium, а вже після повного приживлення зафіксують на нього коронку.Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг. У Клініці Доброго Стоматолога найсучасніше обладнання та кваліфіковані фахівці різних спрямувань. Лікування у нас – це комфортно, безболісно, швидко та надійно. Чекаємо Вас в нашій клініці за попереднім записом в зручний час. Ми працюємо без вихідних.

 

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.