+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Dentium – південнокорейський виробник дентальних імплантів. Імпланти Дентіум відрізняються надійністю,  універсальністю і підходять для установки в різних клінічних випадках: для відновлення передніх, жувальних зубів а також зубів на верхній щелепі. Для імплантації зубів в нашій клініці використовуємо преміум-імпланти в лінійці виробника – Super Line.

Показання для встановлення дентальних імплантів Dentium (Корея)

Імпланти Dentium
Головна функція імплантів – відновлення втрачених зубів. Враховуючи універсальність систем Dentium, вони підходять для встановлення в будь-якому з нижче перерахованих випадків.
 • відсутність одного зуба;
 • відсутність декількох зубів в зубному ряді;
 • повна відсутність зубів (в такому випадку на імплантах в певних місцях фіксується знімний протез).
Якщо у вас є одна з перерахованих вище проблем, не відкладайте з її рішенням – записуйтеся на імплантацію зубів в нашу клініку. Наші хірурги-стоматологи встановлять вам надійні довговічні Dentium імпланти. 

3 причини, чому не можна відкладати з  відновленням зубів:

 • якщо відсутні один або декілька зубів в зубному ряді, то збільшується навантаження на сусідні зуби і вони з часом стають хиткими;
 • зуби в зубному ряді змінюють своє положення і зміщуються, збільшуються проміжки між зубами, а положення щодо правильної дуги змінюється;
 • кісткова тканина у тому місці де відсутній зуб згодом атрофується.

Корейскі імпланти Dentium Super Line

Це елітні дентальні конструкції, які випускаються в лінійці бренду. Вони найкращим чином зарекомендували себе  в сфері зубної імплантології і користуються великим попитом у стоматологів в Європі та Азії 
 

Особливості імплантів Dentium Super Line

Особливості імплантів Dentium Super Line
Подвійна різьба. Саме за рахунок  цього імплант міцніше фіксується в кістку, а сама процедура встановлення займає в рази  менше часу, ніж при використанні інших видів конструкцій.
 
Відсутність шийки. Завдяки  цьому система імплантів Dentium занурюється нижче рівня кістки на 0,5 мм, що збільшує довготривалість служби імпланту і мінімізує втрату кісткової тканини після встановлення.
 
Абатмент. Цей елемент конструкції використовується для з'єднання коронки з імплантом. Він забезпечує герметичність з'єднання, має легкий сріблястий відтінок, тому не просвічується крізь ясна.
 
SLA-поверхня. Поверхня титанових імплантів Dentium обробляється за особливою технологією SLA- яка має особливу рельєфність на макрорівні, що робить її схожою до структури кісткової тканини і сприяє більш швидкому і міцному приживлення імпланта

5 причин, чому пацієнти обирають імпланти Dentium 

 1. Швидко встановлюється і швидкий процес приживлення.
 2. Встановлюються в складних клінічних ситуаціях.
 3. Відносно невисока ціна навіть на імпланти преміум-сегменту.
 4. Низька атрофія кісткової тканини за рахунок особливостей конструкції.
 5. Висока стійкість навіть при інтенсивних жувальних навантаженнях.

Установка імплантів Dentium в нашій Клініці.

Записуйтесь в нашу клініку на Позняках і приходьте на встановлення надійних південнокорейських Dentium імплантів. Ціна таких конструкцій відносно невисока при хорошій якості імплантів.

Стоматологи нашої клініки:

 1. Проведуть огляд вашої ротової порожнини, оцінять чи здорові ваші зуби, а також висоту та ширину кісткової тканини там де відсутній зуб.
 2. В залежності від клінічної картини складуть детальний план лікування. Якщо ваші зуби і ясна здорові, а об’єм кісткової тканини достатній для встановлення імпланту, то лікарі запланують імплантацію на найближчий час. Якщо у вас спостерігається карієс або захворювання ясен, то це необхідно пролікувати і лише після того провести імплантацію.
 3. Якщо кісткової тканини недостатньо для фіксації імпланту,  її порекомендують ущільнити шляхом кісткової пластики ( це також можливо зробити в нашій клініці).  А вже потім встановити імплант. До речі компанія Dentium займається не тільки виробництвом імплантів, а і матеріалів для відновлення обсягів кісткової тканини.
 4. Після всіх необхідних процесів лікування стоматологи нашої клініки встановлять необхідний імплант Dentium, а вже після повного приживлення зафіксують на нього коронку.
Чекаємо Вас в нашій клініці за попереднім записом в зручний час. Ми працюємо без вихідних.

 

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.