+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Імпланти Dentium

Dentium – південнокорейський виробник дентальних імплантів. Бренд досить давно представлений на ринку стоматологічних матеріалів та показує гарні результати лікування. Імпланти бренду одні з найбільш затребуваних імплантів у багатьох країнах сучасного світу. Імпланти Дентіум відрізняються надійністю, універсальністю і підходять для установки в різних клінічних випадках: для відновлення передніх, жувальних зубів а також зубів на верхній щелепі. Для імплантації зубів в нашій клініці використовуємо преміум-імпланти в лінійці виробника – Super Line.

Показання для встановлення дентальних імплантів Dentium (Корея)

імпланти дентіум ціна Головна функція будь-яких імплантів – відновлення втрачених зубів. Враховуючи універсальність систем Dentium, вони підходять для встановлення в будь-якому з нижче перерахованих випадків:
 • відсутність одного зуба;
 • відсутність декількох зубів в зубному ряді;
 • повна відсутність зубів (в такому випадку на імплантах в певних місцях фіксується знімний протез).
Якщо у вас є одна з перерахованих вище проблем, не відкладайте з її рішенням – записуйтеся на імплантацію зубів в нашу клініку. Наші хірурги-стоматологи встановлять вам надійні довговічні Dentium імпланти. Клініка Доброго Стоматолога – одна з найкращих клінік Києва для імплантації зубів. У нас працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі-стоматологи, які гарантують бездоганну якість своєї роботи.

3 причини, чому не можна відкладати з відновленням зубів:

 • якщо відсутні один або декілька зубів в зубному ряді, то збільшується навантаження на сусідні зуби і вони з часом стають хиткими, на них утворюються дефекти і з часом, можуть бути втраченими;
 • зуби в зубному ряді змінюють своє положення і зміщуються, збільшуються проміжки між зубами, а положення щодо правильної дуги змінюється;
 • кісткова тканина у тому місці де відсутній зуб згодом атрофується, на цьому місці буде складно провести надійну імплантацію.
Дбайте про себе і своє здоров’я, записуйтесь на консультацію до імплантологів у Клініку Доброго Стоматолога. Ми розповімо Вам про усі варіанти відновлення зубного ряду, а рішення за Вами. Обирайте здоров’я своєї ротової порожнини!

Корейські імпланти Dentium Super Line

Це елітні дентальні конструкції, які випускаються в лінійці бренду. Вони найкращим чином зарекомендували себе в сфері зубної імплантології і користуються великим попитом у стоматологів в Європі та Азії

Особливості імплантів Dentium Super Line

 • Подвійна різьба. Саме за рахунок цього імплант міцніше фіксується в кістку, а сама процедура встановлення займає в рази менше часу, ніж при використанні інших видів конструкцій.
 • Відсутність шийки. Завдяки цьому система імплантів Dentium занурюється нижче рівня кістки на 0,5 мм, що збільшує довготривалість служби імпланту і мінімізує втрату кісткової тканини після встановлення.
 • Абатмент. Цей елемент конструкції використовується для з’єднання коронки з імплантом. Він забезпечує герметичність з’єднання, має легкий сріблястий відтінок, тому не просвічується крізь ясна.
 • SLA-поверхня. Поверхня титанових імплантів Dentium обробляється за особливою технологією SLA- яка має особливу рельєфність на макрорівні, що робить її схожою до структури кісткової тканини і сприяє більш швидкому і міцному приживлення імпланта

5 причин, чому пацієнти обирають імпланти Dentium

 1. Швидко встановлюється і швидкий процес приживлення.
 2. Встановлюються в складних клінічних ситуаціях.
 3. Відносно невисока ціна навіть на імпланти преміум-сегменту.
 4. Низька атрофія кісткової тканини за рахунок особливостей конструкції.
 5. Висока стійкість навіть при інтенсивних жувальних навантаженнях.

Встановлення імплантів Dentium у Клініці Доброго Стоматолога в Києві

імпланти dentium ціна Записуйтесь в нашу клініку на Позняках і приходьте на встановлення надійних південнокорейських Dentium імплантів. Ми з радістю проконсультуємо і дамо пораду щодо якісних матеріалів. Ціна Dentium імплантів відносно невисока, але даний бренд вже багато років показує чудову якість та надійність. Наші хірурги-імплантологи гарантують, що кожен етап лікування буде проведений бездоганно. Тому при дотриманні всіх рекомендацій стоматолога Ви будете насолоджуватися своєю новою посмішкою довгі роки. Стоматологи нашої клініки:
 1. Проведуть огляд вашої ротової порожнини, оцінять чи здорові ваші зуби, а також висоту та ширину кісткової тканини там де відсутній зуб.
 2. В залежності від клінічної картини складуть детальний план лікування. Якщо ваші зуби і ясна здорові, а об’єм кісткової тканини достатній для встановлення імпланту, то лікарі запланують імплантацію на найближчий час. Якщо у вас спостерігається карієс або захворювання ясен, то це необхідно пролікувати і лише після того провести імплантацію.
 3. Якщо кісткової тканини недостатньо для фіксації імпланту, її порекомендують ущільнити шляхом кісткової пластики (це також можливо зробити в нашій клініці). А вже потім встановити імплант. До речі компанія Dentium займається не тільки виробництвом імплантів, а і матеріалів для відновлення обсягів кісткової тканини.
 4. Після всіх необхідних процесів лікування стоматологи нашої клініки встановлять необхідний імплант Dentium, а вже після повного приживлення зафіксують на нього коронку.Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг. У Клініці Доброго Стоматолога найсучасніше обладнання та кваліфіковані фахівці різних спрямувань. Лікування у нас – це комфортно, безболісно, швидко та надійно.Чекаємо Вас в нашій клініці за попереднім записом в зручний час. Ми працюємо без вихідних.

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Зважаючи на те що бренд досить надійний і давно представлений на ринку стоматологічних матеріалів, ціна імплантів Дентіум все ж демократична. У Клініці Доброго Стоматолога Дентіум буде коштувати від 12550 грн. Ціна імплантації буде варіювати від індивідуальних потреб та особливостей ротової порожнини.
В Клініці Доброго Стоматолога використовують система імплантів Dentium Super Line. Особливості різьби, шийки, абатменту та поверхні дозволяє надійно фіксувати штифт навіть в найтоншу кісткову тканину, з’єднувати усі частини конструкції герметично, сприяє якнайшвидшому приживленні імпланта. Super Line відносять до імплантів преміум-класу.
Імплантація Дентіум дозволяє забути про відсутність зуба на десятки років. Завдяки своїй будові дані конструкції не викликають багатьох ускладнень, що можливі у пацієнтів при встановленні конструкцій інших брендів. Відгуки про Dentium імпланти наших пацієнтів свідчить про те, що вони стійкі, надійні та комфортні і через 10 років експлуатації.
Це високоякісні корейські конструкції, які вже багато років завойовують прихильність стоматологів та пацієнтів в Європі та Азії. Встановлення Dentium в Клініці Доброго Стоматолога це швидкий процес, завдяки спеціальній будові імпланту. Також бренд гарантує комфортне та швидше приживлення навіть у складних випадках.
Після консультації, діагностики та підготовки ротової порожнини до імплантації, відбувається встановлення імплантату Dentium. Це хіругрічна процедура, в ході якої імплант «вкручується» в кістку, надійно фіксується там за допомогою спеціальної різьби. Це займає небагато часу, тому процедура не приносить значного дискомфорту пацієнту. Залежно від обраної техніки далі імплант одразу або через деякий час навантажується протезом.
Корейський імплант Dentium, хоч і встановлюється навіть у складних клінічних випадках, проте має деякі протипоказання, як і інші імпланти. Це хвороби обміну речовин, гострі інфекційні захворювання, туберкульоз, психічні вади, злоякісні новоутворення та інші. Перед імплантацією стоматолог обов’язково враховує всі Ваші індивідуальні особливості і обирає відповідну тактику.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.