+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 15250 грн
Встановлення імпланта Osstem від 12560 грн
Встановлення імпланта SL від 12550грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 9800 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Імплантація зубів сьогодні дуже популярна процедура. Сучасні люди звикли обирати комфорт, цінувати себе, свій час та дбати про своє здоров’я. Наш темп життя зазвичай досить насичений, постійні походи до стоматолога, дискомфорт чи біль – не те, на що ми хочемо витрачати своє життя. Імплантація зубів під ключ у Києві виконується задля відновлення зубного ряду пацієнта швидко, надійно та довговічно.

Втрата одного чи декількох зубів може спричиняти не лише фізичні дефекти, але й психологічні.

Пацієнти при відсутності зуба можуть відчувати:

вартість імплантації 1 зуба під ключ
 • Біль.
 • Дискомфорт.
 • Труднощі з пережовуванням їжі.
 • Дефекти мовлення.
 • Комплекси через естетичні аспекти.

У Клініці Доброго Стоматолога у Києві є повний спектр стоматологічних послуг. Коли Ви заходите до нас з своєю проблемою, ми пропонуємо її вирішення усіма можливими способами і Ви виходите задоволені своєю посмішкою. Весь шлях лікування відбувається безпосередньо у нас – це зручно, ефективно та економно.

Ціна імплантації зубів під ключ різна, бо ми пропонуємо різні методи, матеріали та технології – саме тому кожен може обрати для себе саме те, що підходить його гаманцю.

В яких випадках роблять імплантацію під ключ

Імплантація зуба під ключ у Києві для тим пацієнтів, хто цінує свій час та сили. Це комплекс усіх маніпуляцій з моменту відкриття ним дверей Клініки Доброго Стоматолога і до моменту отримання посмішки мрії. Увесь наш персонал турбується про Вас, а Ви маєте впевненість у якості кожної послуги.

Етапи проведення імплантації під ключ

У Клініці Доброго Стоматолога є чіткий маршрут пацієнта, який планує зробити імплантацію зуба під ключ за виправданою ціною цієї послуги. Звичайно, можливі відхилення і додаткові етапи, залежно від клінічної ситуації людини.

Розповімо детальніше про цей процес.

Етап №1.Консультація лікаря-стоматолога.

Наші фахівці на даному етапі призначать необхідний план додаткових інструментальних досліджень, детально дізнаються про побажання пацієнта та звичайно ж опишуть ціну імплантації 1 зуба у Києві під ключ. Звичайно, зазвичай це не зовсім дешева процедура, але Ви переконаєтесь, що це вартує кожної витраченої копійки.

Етап №2. Діагностика.

До нього входять стандартні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Вони дозволяють оцінити загальний стан пацієнта, його готовність до імплантації під ключ та виключити протипоказання. Обов’язково виконується комп’ютерна томографія, аби визначити стан кісткової тканини у місці майбутнього імпланта та допоможе обрати відповідну конструкцію.

Етап №3. Підготовка.

Можливо, деякім пацієнтам будуть призначені додаткові процедури з метою збільшення об’єму кісткової тканини, як от синус-ліфтинг чи кісткова аугментація.

Етап №4. Хірургічний етап імплантації.

Це час встановлення титанового штифта, який слугує штучним коренем зуба у щелепну тканину. І деякий час потрібно чекати, щоб конструкція прижилася.

Етап №5. Ортопедичний.

На приживлений імплант встановлюється коронка (з будь-якого матеріалу, який обере пацієнт). І все, імплантація завершена.

Кожен етап відбувається у стінах Клініки Доброго Стоматолога. Ми володіємо новітніми інструментами, матеріалами та обладнанням, які забезпечують швидку, точну та якісну роботу наших стоматологів. Імплантація зуба під ключ у нашій Клініці у Києві гарантовано буде приємною, безболісною та надійною, а ще й за привабливою ціною!

Протипоказання до імплантації

Як і при всіх процедурах, існують відносні та абсолютні протипоказання. Все суворо індивідуально, і навіть якщо у вас діагностовано щось з нижче перерахованого, варто проконсультуватись з стоматологом, він зможе запропонувати способи корекції цього стану, або ж альтернативні варіанти відновлення зубів.

Отже, до протипоказань до проведення імплантації зубів належать:

імпланти зубів ціна київ
 • Бруксизм (неконтрольований скрегіт зубами, переважно уві сні).
 • Гострі захворювання зубів та ясен.
 • Хронічні соматичні захворювання у стадії загострення.
 • Деякі захворювання обміну речовин.
 • Злоякісні новоутворення.
 • Гострі інфекційні хвороби.
 • Туберкульоз.
 • Порушення згортання крові.

Деякі патології (як от ендокринні порушення чи аутоімунні хвороби) можуть порушити приживлення імплантату, тому важливо і на це звертати увагу.

Чому не варто відкладати імплантацію зубів

Стоматологи радять відновлювати зубний ряд у найбільш короткі строки. Існують методи, як от одномоментна імплантація під ключ, коли можливо встановити новий титановий штифт відразу на місце видаленого зуба.

Якщо зволікати з поверненням краси та функціональності посмішки за допомогою імплантації виникають ускладнення, пов’язані з тривалою відсутністю відсутністю зубів:

 • Атрофія кісткової тканини.
 • Руйнування інших зубів – через зміщення осі навантаження на них.
 • Дефекти прикусу.
 • Розвиток комплексів, невпевненості у собі та навіть депресії.

Переваги імплантації зубів

Імплантація зубів під ключ, незважаючи на високу ціну – це рішення проблеми надійно, якісно та довговічно. Вибір завжди за пацієнтом, але ми радимо імплантацію під ключ, як найкращий метод на цьогодні. Строк служби імплантів, залежно від виробника, може бути до 25 років, а при правильному догляді і ще довше.

На цей термін ви не відчуваєте дискомфорту, болю, у Вас немає комплексів, Ви щодня даруєте світові свою чудову, красиву, а головне, здорову посмішку!Тому вставити зуб під ключ – чудове рішення!

Догляд за зубами після імплантації під ключ

імплантація зубів під ключ ціни

Пацієнти після імплантації зубів під ключ – практично відразу повертаються до звичного життя. До рекомендацій щодо догляду за зубами належать такі загальні правила:

 • Чищення зубів зранку та ввечері, за можливості – після прийомів їжі.
 • Користуватися зубною ниткою, іригатором, для очищення міжзубного простору.
 • Ополіскування зубної порожнини спеціальним розчином, або, як мінімум водою після кожного прийому їжі.

Як можна помітити, ці рекомендації не відрізняються від правил догляду за природними зубами. Це ще раз доводить що імплантація – шанс на повноцінне життя з новою посмішкою, з новими довговічними та надійними конструкціями.

Не забувайте відвідувати стоматолога профілактично один раз на 6 місяців, так ви зможете попередити багато проблем ротової порожнини!

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога при імплантації зубів у Києві

Багаторічний досвід, професіоналізм та новітні ефективні технології – це про імплантацію під ключ у Києві у Клініці Доброго Стоматолога.

Ми пропонуємо те, що підійде саме вам, залежно від індивідуальних побажань, клінічної ситуації та фінансових можливостей.

Імплантація під ключ у Клініці Доброго Стоматолога – ваша гарантія надійності, комфорту та краси! Записуйтесь на консультацію до наших чудових стоматологів та дізнавайтеся більше про можливості сучасних процедур. Також лікар зможе описати ціну імплантації під ключ у Києві саме для вас, враховуючи усі фактори.

Ми чекаємо на Вас!

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Вартість імплантації 1 зуба під ключ різна у Києві, все залежить від того, який об’єм підготовки необхідний, який метод обрано та імплант якого виробника планується встановлювати. Сучасна стоматологія має багато альтернатив, якщо фінанси обмежені – стоматолог завжди пропонує бюджетні, але якісні матеріали, якщо в пріоритеті надійність та довговічність – ціна на таку імплантацію буде вищою.
Імплантація зубів під ключ – це комплекс усіх маніпуляцій і процедур з моменту консультації стоматолога щодо імплантації і до моменту отримання пацієнтом бажаної посмішки. Відновлення зубного ряду потребує чіткої копіткої праці та часу, щоб забути про цю проблему на довгі роки і насолоджуватися посмішкою.
Імплант під ключ – це зручна послуга для пацієнтів. Сюди входять: консультація стоматолога, комплекс діагностичних маніпуляцій (лабораторні, інструментальні), підготовчі процедури (синус-ліфтинг, кісткова аугментація або лікування зубів та ясен), встановлення титанового штифта (штучного кореня зуба), протезування на імплантах – встановлення коронки (видимої частини зуба пацієнта).
Ціна імплантації може бути різною. Якщо йдеться про метод all-on-4 – це спосіб відновлення зубного ряду, коли на 4 штифта встановлюється протез. Це одномоментна імплантація у Києві, коли за один візит відбувається безпосередньо і хірургічний етап і протезування. Коштувати така процедура може по різному, варто обрати зубний протез, визначити кількість зубів для відновлення, який об’єм підготовки необхідний і т.д. Тоді стоматолог прорахує ціну для Вас.
Значною мірою, вартість залежить від обраного виробника імплантів під ключ. Найдорожчий варіант – надійні швейцарські імпланти Straumann - акційна ціна 13860 грн, найдешевший – Neobiotech SLA виробника з Південної Кореї від 7999 грн. До ціни імплантів додається ще вартість необхідної підготовки ротової порожнини, діагностики, роботи стоматолога та протезування.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.