+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 250 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 11999 грн
Встановлення імпланта Osstem від 8000 грн
Встановлення імпланта SL від 8000 грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 5600 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Імплантація зубів сьогодні дуже популярна процедура. Сучасні люди звикли обирати комфорт, цінувати себе, свій час та дбати про своє здоров’я. Наш темп життя зазвичай досить насичений, постійні походи до стоматолога, дискомфорт чи біль – не те, на що ми хочемо витрачати своє життя. Імплантація зубів під ключ у Києві виконується задля відновлення зубного ряду пацієнта швидко, надійно та довговічно.

Втрата одного чи декількох зубів може спричиняти не лише фізичні дефекти, але й психологічні.

Пацієнти при відсутності зуба можуть відчувати:

вартість імплантації 1 зуба під ключ
 1. Біль.

 2. Дискомфорт.

 3. Труднощі з пережовуванням їжі.

 4. Дефекти мовлення.

 5. Комплекси через естетичні аспекти.

У Клініці Доброго Стоматолога у Києві є повний спектр стоматологічних послуг. Коли Ви заходите до нас з своєю проблемою, ми пропонуємо її вирішення усіма можливими способами і Ви виходите задоволені своєю посмішкою. Весь шлях лікування відбувається безпосередньо у нас – це зручно, ефективно та економно.

Ціна імплантації зубів під ключ різна, бо ми пропонуємо різні методи, матеріали та технології – саме тому кожен може обрати для себе саме те, що підходить його гаманцю.

В яких випадках роблять імплантацію під ключ

Імплантація зуба під ключ у Києві для тим пацієнтів, хто цінує свій час та сили. Це комплекс усіх маніпуляцій з моменту відкриття ним дверей Клініки Доброго Стоматолога і до моменту отримання посмішки мрії. Увесь наш персонал турбується про Вас, а Ви маєте впевненість у якості кожної послуги.

Етапи проведення імплантації під ключ

У Клініці Доброго Стоматолога є чіткий маршрут пацієнта, який планує зробити імплантацію зуба під ключ за виправданою ціною цієї послуги. Звичайно, можливі відхилення і додаткові етапи, залежно від клінічної ситуації людини.

Розповімо детальніше про цей процес.

Етап №1.Консультація лікаря-стоматолога.

Наші фахівці на даному етапі призначать необхідний план додаткових інструментальних досліджень, детально дізнаються про побажання пацієнта та звичайно ж опишуть ціну імплантації 1 зуба у Києві під ключ. Звичайно, зазвичай це не зовсім дешева процедура, але Ви переконаєтесь, що це вартує кожної витраченої копійки.

Етап №2. Діагностика.

До нього входять стандартні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Вони дозволяють оцінити загальний стан пацієнта, його готовність до імплантації під ключ та виключити протипоказання. Обов’язково виконується комп’ютерна томографія, аби визначити стан кісткової тканини у місці майбутнього імпланта та допоможе обрати відповідну конструкцію.

Етап №3. Підготовка.

Можливо, деякім пацієнтам будуть призначені додаткові процедури з метою збільшення об’єму кісткової тканини, як от синус-ліфтинг чи кісткова аугментація.

Етап №4. Хірургічний етап імплантації.

Це час встановлення титанового штифта, який слугує штучним коренем зуба у щелепну тканину. І деякий час потрібно чекати, щоб конструкція прижилася.

Етап №5. Ортопедичний.

вартість імплантації 1 зуба під ключ київ

На приживлений імплант встановлюється коронка (з будь-якого матеріалу, який обере пацієнт). І все, імплантація завершена.

Кожен етап відбувається у стінах Клініки Доброго Стоматолога. Ми володіємо новітніми інструментами, матеріалами та обладнанням, які забезпечують швидку, точну та якісну роботу наших стоматологів.

Імплантація зуба під ключ у нашій Клініці у Києві гарантовано буде приємною, безболісною та надійною, а ще й за привабливою ціною!

Протипоказання до імплантації

Як і при всіх процедурах, існують відносні та абсолютні протипоказання. Все суворо індивідуально, і навіть якщо у вас діагностовано щось з нижче перерахованого, варто проконсультуватись з стоматологом, він зможе запропонувати способи корекції цього стану, або ж альтернативні варіанти відновлення зубів.

Отже, до протипоказань до проведення імплантації зубів належать:

 1. Бруксизм (неконтрольований скрегіт зубами, переважно уві сні)

 2. Гострі захворювання зубів та ясен.

 3. Хронічні соматичні захворювання у стадії загострення.

 4. Деякі захворювання обміну речовин.

 5. Злоякісні новоутворення.

 6. Гострі інфекційні хвороби.

 7. Туберкульоз.

 8. Порушення згортання крові.

Деякі патології (як от ендокринні порушення чи аутоімунні хвороби) можуть порушити приживлення імплантату, тому важливо і на це звертати увагу.

Чому не варто відкладати імплантацію зубів

Стоматологи радять відновлювати зубний ряд у найбільш короткі строки. Існують методи, як от одномоментна імплантація під ключ, коли можливо встановити новий титановий штифт відразу на місце видаленого зуба.

Якщо зволікати з поверненням краси та функціональності посмішки за допомогою імплантації виникають ускладнення, пов’язані з тривалою відсутністю відсутністю зубів:

 1. Атрофія кісткової тканини.

 2. Руйнування інших зубів – через зміщення осі навантаження на них.

 3. Дефекти прикусу.

 4. Розвиток комплексів, невпевненості у собі та навіть депресії.

Переваги імплантації зубів

Імплантація зубів під ключ, незважаючи на високу ціну – це рішення проблеми надійно, якісно та довговічно. Вибір завжди за пацієнтом, але ми радимо імплантацію під ключ, як найкращий метод на cьогодні.

Строк служби імплантів, залежно від виробника, може бути до 25 років, а при правильному догляді і ще довше.

На цей термін ви не відчуваєте дискомфорту, болю, у Вас немає комплексів, Ви щодня даруєте світові свою чудову, красиву, а головне, здорову посмішку!

Догляд за зубами після імплантації під ключ

імплантація зубів під ключ ціни

Пацієнти після імплантації зубів під ключ – практично відразу повертаються до звичного життя. До рекомендацій щодо догляду за зубами належать такі загальні правила:

 1. Чищення зубів зранку та ввечері, за можливості – після прийомів їжі.

 2. Користуватися зубною ниткою, іригатором, для очищення міжзубного простору.

 3. Ополіскування зубної порожнини спеціальним розчином, або, як мінімум водою після кожного прийому їжі.

Як можна помітити, ці рекомендації не відрізняються від правил догляду за природними зубами. Це ще раз доводить що імплантація – шанс на повноцінне життя з новою посмішкою, з новими довговічними та надійними конструкціями.

Не забувайте відвідувати стоматолога профілактично один раз на 6 місяців, так ви зможете попередити багато проблем ротової порожнини!

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога при імплантації зубів у Києві

Багаторічний досвід, професіоналізм та новітні ефективні технології – це про імплантацію під ключ у Києві у Клініці Доброго Стоматолога.

Ми пропонуємо те, що підійде саме вам, залежно від індивідуальних побажань, клінічної ситуації та фінансових можливостей.

Імплантація під ключ у Клініці Доброго Стоматолога – ваша гарантія надійності, комфорту та краси! Записуйтесь на консультацію до наших чудових стоматологів та дізнавайтеся більше про можливості сучасних процедур. Також лікар зможе описати ціну імплантації під ключ у Києві саме для вас, враховуючи усі фактори.

Ми чекаємо на Вас!© Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.