+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація лікаря-гнатолога 550 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

гнатолог Київ

Чи не задумувалися Ви, що приховується за проблемами з зубами? Що стоїть за неправильним прикусом чи зубним болем? Іноді навіть стоматолог не може знайти істинної причини.

Зубощелепний апарат – це складний механізм, який складається з багатьох ланок, які тісно взаємопов’язані.

Дослідженням і лікуванням проблем даного апарату займається саме лікар-гнатолог у Києві.

Гнатологія це відносно нова галузь медицини. Вона поєднує в собі знання стоматології, принципи роботи м’язів, суглобів, кісток та зв’язкового апарату, дослідження взаємозв’язку між ними.

Ціни у гнатолога у Києві приємні, кожна копійка вартує такого ефективного вирішення проблеми.

Лікар-гнатолог у Києві: хто це

Проблеми з прикусом можуть бути не лише через неправильне розташування зубів, але й через дефекти щелепного апарату, або неправильну роботу м’язів. Біль може виникати не тільки через безпосередньо проблеми в зубі. А чому виникає скутість при мовленні чи прийомі їжі? А як щодо бруксизму? З усіма цими проблемами працює лікар-гнатолог у Києві.

До зубо-щелепного апарату входять:

 • Скелет (кістки піднебіння, верхня та нижня щелепи).

 • Зуби.

 • М’язи (жувальні, мімічні).

 • Губи, щоки, тверде та м’яке піднебіння, язичок.

 • Суглоби.

 • Зв’язки.

Якщо у людини виникають проблеми, пов’язані з цими структурами, їх вирішує лікар-гнатолог у Києві.

Коли необхідна консультація гнатолога

гнатолог ціни

Ви здивуєтесь, наскільки в організмі все взаємопов’язано і скільки причин може мати певна проблема. Проблеми з зубами вимагають комплексного підходу не лише стоматолога, але й суміжних спеціалістів. Командна робота забезпечить ефективне лікування і тривалий результат. Стоматолог може прийняти рішення направити Вас до гнатолога у Києві якщо помітить хоча б натяки на проблеми у зубощелепній системі, фахівець допоможе правильно діагностувати захворювання та призначити ефективне лікування.

З якими проблемами варто звернутися до лікаря-гнатолога:

 • Скреготіння зубами – бруксизм.

 • Відчуття перенапруження жувальних м’язів.</p

 • Скутість рухів щелепи при мовленні чи прийомі їжі, обмеження відкриття рота.</p

 • Біль при рухах щелепи.</p

 • Хрускіт у щелепних суглобах.</p

 • Дефекти прикусу.</p

 • Безпричинний головний біль.</p

 • Прогресивне стирання емалі зубів.</p

Також, до лікаря-гнатолога звертаються при підготовці до ортодонтичного та ортопедичного лікування. Цим не варто нехтувати, адже як для пацієнта, так і для лікаря дуже важливим є результат, а він досягається завдяки урахування всіх нюансів. Для прикладу, встановлення брекетів не завжди допоможе створити ідеальну посмішку, якщо є проблеми з щелепами чи дефекти роботи мускулатури. Без консультації лікаря-гнатолога імплантація може бути недосконалою, адже саме він допоможе розрахувати навантаження на щелепу, коректно спланувати роботу усього зубо-щелепного апарату після протезування.

Причини гнатологічних порушень

Виявлення причини гнатологічного порушення – важливий крок для вирішення тактики корекції. Консультація лікаря-гнатолога у Києві та правильна діагностика допомагають на цьому шляху.

Причинами порушень у роботі зубо-щелепного апарату можуть бути:

 1. Індивідуальні особливості розвитку.

 2. Спазм жувальних чи мімічних м’язів, викликаний багатьма причинами (неврологічними, інфекційними, стресовими тощо).

 3. Захворювання кісткової системи (щелеп, хребта).

 4. Дефекти прикусу.

 5. Видалення зуба/декількох зубів.

 6. Ортодонтичне/ортопедичне лікування.

Зубо-щелепна система – це механізм, в якому кожне порушення несе за собою наслідки. Для прикладу, спазм мускулатури з одного чи двох боків обличчя може сприяти порушенню мовлення чи скутість рухів щелепи, як наслідок – порушення прикусу.

Або так само може повпливати видалення зуба. Зубний ряд у цьому випадку може порушитися, зуби «поїдуть» і зміниться їх положення, як наслідок – не тільки функціональні дефекти, але страждає і естетичний бік посмішки.

Усі причини встановить гнатолог у стоматологічний клініці, він допоможе розібратися у проблеми і налагодити роботу таким чином, щоб Ви не відчували дискомфорту, а Ваші зуби були здоровими.

Як проходить консультація в гнатолога?

Консультація лікаря-гнатолога відбувається комфортно для пацієнта, без болю та неприємних відчуттів. Лікар прискіпливо враховує всі деталі, щоб «докопатися» до суті проблеми і допомогти пацієнту її вирішити.

Отже, як проходить консультація лікаря-гнатолога у Києві:

 1. Спілкування з пацієнтом. Лікар збирає повний анамнез, вислуховує скарги, дізнається про наявні захворювання, проведені маніпуляції у минулому та плани на майбутнє. Гнатолог обов’язково буде ставити уточнюючі запитання, щоб не пропустити жодну деталь, все важливо!

 2. Огляд ротової порожнини. Гнатолог, на відміну від стоматолога буде оглядати і м’язи обличчя, стан щелеп, суглобів, а не лише зуби.

 3. Здійснення відбитків зубів (традиційні або комп’ютерні, за допомогою 3D сканера).

 4. Додаткові обстеження в кріслі стоматолога (оцінка тонусу м’язів, рухів у суглобі, змикання щелеп).

Лікар – гнатолог після консультації буде знати на що потрібно акцентувати увагу і на основі усіх зібраних даних призначить додаткову інструментальну чи лабораторну діагностику. Нічого зайвого – лише те, що стосується пацієнта та його проблеми.

Діагностика та лікування гнатологічних захворювань

Для діагнотики гнатологічних порушень використовують:

 1. Конділографію – інструментальна комп’ютерна діагностика стану щелеп, рухів у скронево-нижньощелепному суглобі.

 2. Рентгенологічні знімки.

 3. КТ.

 4. МРТ.

 5. Міографія (діагностика роботи м’язів).

Методів лікування гнатологічних порушень існує безліч, все залежить від причини захворювання.

гнатолог Київ ціна

До них можуть відноситися:

 • Медикаментозна терапія.

 • Ортодонтичне лікування – виправлення прикусу за допомогою спеціальних конструкцій.

 • Гімнастика для м’язів і щелеп. Стоматолог порекомендує вправи, які потрібно виконувати щодня, щоб зняти тонус, скоригувати правильні рухи, «розробити» рухи в суглобі.

 • Імплантація та протезування на місця втрачених зубів. Цілісність зубного ряду допомагає встановити правильну роботу інших ланок зубо-щелепної системи.

 • Спеціальні апарати – знімні капи, для коригування скорочень м’язів язика, губ, розслаблення мімічної та жувальної мускулатури.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Гнатологія – нова галузь у стоматологічній практиці, проте без її основ прийом у лікаря ніколи не проходив. У Клініці Доброго Стоматолога ми завжди практикуємо комплексний підхід до лікування зубів і створюємо індивідуальний план терапії для кожного пацієнта. Ми працюємо в команді і над здоров’ям Вашої ротової порожнини буде трудитися не одна людина.

Клініка Доброго Стоматолога – стоматологія з ім’ям і багаторічним досвідом. Нам довіряють, до нас повертаються і приводять рідних.

Ми турбуємося про пацієнта і робимо усе для його ефективного лікування. Ми стоїмо на варті здоров’я Ваших зубів!

Записуйтесь на консультацію до стоматолога-гнатолога у Києві у Клініку Доброго Стоматолога, ми працюємо без вихідних!© Автор статті: Федоненко Марина Олегівна

Лікарі
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.