+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  Імплантація — найбільш перспективний метод лікування втраченого чи пошкодженого зуба тими чи іншими причинами. Це складний етапний процес, успішність якого залежить від усіх періодів лікування. Починається даний метод стандартно з підготовки пацієнта, тобто консультації та діагностики. На консультації стоматолог оглядає пацієнта, спілкується з ним, призначає інструментальну і лабораторну діагностику, за результатами якої, якщо немає протипоказань, лікар обирає індивідуально для кожного метод та план лікування. На даному етапі лікар пояснює усі деталі пацієнту та описує ризики, якщо пацієнт готовий до імплантації.

Етапи імплантації

 
Етапи імплантації

Імплантація КДС

Далі, якщо не потрібні додаткові підготовчі процедури (напр. кісткова аугментація), відбувається безпосередній процес втручання, який складається з двох етапів:
  1. Хірургічний етап.
  2. Ортопедичний етап.
Під час хірургічного етапу робиться розріз, просверлюється отвір у кістковій тканині і встановлюється титановий штифт, який і слугує ніби коренем майбутнього зуба. Після цього на імплант становлюється спеціальна заглушка і починається період приживлення, який триває декілька місяців. Лише тоді, готують ясна і встановлюють абатмент (спеціальний перехідник між імплантом і майбутньою коронкою). На ортопедичному етапі відбувається встановлення коронки на імплант, і це завершальний етап всієї процедури. Це найкращий сучасний спосіб відновлення зубного ряду. Правильний рутинний догляд за зубами і профілактичне відвідування стоматолога раз на 6 місяців дозволять служити імпланту довгі роки без жодних проблем.

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.