+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574

Елайнери ― ефективне вирівнювання зубів без брекетів

Елайнери користуються широким попитом, оскільки це спрощений спосіб вирівняти зуби, не вдаючись до лікування брекет-системами. Це прозорі апарати, які ще називають капами. Їх призначають в клініках за наявності у пацієнта трем, діастем, некоректного прикусу (деяких різновидів), а також при необхідності розвернути зуб навколо осі.
 
Сьогодні елайнери стали популярною альтернативою брекетів. Вартість елайнерів для зубів в Києві нижча, ніж вартість брекет-систем, при цьому вони мають досить високу ефективність. Якщо ви вже давно шукаєте способи, як вирівняти зуби без брекетів, спробуйте капи. Запишіться на прийом в Клініку Доброго Стоматолога ― наші професійні ортодонти оглянуть вас і порадять варіанти ортодонтичних конструкцій, що підійдуть вам найкраще.

Що таке елайнери?

Зубні капи, ціна яких значно нижча за вартість брекетів. Капи гіпоалергенні, виготовляються з особливого полімерного матеріалу, який повністю прозорий і біосумісний. Таким чином, елайнери повністю безпечні для здоров'я людини, дозволяють випрямити зуби без брекетів і виглядають естетично. Завдяки прозорості матеріалу такі ортодонтичні апарати практично непомітні на зубах.

Елайнери від Клініки Доброго Стоматолога

Вирівнювання зубів без брекетів із застосуванням кап відбувається в більш спрощеному режимі. Елайнери ― знімні конструкції, які зручніші в повсякденній експлуатації. Цей тип ортодонтичних апаратів був винайдений в Америці в кінці дев'яностих і з тих пір має величезну популярність в Україні та світі. Завдяки еластичності матеріалу пацієнт не відчуває сильного дискомфорту при носінні, він самостійно може знімати і одягати конструкцію, щоб виправити прикус без брекетів.
 
Який принцип дії кап для вирівнювання зубів без брекетів? Він схожий на принцип роботи брекет-систем: на зуби здійснюється постійний тиск. Але величезна відмінність кап в тому, що їх можна знімати при чищенні зубів або під час прийому їжі.

Капи на зуби: показання до лікування

Лікування елайнерами призначається пацієнтам, які мають проблеми з прикусом або неправильне положення окремих зубів. Це відмінне рішення для тих, у кого спостерігаються не дуже сильні порушення, і при цьому вони хочуть лікуватися максимально естетичною конструкцією, не фіксуючи брекет-систему. Ви можете замовити капи для вирівнювання зубів в Києві, звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці встановлять елайнери та пояснять, як ними правильно користуватися.

Види елайнеров Клініка Доброго Стоматолога

Вартість кап на зуби не дуже висока, тому таке лікування є доступним для більшості відвідувачів стоматологічних клінік. Використання конструкцій легко вписується в повсякденний спосіб життя пацієнтів, адже вони не подразнюють слизову, зручні в носінні і легко знімаються на період прийому їжі чи чищення зубів. Абсолютно відсутнє відчуття психологічного дискомфорту, адже на зубах будуть прозорі капи, а не дріт з металу.
 
Навряд чи хтось здогадається, що ви проходите курс вирівнювання зубів капами, адже вони практично не помітні на зубах. Ви зможете відвідувати ділові зустрічі та різноманітні заходи, не відчуваючи сорому або незручностей. Крім того, ви в будь-який момент маєте можливість зняти апарати на короткий час. Головне ― не зловживати цим, інакше ефект від лікування буде мінімальним.

Популярні виробники елайнерів

Вартість елайнерів в Україні залежить від різних чинників, в тому числі від виробника. Вперше такі ортодонтичні апарати випустили в 1999 році (американське підприємство Align Technology). На даний момент виробництвом кап займаються німецькі, італійські, британські, російські, мексиканські компанії. Розглянемо найпопулярніші і ефективні системи на сьогоднішній день від різних виробників:
  • Invisalign ― товар американського виробництва (Align Technology). Компанія має величезний досвід у виробництві подібних ортодонтичних конструкцій. Протягом існування цих виробів стоматологами-ортодонтами було виправлено прикус більш ніж 4 мільйонам пацієнтам в світі. Змінювати такі капи потрібно кожних 2 тижні, тому вирівнювання зубів без брекетів в Києві обійдеться досить дорого.
  • Star Smile ― товар російського виробництва, при виготовленні використовується американська технологія. Такі пристрої оптимальні з точки зору співвідношення ціни і якості. Період лікування із використанням таких кап становить від трьох місяців до півтора року в залежності від наявної проблеми з прикусом. Міняти капи необхідно раз в 2 тижні.
  • Clear Correct ― ще один товар американського виробництва, ідеальний для тих, у кого спостерігаються алергічні реакції на більшість синтетичних матеріалів. Такі капи змінюються рідше ― раз на 3 тижні.
  • Invisible All In ― якісний італійський продукт. Ціна прозорих кап для вирівнювання зубів цієї марки не дуже висока, а середній період лікування такими конструкціями ― 6 місяців.
  • Denti Belli ― ще один італійський товар, виготовляється із застосуванням методу 3d-друку.
Вибирайте виробника, відштовхуючись від вартості елайнерів і від рекомендацій вашого лікаря-ортодонта.

Капи на зуби: етапи лікування

Перед початком лікування без брекетів із застосуванням елайнерів фахівець в області ортодонтії оглядає ротову порожнину і визначає, чи підійдуть такі конструкції для лікування з огляду на складність ситуації. Деяким людям можна вирівняти зуби без брекетів, а деяким ―ні, оскільки це залежить від типу патології і ступеня занедбаності конкретного випадку.

Виготовлення елайнеров в Києві від Клініки Доброго Стоматолога

Якщо для лікування рекомендовані капи, лікар зніме відбитки зубів і направить їх в лабораторію, де і будуть виготовлені капи за індивідуальними параметрами пацієнта. На етапі огляду лікар озвучить ціну виправлення прикусу без брекетів капами, враховуючи складність лікування.
 
Далі стоматолог виконає ультразвукову чистку і встановить апарат. Після цього буде складений графік наступних візитів до лікаря, щоб фахівець міг контролювати хід лікування. Як правило, ходити до стоматолога при носінні кап потрібно приблизно 1 раз в 1,5 місяці.

Капи для зубів: як доглядати

Перш ніж надягати елайнери, рекомендується щоразу мити їх теплою проточною водою. Можна використовувати спеціальний гігієнічний засіб, який порекомендує ортодонт. В період лікування не варто вживати жувальну гумку, оскільки вона буде прилипати до кап.
 
Якщо ви вирішили вирівняти зуби без брекетів в Києві ― звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці мають великий досвід у роботі зі знімними конструкціями і підберуть вам варіант ефективного лікування з використанням кап. Для уточнення цін за допомогою елайнерів у вашому конкретному випадку, вам потрібно записатися на консультацію до нашого фахівця. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на дзвінок на сайті.

 

Ціни
Консультація ортодонта150 грн
Аналіз ОПТГ, розшифровка ТРГ, аналіз діагностичних моделей, фотодіагностика500 грн
Зняття відбитків для виготовлення діагностичних моделей900 грн
Зняття відбитків для ортодонтичного апарата600 грн
Лицьова маска одноосна2205 грн
Ортодонтичний імплант3400 грн
Видалення ортодонтичного імпланта500 грн

Лікування брекет-системою:

Брекет-система металічна, 1 щелепа (GAC Densply, 3Munitek, Ormco, США)11000 грн
Брекет-система металічна, 1 щелепаіні, Densply Microarch, Avex Mx, Ortho Classik, BIOMIM, США)12400 грн
Брекет-система керамічна, 1 щелепа (GAC Densply Ovation, CША)18500 грн
Брекет-система сапфірова, 1 щелепа19500 грн
Брекет-система комбінована (кераміка + метал), 1 щелепа16900 грн
Брекет-система самолігуюча металева, 1 щелепа (Ormco, GAC Densply, Ortho Classic H4, Pitts 21, США)19000 грн
Брекет-система самолігуюча керамічна, 1 щелепа (Damon Clear Ormco, США)25000 грн
Брекет-система лінгвальна самолігуюча29000 грн
Контрольний огляд під час лікування лінгвальною брекет-системою550 грн
Фіксація замка на моляри500 грн
Часткова брекет-система (4*2)6500 грн
Фіксація сепараційного кільця140 грн
Встановлення ротаційного клина100 грн
Встановлення пружини350 грн
Фіксація ортодонтичного кільця750 грн
Фіксація ортодонтичної кнопки350 грн
Оклюзійна накладка150 грн
Лита коронка з замком1650 грн
Непрямий метод фіксації брекет-системи (без врахування вартості брекет-системи)4600 грн
Заміна (фіксація) еластичних лігатур, 1 щелепа200 грн
Заміна (фіксація) металевих лігатур, 1 щелепа280 грн
Заміна (фіксація) металевої дуги NiTi, SS360 грн
Заміна (фіксація) дуги TMA, дуга NiTi, SS з родієвим покриттям600 грн
Виготовлення індивідуальної дуги (нанесення вигинів)430 грн
Заміна (фіксація) дуги з покриттям BioCosmetic1270 грн
Встановлення еластичного ланцюжка, 1 щелепа200 грн
Корекція самолігуючої брекет-системи, 1 щелепа350 грн
Повторна фіксація брекета/кільця200 грн
Фіксація нового брекета (металевого)690 грн
Фіксація нового брекета (керамічного)1150 грн
Фіксація нового брекета (самолігуючого, сапфірового)1450 грн
Міжапроксимальна сепарація зубів, 1 щелепа100 грн
Фіксація ретейнера, 1 щелепа1390 грн
Корекція незнімного ретейнера550 грн
Зняття незнімного ретейнера, 1 щелепа650 грн
Зняття брекет-системи, чистка, полірування зубів, 1 щелепа950 грн
Зняття незнімного апарата650 грн
Міжщелепна тяга/еластики, 1 набір190 грн
Виготовлення Set-up моделі600 грн

Лікування незнімною апаратурою:

Піднебінний бюгель3500 грн
Апарат дисталізації молярів Nance4000 грн
Апарат однощелепний на бандажних кільцях2800 грн
Активація/огляд ортодонтичного апарата/пластини150 грн
Апарат Pendulum4400 грн
Апарат Quad Helix4725 грн
Апарат Bi-Helix4725 грн
Апарат Haas Marco Rosa7300 грн
Апарат на мікроімплантах (3m Unitek TAD, Leone RPF)6900 грн
Губний бампер (lip bamper), захист для язика (tongue guard)3100 грн
Апарат ― утримувач місця (space maker)2300 грн
Дисталізуючий апарат (Distal-jet)6400 грн
Апарат Hyrax5500 грн
Апарат Hyrax для розриву піднебінного шва6950 грн
Апарат RME6300 грн

Лікування знімною апаратурою:

Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (простий)3900 грн
Ортодонтичний знімний апарат однощелепний (складний)4450 грн
Ортодонтичний знімний апарат двощелепний5500 грн
Апарат Twin Block8900 грн
Апарат Френкля (1-3 клас)6500 грн
Біоблок (апарат New)5500 грн
Апарат Мью4900 грн
Elasto-позиціонер (з виготовленням Set-Up моделі)9500 грн
Міорелаксуюча капа (мічіганська шина)3900 грн
Індивідуальна спортивна капа3000 грн
Лікування термокапою2400 грн
Osamu-ретейнер3700 грн
Ретенційний знімний апарат2500 грн
Ретенційна капа1500 грн
Преортодонтичний трейнер2310 грн
Трейнер функціональний Myobrace3000 грн
LM-активатор3300 грн
Підборідна праща (позаротова)2300 грн
Ремонт ортодонтичного апарата900 грн
Воск ортодонтичний190 грн
Діагностика та складання плану лікування в лабораторії Align Technology (США)525$
Лікування системою кап Invisilagn (США)від 4200$
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі