+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

 

Елайнери в Києві ― ефективне вирівнювання зубів без брекетів

елайнери ціна

Елайнери користуються широким попитом, оскільки це спрощений спосіб вирівняти зуби, на відміну від використання методу брекет-систем. Це прозорі апарати, які ще називають капами. Їх призначають в клініках за наявності у пацієнта трем, діастем, некоректного прикусу (деяких різновидів), а також при необхідності розвернути зуб навколо осі.

Сьогодні елайнери стали популярною альтернативою брекетів. Вартість елайнерів для зубів в Києві нижча, ніж вартість брекет-систем, при цьому вони мають досить високу ефективність. Якщо ви вже давно шукаєте способи, як вирівняти зуби без брекетів, спробуйте капи. Запишіться на прийом в Клініку Доброго Стоматолога ― наші професійні ортодонти оглянуть вас і порадять варіанти ортодонтичних конструкцій, що підійдуть вам найкраще.

Що таке елайнери?

Елайнери ― знімні конструкції, які зручні в повсякденній експлуатації. Цей тип ортодонтичних апаратів був винайдений в Америці в кінці дев’яностих і з тих пір має величезну популярність у світі та Україні зокрема. Завдяки еластичності матеріалу пацієнт не відчуває сильного дискомфорту при носінні, він самостійно може знімати і одягати конструкцію, щоб виправити прикус без брекетів. Тобто вирівнювання зубів без брекетів із застосуванням кап відбувається в більш спрощеному режимі.

Ціна елайнерів значно нижча за вартість брекетів. Капи гіпоалергенні, виготовляються з особливого полімерного матеріалу, який повністю прозорий і біосумісний. Таким чином, елайнери абсолютно безпечні для здоров’я людини, дозволяють випрямити зуби без брекетів і виглядають естетично. Завдяки прозорості матеріалу такі ортодонтичні апарати практично не помітні на зубах.

Який принцип дії кап для вирівнювання зубів без брекетів?

Капа ставиться окремо на кожен зубний ряд, верхній та нижній, для того, аби змінити положення зубів. Принцип роботи традиційний, він схожий на принцип роботи брекет-систем: на зуби здійснюється постійний помірний тиск. Але величезна відмінність кап в тому, що їх можна знімати при чищенні зубів або під час прийому їжі.

Проте, важливо якомога більше годин на добу перебувати з елайнерами, це забезпечить швидше вирівнювання зубів та кращий результат лікування.

Капи на зуби: показання до лікування

Лікування елайнерами призначається пацієнтам, які мають проблеми з прикусом або неправильне положення окремих зубів.

Це відмінне рішення для тих, у кого спостерігаються не дуже сильні порушення, і при цьому вони хочуть лікуватися максимально естетичною конструкцією, не фіксуючи брекет-систему. Ви можете замовити капи для вирівнювання зубів в Києві, звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці встановлять елайнери та пояснять, як ними правильно користуватися.

Показання:

 • Неправильне положення зубів у зубному ряді (треми, діастеми, зміщення деяких зубів, обертання зуба навколо осі).

 • Порушення прикусу (відкритий, перехресний, мезіальний, глибокий).

 • Після лікування брекет-системами, для закріплення результату.

Протипоказання до встановлення елайнерів у Києві

Капи для вирівнювання зубів у Києві, мають також протипоказання. Якщо у даному списку ви знайшли щось, що стосується Вас, але ви хочете встановити елайнери у Києві, це не перешкода. Варто прийти на консультацію до ортодонта, він зможе розповісти всі деталі і знайти вихід із ситуації.

Отже, коли не варто купляти капи для вирівнювання зубів:

 • Пародонтит, важкого ступеню.

 • Складні дефекти прикусу та розташування зубів.

 • Відсутність певних зубів.

 • Не дисциплінованість та не відповідальність пацієнта.

 • Дитячий вік.

Елайнери – основні переваги

елайнери Київ

Вартість кап на зуби не дуже висока, тому таке лікування є доступним для більшості відвідувачів стоматологічних клінік. Використання конструкцій легко вписується в повсякденний спосіб життя пацієнтів, адже вони не подразнюють слизову, зручні в носінні і легко знімаються на період прийому їжі чи чищення зубів. Абсолютно відсутнє відчуття психологічного дискомфорту, адже на зубах будуть прозорі капи, а не дріт з металу.

Навряд чи хтось здогадається, що ви проходите курс вирівнювання зубів капами, адже вони практично не помітні на зубах. Ви зможете відвідувати ділові зустрічі та різноманітні заходи, не відчуваючи сорому або незручностей. Крім того, ви в будь-який момент маєте можливість зняти апарати на короткий час. Головне ― не зловживати цим, інакше ефект від лікування буде мінімальним. Будь яке ортодонтичне лікування досить тривале, та елайнери – не виключення у цьому. Тому варто набратися терпіння і взяти себе в руки, аби результат лікування Вас задовольнив і ви не втрачали час та гроші дарма.

Чому варто надати перевагу капам?

 • Ефективний метод, чіткий прогнозований результат лікування елайнерами у Києві.

 • Тривалість лікування не перевищує строк носіння брекетів, проте це значно комфортніше.

 • Догляд за елайнерами значно простіший ніж за іншими конструкціями.

 • Обмеження участі ортодонта. Встановлювати і знімати елайнери можна самостійно, проте без зловживання цим (для декого це може бути і недоліком).

Недоліки елайнерів у Києві

Звичайно, кожна медаль має дві сторони. Елайнери мають безліч переваг, проте недоліки також існують.

Деякі з них:

 • Як вже було зазначено, пацієнт самостійно знімає капи та одягає назад. Це потрібно робити під час прийому їжі, чищення зубів. Проте, як показує практика, багато хто зловживає цим та знімає елайнери на довготривалий час, наприклад під час побачення чи важливої зустрічі. Лікування може бути неефективним, якщо носити елайнери менше ніж 22 години на добу.

 • Елайнер може загубитись чи пошкодитись, тоді коли його знімають. У брекет-системах, таке неможливо, адже це незнімні конструкції.

 • Елайнери потрібно змінювати через певні проміжки часу (залежно від фірми виробника).

 • Зі значними дефектами прикусу чи розташування зубів, впораються краще все ж таки брекети. Елайнери здатні виправити незначні патології.

Популярні виробники елайнерів

Вартість елайнерів в Україні залежить від різних чинників, в тому числі від виробника. Вперше такі ортодонтичні апарати випустили в 1999 році (американське підприємство Align Technology). На даний момент виробництвом кап займаються німецькі, італійські, британські, російські, мексиканські компанії. Розглянемо найпопулярніші і ефективні системи на сьогоднішній день від різних виробників:

Invisalign ― товар американського виробництва (Align Technology). Компанія має величезний досвід у виробництві подібних ортодонтичних конструкцій. Протягом існування цих виробів стоматологами-ортодонтами було виправлено прикус більш ніж 4 мільйонам пацієнтам в світі. Змінювати такі капи потрібно кожних 2 тижні, тому вирівнювання зубів без брекетів в Києві обійдеться досить дорого.

Star Smile ― товар російського виробництва, при виготовленні використовується американська технологія. Такі пристрої оптимальні з точки зору співвідношення ціни і якості. Період лікування із використанням таких кап становить від трьох місяців до півтора року в залежності від наявної проблеми з прикусом. Міняти капи необхідно раз в 2 тижні.

Clear Correct ― ще один товар американського виробництва, ідеальний для тих, у кого спостерігаються алергічні реакції на більшість синтетичних матеріалів. Такі капи змінюються рідше ― раз на 3 тижні.

Invisible All In ― якісний італійський продукт. Ціна прозорих кап для вирівнювання зубів цієї марки не дуже висока, а середній період лікування такими конструкціями ― 6 місяців.

Denti Belli ― ще один італійський товар, виготовляється із застосуванням методу 3d-друку.

Обирайте виробника, відштовхуючись від вартості елайнерів і від рекомендацій вашого лікаря-ортодонта.Важливо мати індивідуальний підхід до кожного пацієнта під час вибору методу лікування і фірми виробника. У Клініці Доброго Стоматолога Вас не будуть змушувати ставити найдорожчі моделі, наші ортодонти підбирають лікування ґрунтуючись на клінічній ситуації, на побажання пацієнта та зазначену ефективність.

Наш пріоритет – чудовий результат та задоволення пацієнта! Ми працюємо для Вашого здоров’я.

Капи на зуби в Києві: етапи лікування

 1. Перед початком лікування без брекетів із застосуванням елайнерів фахівець в області ортодонтії оглядає ротову порожнину і визначає, чи підійдуть такі конструкції для лікування з огляду на складність ситуації. Деяким людям можна вирівняти зуби без брекетів, а деяким ―ні, оскільки це залежить від типу патології і ступеня занедбаності конкретного випадку.

 2. Додаткова діагностика важлива для візуалізації усіх деталей. Перед початком лікування лікар обов’язково направить Вас на додаткові знімки та аналізи. Тільки після цього вирішується остаточний план лікування.

 3. Якщо для лікування рекомендовані капи, лікар зніме відбитки зубів і направить їх в лабораторію, де і будуть виготовлені капи за індивідуальними параметрами пацієнта. На етапі огляду лікар озвучить ціну виправлення прикусу без брекетів капами, враховуючи складність лікування.

 4. Далі стоматолог виконає ультразвукову чистку і встановить апарат.

 5. Після цього буде складений графік наступних візитів до лікаря, щоб фахівець міг контролювати хід лікування. Як правило, ходити до стоматолога при носінні кап потрібно приблизно 1 раз в 1,5 місяці.

Капи для зубів: як доглядати

капи для вирівнювання зубів ціна київ

Перш ніж надягати елайнери, рекомендується щоразу мити їх теплою проточною водою.

Догляд за ротовою порожниною повинен бути ретельним. Капи на цей період можна зняти та очищати зуби мінімум двічі на день стандартною схемою:

 1. Гігієна рота за допомогою зубної щітки та пасти.

 2. Міжзубні проміжки очищати зубною ниткою чи іригатором.

 3. Ополіскувач для порожнини рота для антибактеріального, освіжаючого та гігієнічного ефектів.

Можна використовувати спеціальний гігієнічний засіб для кап, який порекомендує ортодонт.

Прийом їжі з елайнерами

Рекомендується знімати елайнери під час прийому будь-якої їжі. Жувати продукти з капами досить некомфортно, вони мають гладку заокруглену поверхню, що може утруднити прийом їжі. До того ж, таке використання може пошкодити матеріал, зробити дефект на елайнері, який в результаті потрібно буде замінити.

В період лікування не варто вживати жувальну гумку, оскільки вона буде прилипати до кап.

Термін лікування

Термін лікування елайнерами у Києві залежить від:

 • Клінічної ситуації (наскільки сильний дефект прикусу, чи він тривалий, чи було застосовано лікування до цього тощо)

 • Індивідуальних особливостей організму людини.

 • Віку пацієнта.

 • Фірми виробника елайнерів.

 • Тривалості носіння елайнерів (скільки годин на добу).

 • Дотримання порад ортодонта та правильності догляду за ротовою порожниною.

Тривалість лікування дуже індивідуальний показник, тому точний термін зможе сказати стоматолог у процесі лікування елайнерами у Києві. Під час первинного прийому та консультації, ортодонт повідомить приблизні проміжки часу, ґрунтуючись на власний досвід та гарантії виробників елайнерів.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога при установці кап у Києві?

Наша Клініка Доброго Стоматолога у Києві – одна з найкращих, хто працює з ортодонтичними проблемами. Ми використовуємо найбільш якісні матеріали, співпрацюємо з багатьма виробниками ортодонтичних конструкцій, тому пацієнт завжди має вибір.

Якщо ви вирішили вирівняти зуби без брекетів в Києві ― звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці мають великий досвід у роботі зі знімними конструкціями і підберуть вам варіант ефективного лікування з використанням кап. Для уточнення цін за допомогою елайнерів у вашому конкретному випадку, вам потрібно записатися на консультацію до нашого фахівця. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на дзвінок на сайті.

Ми здатні зробити Вашу посмішку ідеальною, Вам варто лише зробити перший крок, аби найближчим часом насолоджуватись результатом!© Автор статті: Федоненко Марина Олегівна

Лікарі
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.