+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Елайнери ― ефективне вирівнювання зубів без брекетів

Елайнери користуються широким попитом, оскільки це спрощений спосіб вирівняти зуби, не вдаючись до лікування брекет-системами. Це прозорі апарати, які ще називають капами. Їх призначають в клініках за наявності у пацієнта трем, діастем, некоректного прикусу (деяких різновидів), а також при необхідності розвернути зуб навколо осі.
Сьогодні елайнери стали популярною альтернативою брекетів. Вартість елайнерів для зубів в Києві нижча, ніж вартість брекет-систем, при цьому вони мають досить високу ефективність. Якщо ви вже давно шукаєте способи, як вирівняти зуби без брекетів, спробуйте капи. Запишіться на прийом в Клініку Доброго Стоматолога ― наші професійні ортодонти оглянуть вас і порадять варіанти ортодонтичних конструкцій, що підійдуть вам найкраще.

Що таке елайнери?

Зубні капи, ціна яких значно нижча за вартість брекетів. Капи гіпоалергенні, виготовляються з особливого полімерного матеріалу, який повністю прозорий і біосумісний. Таким чином, елайнери повністю безпечні для здоров’я людини, дозволяють випрямити зуби без брекетів і виглядають естетично. Завдяки прозорості матеріалу такі ортодонтичні апарати практично непомітні на зубах.

выравнивание зубов без брекетов

 Вирівнювання зубів без брекетів із застосуванням кап відбувається в більш спрощеному режимі. Елайнери ― знімні          конструкції, які зручніші в повсякденній експлуатації. Цей тип ортодонтичних апаратів був винайдений в Америці в кінці дев’яностих і з тих пір має величезну популярність в Україні та світі. Завдяки еластичності матеріалу пацієнт не        відчуває сильного дискомфорту при носінні, він самостійно може знімати і одягати конструкцію, щоб виправити прикус без брекетів.

Який принцип дії кап для вирівнювання зубів без брекетів? Він схожий на принцип роботи брекет-систем: на зуби здійснюється постійний тиск. Але величезна відмінність кап в тому, що їх можна знімати при чищенні зубів або під час прийому їжі.

Капи на зуби: показання до лікування

Лікування елайнерами призначається пацієнтам, які мають проблеми з прикусом або неправильне положення окремих зубів. Це відмінне рішення для тих, у кого спостерігаються не дуже сильні порушення, і при цьому вони хочуть лікуватися максимально естетичною конструкцією, не фіксуючи брекет-систему. Ви можете замовити капи для вирівнювання зубів в Києві, звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці встановлять елайнери та пояснять, як ними правильно користуватися.
Види елайнеров Клініка Доброго Стоматолога
Вартість кап на зуби не дуже висока, тому таке лікування є доступним для більшості відвідувачів стоматологічних клінік. Використання конструкцій легко вписується в повсякденний спосіб життя пацієнтів, адже вони не подразнюють слизову, зручні в носінні і легко знімаються на період прийому їжі чи чищення зубів. Абсолютно відсутнє відчуття психологічного дискомфорту, адже на зубах будуть прозорі капи, а не дріт з металу.
Навряд чи хтось здогадається, що ви проходите курс вирівнювання зубів капами, адже вони практично не помітні на зубах. Ви зможете відвідувати ділові зустрічі та різноманітні заходи, не відчуваючи сорому або незручностей. Крім того, ви в будь-який момент маєте можливість зняти апарати на короткий час. Головне ― не зловживати цим, інакше ефект від лікування буде мінімальним.

Популярні виробники елайнерів

Вартість елайнерів в Україні залежить від різних чинників, в тому числі від виробника. Вперше такі ортодонтичні апарати випустили в 1999 році (американське підприємство Align Technology). На даний момент виробництвом кап займаються німецькі, італійські, британські, російські, мексиканські компанії. Розглянемо найпопулярніші і ефективні системи на сьогоднішній день від різних виробників:
  • Invisalign ― товар американського виробництва (Align Technology). Компанія має величезний досвід у виробництві подібних ортодонтичних конструкцій. Протягом існування цих виробів стоматологами-ортодонтами було виправлено прикус більш ніж 4 мільйонам пацієнтам в світі. Змінювати такі капи потрібно кожних 2 тижні, тому вирівнювання зубів без брекетів в Києві обійдеться досить дорого.
  • Star Smile ― товар російського виробництва, при виготовленні використовується американська технологія. Такі пристрої оптимальні з точки зору співвідношення ціни і якості. Період лікування із використанням таких кап становить від трьох місяців до півтора року в залежності від наявної проблеми з прикусом. Міняти капи необхідно раз в 2 тижні.
  • Clear Correct ― ще один товар американського виробництва, ідеальний для тих, у кого спостерігаються алергічні реакції на більшість синтетичних матеріалів. Такі капи змінюються рідше ― раз на 3 тижні.
  • Invisible All In ― якісний італійський продукт. Ціна прозорих кап для вирівнювання зубів цієї марки не дуже висока, а середній період лікування такими конструкціями ― 6 місяців.
  • Denti Belli ― ще один італійський товар, виготовляється із застосуванням методу 3d-друку.
Вибирайте виробника, відштовхуючись від вартості елайнерів і від рекомендацій вашого лікаря-ортодонта.

Капи на зуби: етапи лікування

Перед початком лікування без брекетів із застосуванням елайнерів фахівець в області ортодонтії оглядає ротову порожнину і визначає, чи підійдуть такі конструкції для лікування з огляду на складність ситуації. Деяким людям можна вирівняти зуби без брекетів, а деяким ―ні, оскільки це залежить від типу патології і ступеня занедбаності конкретного випадку.
Виготовлення елайнеров в Києві від Клініки Доброго Стоматолога
Якщо для лікування рекомендовані капи, лікар зніме відбитки зубів і направить їх в лабораторію, де і будуть виготовлені капи за індивідуальними параметрами пацієнта. На етапі огляду лікар озвучить ціну виправлення прикусу без брекетів капами, враховуючи складність лікування.
Далі стоматолог виконає ультразвукову чистку і встановить апарат. Після цього буде складений графік наступних візитів до лікаря, щоб фахівець міг контролювати хід лікування. Як правило, ходити до стоматолога при носінні кап потрібно приблизно 1 раз в 1,5 місяці.

Капи для зубів: як доглядати

Перш ніж надягати елайнери, рекомендується щоразу мити їх теплою проточною водою. Можна використовувати спеціальний гігієнічний засіб, який порекомендує ортодонт. В період лікування не варто вживати жувальну гумку, оскільки вона буде прилипати до кап.
Якщо ви вирішили вирівняти зуби без брекетів в Києві ― звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога. Наші фахівці мають великий досвід у роботі зі знімними конструкціями і підберуть вам варіант ефективного лікування з використанням кап. Для уточнення цін за допомогою елайнерів у вашому конкретному випадку, вам потрібно записатися на консультацію до нашого фахівця. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на дзвінок на сайті.


 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.