+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Вінір керамичний під ключ АКЦІЯ від 10170 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
як доглядати вініри

Вініри – тонкі накладки на власні зуби. Вони стали проривом у сучасній стоматології, так як бездоганно вирішують всі проблеми, пов’язані з естетичними даними власних зубів. Сьогодні є безліч видів вінірів, під будь-які потреби, розраховані на будь-який гаманець. Відповідно, у всіх є особливості по встановленню, експлуатації та догляді, кожен з них має різний термін служби. Варто також зазначити, що будь-які вініри це недешеве задоволення, ціна вінірів у Києві досить висока, проте результат після встановлення однозначно вражає кожного.

Саме тому у всіх виникає цілком правильне запитання: як доглядати за вінірами?

Саме правильний догляд дозволяє вашим новим зубкам довше бути красивими, зберігати відповідний колір, форму та звичайно ж, продовжити термін служби. Коректно доглянуті вініри можуть прослужити і на 10 років довше, ніж передбачалось і навпаки, при нехтуванні рекомендацій стоматолога, ефект від встановлення вінірів буде радувати вас значно менше анонсованого терміну.

Як доглядати за вінірами?

Вініри – це конструкції, які потребують особливої уваги та догляду за ними. Ці рекомендації обов’язково потрібно знати усім, хто бажає відкоригувати свою посмішку вінірами з різних причин:

 • Уникайте всіх травматичних чинників. Пам’ятайте, вініри хоч і дуже якісні, мають надійну фіксацію, проте не можуть витримувати надто важких навантажень. Травматизація може порушити цілісність вініра і його необхідно буде замінити. Обмежте певною мірою навантаження на зуби, не займайтесь екстремальними видами спорту (дозволяє уникати травматизації).
 • Правильна гігієна – запорука здорових красивих зубів! Ретельно очищуйте зуби мінімум двічі на день, зранку та ввечері. Не забувайте про догляд і міжзубних проміжків.
 • Відвідувати стоматолога профілактично 1 раз на півроку, та негайно при виникненні будь-яких проблем.
 вініри догляд

Що можна і що не можна їсти після установки вінірів у Києві?

Основним правилом для будь-яких вінірів є зменшення механічного навантаження на зуби. Це важливо для попередження тріщин, сколів чи «відставання» пластинки від власного зуба. Для цього варто:

 • Виключити тверді продукти. Краще різати продукти на дрібні шматочки. Це збереже не лише ваші зуби, але і допоможе дотримуватись деяких правил етикету. Це стосується фруктів, овочів, м’яса, кондитерських виробів та інших твердих страв.
 • «Фарбована» їжа. Сучасні вініри стійкі до впливу кольорових страв, проте композитні вініри все ж легко можуть зафарбовуватись. Відмовтесь від споживання червоного вина, буряка, чорного чаю, кави, будь-яких хімічних барвників, особливо якщо ви обрали компоніри.
 • Горіхи, насіння, попкорн – теж може травмувати ваші зуби. Маленькі частинки краще проникають у міжзубні проміжки та можуть спровокувати відходження пластинок. Вживайте їх з обережністю.
 • Також, вініри «бояться» різких перепадів температур. Не вживайте надто холодні чи гарячі напої та їжу.

Пам’ятайте! особливої уваги потребує догляд за композитними вінірами на зубах, вони піддаються впливу навколишнього середовища значно частіше за інші види сучасних вінірів.

Які засоби повинні бути у вас в арсеналі після встановлення вінірів?

Вініри та догляд за ними дійсно ретельний, проте не потребує особливих затрат часу та енергії. Рекомендації з приводу гігієни практично такі ж, як і природних зубів та не потребує придбання спеціального обладнання.

Для повноцінного догляду за вінірами вам буде потрібно:

 • Зубна щітка та паста.
 • Ополіскувач для порожнини рота.
 • Іригатор.
догляд за вінірами

Як правильно чистити зуби з вінірами?

Очищення зубів з вінірами загалом таке ж, як і без них. Обов’язково виконувати догляд за вінірами мінімум двічі на день, зранку і ввечері. Користуйтесь зубною щіткою і пастою, після чого, використовуйте іригатор – для ефективної гігієни міжзубних проміжків.

Ополіскувач дозволить забрати залишки їжі, пасти, знищити бактерії та освіжити подих.

При можливості, очищайте міжзубні проміжки після кожного прийому їжі, аби частинки продуктів не залишались та не руйнували власні зуби.

Прості правила догляду за вінірами дозволяє насолоджуватись своєю посмішкою довго. Проте, термін служби залежить і від якості матеріалу, і від якості його встановлення. Якщо ви обрали Клініку Доброго Стоматолога у Києві – ви впевнені у результаті! Наш досвід і турбота про кожного дозволяє робити світ щасливішим!

 

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.