+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Дитячі брекети: навчіть дитину пишатися ними!

За медичною статистикою 75% дітей потребують спеціальної стоматологічної корекції, для якої використовуються брекет-системи. З їх допомогою можна уникнути багатьох проблем в майбутньому, а головне – вони дозволяють домогтися ідеально красивої посмішки. Але майже кожен батько стикався з небажанням дитини носити ці дивні конструкції протягом досить довгого часу.

Боротьба на цьому фронті ведеться з перемінним успіхом:
  • хтось просто змушує дитину слухатися, пригнічуючи його опір авторитетом;
  • хтось йде на поводу у примх свого чада, зітхнувши залишивши думка про майбутню естетичну посмішку спадкоємця;
  • а хтось знаходить психологічно правильний підхід і переконує дитини, що брекети – це те, чим можна і треба пишатися.
Безумовно, батьки, які зуміли умовити дочку або сина носити брекети з гордістю, заслуговують на повагу.

Найефективніші способи «умовляння» дитини носити брекети:

1. Хочеш бути красивим? Будь!Дитячі брекети: навчіть дитину пишатися ними!

Зовнішній вигляд людини важливий в будь-якій сфері життя, починаючи від міжособистісних відносин і закінчуючи побудовою кар’єри. Але розуміння цього приходить з віком, в дитинстві ж ми не усвідомлюємо справжню значимість зовнішньої привабливості, хоча підсвідомо вміємо її оцінювати з того моменту, як тільки стикнулися із зовнішнім світом, тобто мало не з народження. Будь-яка дитина може сказати точно, кого з людей він вважає красивим. Зазвичай це знамениті актори кіно, музиканти, провідні улюблених дитячих програм, рідше – близькі знайомі, вихователі, вчителі, друзі. Скористайтеся цим! Відберіть зі списку кумирів тих, у кого по-справжньому гарна посмішка.

Поясніть дитині, що:

  • дефекти фігури можна виправити спортом або сховати під одягом;
  • можна з легкістю замаскувати косметичні недоліки;
  • але посмішку нічим іншим не виправиш – або вона правильно скоригована в дитинстві, або псує все враження від зовнішності.

Повірте, жоден малюк не хоче виглядати негарним, навіть якщо він в запалі суперечки і буде стверджувати інакше. Просто наберіться терпіння, що не наполягаєте занадто сильно – і врешті-решт дитина сама зрозуміє важливість і потрібність носіння брекетів.

2. Бути в тренді круто!

Дитячі брекети: навчіть дитину пишатися ними!

Згадайте свої інтереси, коли ви були в такому ж віці, в якому зараз знаходиться ваша дитина. Напевно і у вас були власні уявлення про моду, які докорінно розходилися з батьківською думкою. І це не змінюється з покоління в покоління, а значить, цим можна скористатися. Як саме? Озирніться навколо – оцініть, що діти вважають по-справжньому трендовим і крутим. Пірсинг, татушки, блискітки … Тобто яскраві способи виділитися серед однорідного натовпу, підкреслити свою індивідуальність.

Покажіть дитині, ЯК можуть виглядати сьогоднішні брекет-системи, які пішли далеко від своїх нудних дротяних попередниць. Декоративні вставки в них виглядають нітрохи не гірше, ніж сама трендова біжутерія, – і це стане вагомим приводом для гордості брекетам, якщо їх зовнішній вигляд вибере сама дитина. А ще обов’язково поясніть малюкові, що брекети приносять для нього практичну користь, дозволяючи ефектно виділитися і знайти згодом сліпучу красиву голлівудську посмішку. Причому без болю і пошкоджень, на відміну від того ж трендового пірсингу або татуювання, яка з часом вийде з моди, а вивести її буде неможливо.

Підсумуємо: Вести дитину до лікаря для встановлення брекетів потрібно тільки тоді, коли він до цього готовий на психологічному рівні. Подібний підхід дозволить уникнути безлічі проблем, головні з яких – травми тонкої дитячої психіки.

 

Лікарі
Тарасова Дар'я Олександрівна
Тарасова
Дар’я Олександрівна
Терапевт. Гігієніст. Дитячий прийом.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Ціни
Консультація 200 грн
Лікування брекет системою від 14900 грн
Апарат Haas Marco-Rosa 10000 грн
Ретенційна капа 2000 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.