+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Бюгельне протезування зубів в Клініці Доброго Стоматолога

Втрата корінних зубів завдаєемоційного та фізичного дискомфорту в житті людини. Не дивлячись на те, що корінні зуби не відновлюються природним шляхом, дану проблему можно вирішити звернувшись до хорошого стоматолога. На сьогоднішній день сучасні методики протезування зубів допомагають людям повернути впевненість в собі і бажання посміхатися. Наша клініка має сучасне обладнання та команду професійних стоматологів, які застосовують в своїй практиці прогресивні методики протезування.

Установка бюгельних протезів

Бюгельне протезування ⎼ різновид протезування, яке передбачає застосування знімних протезів (на верхню/нижню щелепу). Бюгельне протезування активно застосовується для маскування та заміщення дефектів зубного ряду, а також для лікування пародонтиту. Каркас конструкції бюгельного протезу складається із металевої, спеціалізованої дуги (на німецькій мові звучить як bugel), елементів кріплення (кламери та атачмени), базису (імітуючого десну) та ряду штучних зубів, створених в індивідуально за спеціальним відбитком ротової порожнини. Металевий каркас забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій щелепі.

Головні переваги:

 • Мобільність. Однією з головних переваг бюгельного протезу є його мобільність (наявність знімної конструкції). Пацієнт може без проблем знімати і одягати протез. Завдяки комфортному та міцному кріпленню, людина може жувати, посміхатися не відчуваючи дискомфорту. Зовнішньо даний протез ідеально заміщує зубний ряд, створюючи повноцінну здорову усмішку.
 • Довговічність. Бюгельний протез в порівнянні з іншими видами протезування демонструє прекрасні експлуатаційні властивості і відрізняється довговічністю. Завжди є можливість заміни деталей та корерції конструкції.
 • Комфорт в процесі експлуатації. Ці протези дуже прості в процесі експлуатації та догляду. Перевагою є надійна система фіксації, гігієнічність, прості правила догляду (мити протез можна чистою водою та зубною пастою). Конструкція складається з високоякісних, гіпоалергених матеріалів, які не наносять шкоди в процесі експлуатації.
 • Естетичність. Якісно виготовлений бюгельний протез поверне вам впевненість та красиву посмішку.

Бюгельний протез: різновиди, функції, показання

Різновиди опори:

 • Гачки кламери. За своєю формою нагадують гачечки, які фіксуються на опорних зубах. Гачки виготовляються із металу. Мінусом є, те що їх видно в ротовій порожнині і трішки псують естетичну складову посмішки. Перевагами є доступна ціна, комфорт в процесі користування та довговічність конструкції.
 • Телескопічні коронки. Бюгельний протез на телескопічних коронках є комфортним та естетичним варіантом протезування. Даний протез встановлюється як на опорні натуральні зуби, так і на спеціальні імпланти. Конструкція тримається завдяки подвійним коронкам, які встановлюються на опорні зуби. Цей вид протезування застосовують рідко через складність виготовлення конструкції. Мінімальне відхилення чи неточність можуть призвести до незадовільних результатів протезування. Телескопічний бюгельний протез складається з двох частин (знімної та незнімної). Незнімний базис встановлюється на опорні зуби або імпланти на які потім і фіксується основний протез ( його можна при необхідності знімати та одягати).
 • Бюгельні протези на атачменах. Даний вид бюгельного протезування кріпиться на мікрозамках, які ховаються в конструкції протезу, утворюючи повноцінну естетичну посмішку. Бюгельні протези на атачменах є проривом у сучасній ортопедичній стоматології. Вони користуються попитом у клієнтів, які хочуть, щоб їхня посмішка була красивою, без видимих елементів, які вказують на використання протезу. Замки, які активно використовуються для конструкції бюгельних протезів, виготовляються зі спеціальних металів (нержавіюча сталь, сплави з додаванням дорогоцінних металів або полімери). Саме завдяки гачкам протез зручно фіксується в ротовій порожнині.

Які функції виконує бюгельний протез:

 • Виправляє дефекти зубного ряду.
 • Повертає естетичність посмішки.
 • Покращує жувальну функцію.
 • Покращує артикуляцію.
 • Замінює існуючі прогалини відсутніх зубів.
 • Воикористовується з метою лікування пародонтиту ( для фіксації рухливих зубів).

Нюанси, які варто знати

Вартість бюгельного протезування достатньо висока, але ціна себе оправдує. Пацієнт отримує ряд переваг, зокрема повернення красивої посмішки та відчуття комфорту.

Щоб встановити бюгельний протез необхідно мінімум два здорових, стійких та міцних зубів на певній щелепі в ротовій порожнині. Також, інколи використовують імпланти, які вживляються в кістку.

Виготовлення протезу — дуже копіткий процес, який потребує від стоматолога високого рівня професіоналізму.

Вартість бюгельного протезування в Клініці Доброго Стоматолога

Україна — країна, де в сучасній стоматології активно використовують світові методики и технології протезування. Наша Клініка Доброго Стоматолога має новітнє, сучасне обладнання і команду професійних лікарів, які завжди допоможуть вам вирішити стоматологічні проблеми будь якої складності. Ми здійснюємо бюгельне протезування професійно, на високому рівні, в максимально короткі терміни, за оптимальними цінами на ринку стоматологічних послуг.

Якщо ви бажаєте дізнатися ціни на бюгельне протезування, ви можете ознайомиться з прасом в рубриці «Ціни» або передзвонити за номером телефону вказаному на нашому сайті.

Чому варто звернутися в Клініку Доброго Стоматолога?

Візити до стоматолога вже давно перестали бути тортурами, адже нові технології, методики, сучасне оснащення кардинально змінили сам процес лікування, перетворивши його в комфортний взаємозв’язок між пацієнтом та лікарем.

Лікарі Клініки Доброго Стоматолога в Києві є професіоналами своєї справи. Ви можете записатися на консультацію, щоб дізнатися можливі варіанти лікування та протезування. До кожного клієнта ми знайдемо індивідуальний підхід, проведемо якісну діагностику і надамо план лікування з розвернутою аргументацією та стратегією. Всі види робіт (діагностика, лікування,протезування) проводяться на сучасному професійному обладнанні. Ми постійно дбаємо про гігієну, стерильність, безпеку та комфорт. Завжди цінуємо клієнта, який довірив нам свою посмішку.

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.