+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація від 230 грн
Цирконієва коронка АКЦІЯ від 6930 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

безметалева кераміка

Безметалева кераміка – особлива група ортопедичних стоматологічних матеріалів, які використовуються для відновлення зубного ряду з особливою надійністю та найвищими естетичними властивостями. Ціна на безметалову кераміку дещо вища ніж на інші види конструкцій, проте це ціна бездоганного вигляду вашого зубного ряду.

Це новий метод у сучасному стоматологічному світі, який не так давно запроваджений в Україні, але вже користується великою популярністю серед пацієнтів. Якщо порівняти безметалову кераміку з іншими, значно «старішими» методами протезування, можна зробити висновок, що це значно досконаліший спосіб.

Техніка безметалевих конструкцій прийшла на заміну металокерамічної, уникаючи усі її недоліки. Безметалеві протези мають ряд безсумнівних переваг і завдяки ним, виходять на вершину сучасної естетичної стоматології.

Новітні розробки у сфері протезування зубів дозволяють нам зберегти природність посмішки навіть у тих випадках, які раніше вважалися просто неможливими для цього.

Методика виготовлення безметалевої кераміки

Безметалові коронки виготовляються з різних матеріалів:

 • Пресована кераміка;

 • Склокераміка;

 • Оксид алюмінію;

 • Оксид цирконію.

Матеріал виготовлення обирається залежно завдань, які вирішуються протезуванням. Усі вони володіють суттєвою перевагою – певною мірою пропускають через товщу коронки світло, тим самим, робиться ілюзія природного зуба. Так, навіть прискіпливим поглядом неможливо буде відрізнити штучний та натуральний зуб.

Спосіб виготовлення може бути різним. Безметалеві коронки можуть бути цілісними, тобто повністю виготовлені з одного матеріалу, наприклад з кераміки або діоксиду цирконію, або комбінованими, в яких каркас виготовлений з діоксиду цирконію та покритий фарфором.

Спосіб обирається залежно від особливостей основної функції та розташування зуба у зубному ряді. Бічні зуби жувальні, вони мають посилене механічне навантаження, тому коронка має бути дуже міцною, аби його витримувати.

На передні зуби особливу увагу потрібно звернути на естетичний вигляд, щоб коронка не відрізнялась зовнішньо від інших природніх зубів, мала гарний рівний вигляд, не темніла з часом і т.д.

Наш стоматолог вам запропонує різні методи, які використовуються у нашій Клініці Доброго Стоматолога у Києві, для досягнення мети, а саме ідеальної посмішки у всіх її проявах!

Переваги безметалевих конструкцій:

 • Матеріали вирізняються своєю міцністю та стійкістю до механічних чинників.

 • Відсутність металу у складі конструкцій. Уникаються окислювальні процеси у ротовій порожнині і весь дискомфорт, який був із цим пов’язаний.

 • Підходить для реставрації як передніх, так і бічних жувальних зубів.

 • Реставровані зуби практично неможливо відрізнити від власних, так як при виготовленні враховуються всі індивідуальні особливості природнього зуба, його колір, форму, а найголовніше, природнє світлозаломлення та прозорість, ці риси неможливо відтворити у металокерамічних конструкціях.

 • Біосумісніть. Усі матеріали безпечні, не викликають алергічних реакцій, відсутній токсичний вплив на організм.

 • Довговічність. Конструкції не втрачають колір та форму протягом усієї експлуатації, не піддаються впливу чинникам навколишнього середовища.

 • Техніка встановлення не вимагає видалення нерва.

 • Високий естетичний рівень.

 • Використання комп’ютерного моделювання у процесі виготовлення – уникнення помилок та неточностей.

Існує єдиний недолік – дороговартісність матеріалів і, відповідно, самої процедури, порівняно з металокерамічними. Ціна безметалових конструкцій дійсно вища, проте пацієнти частіше обирають для себе саме цей метод і вже відомо чому.

Записуйтесь на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога, де ми розповімо Вам усе про безметалеву кераміку та розрахуємо ціну безметалових конструкцій, відповідно до Ваших потреб. Лише так ви зможете дізнатись точну вартість даного методу для вас.

Види безметалевих конструкцій:

 • Вініри

 • Коронки на передні чи бічні зуби.

 • Мостовидні протези

 • Керамічні вкладки

Які безметалові коронки встановлюють у Клініці Доброго Стоматолога?

безметалові коронки київ

У Клініці Доброго Стоматолога ми встановлюємо керамічні та цирконієві безметалові коронки.

Найголовніша перевага коронок з діоксиду цирконію – їхня міцність. Завдяки цьому, вони встановлюються не лише на передні зуби, але і на бічні, на яких значно більше жувальне навантаження. Крім того, матеріал гіпоалергенний, ідентичний природньому матеріалу по зовнішньому вигляду та досить тонкий. Термін служби таких коронок може сягати 15-20 років, якщо пацієнт дотримується усіх рекомендацій стоматолога з догляду за зубами. Ціна цирконієвих коронок у Києві дещо вища за інші види конструкцій.

Керамічні коронки володіють тими ж властивостями, матеріал досить міцний, не поступається по міцності навіть металокераміці, а зовнішній вигляд бездоганний. Матеріал не змінюється з часом, не втрачає форму, колір. Термін служби конструкцій з пресованої кераміки більше 15 років!

Як бачимо, обидва види поєднують у собі безсумнівні переваги безметалевих конструкцій. Відмінностями у них є спосіб виготовлення, та відповідно ще одна різниця між ними: ціна безметалевих коронок в Україні різних видів.

Дізнатись ціну цирконієвих чи керамічних коронок у Києві у Клініці Доброго Стоматолога ви можете безпосередньо на консультації, де стоматолог допоможе обрати і вид коронок, який ідеально підійде саме Вам, за усіма параметрами, починаючи з клінічної ситуації, потреби і, завершуючи, ціною.

<h2Підготовка до встановлення безметалевих конструкцій

Обов’язковим важливим етапом у встановленні безметалевих протезів є правильна та ретельна підготовка ротової порожнини. Необхідна умова – встановлення будь-якого протезу на здорові зуби. Це, звичайно, дозволяє конструкції служити довго, уникнути ускладнень та залишити власні зуби неушкодженими.

Стоматолог досліджує ротову порожнину та проводить санацію, тобто усуває усі можливі джерела інфекції. Це можуть бути будь-які запальні елементи у роті, карієс, пульпіт, гінгівіт, тощо.

ННе варто нехтувати даним етапом, від нього залежить майбутній результат протезування!

Етапи процедури виготовлення та встановлення безметалевих конструкцій:

 1. Консультація лікаря-стоматолога.

 2. Підготовка зуба до майбутньої установки конструкції, лікування захворювань, обточування його в невеликому об’ємі.

 3. Зняття зліпків щелеп.

 4. Комп’ютерне моделювання майбутньої коронки, уточнення кольору, форми, розміру.

 5. Виготовлення конструкції майстрами у зуботехнічній лабораторії.

 6. Примірка протезу.

 7. Остаточна фіксація конструкції у зубний ряд.

Догляд за зубами після встановлення безметалевих конструкцій

безметалева кераміка київ

Дані конструкції потребують більш уважного ставлення, аби продовжити термін їх служби.

Після встановлення безметалевих коронок стоматологи рекомендують уникати надто твердих продуктів, аби попередити механічне пошкодження конструкції. Обережно вживайте в їжу горіхи, насіння, тверді фрукти. Уникайте травмуючих ситуацій, наприклад стрибків на батуті, екстремальних видів спорту.

Скоригуйте свій догляд за зубами: ретельно очищайте зуби двічі на добу, після кожного прийому їжі користуйтесь ополіскувачем. Частинки їжі, які залишаться у місці, де протез контактує з яснами, можуть спровокувати дефекти.

ННе забувайте приходити на профілактичні огляди стоматолога у Клініку Доброго Стоматолога у Києві один раз на 6 місяців! Це допоможе зберегти здоров’я ваших зубів.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Вибір на користь безметалевих конструкцій є найбільш виправданим серед інших. Не дивно, чому цей метод є настільки популярним сьогодні.

Технологія безметалових конструкцій відносно нова та дороговартісна, тому пацієнт очікує бездоганний результат, а лікарі Клініки Доброго Стоматолога гарантують довговічність та найвищі естетичні властивості безметалевих технологій!

Стоматологи-ортопеди у нашій клініці досвідчені лікарі, виконують роботи будь-якої складності, створюють ідеальні зуби для наших пацієнтів так, що кожен хто лікувався у нас – були безмежно задоволені. Весь процес встановлення безметалових конструкцій складний, проте ми робимо його комфортним, безболісним та приємним!© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.