+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація від 260 грн
Цирконієва коронка АКЦІЯ від 6990 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

безметалева кераміка

Безметалева кераміка – особлива група ортопедичних стоматологічних матеріалів, які використовуються для відновлення зубного ряду з особливою надійністю та найвищими естетичними властивостями. Ціна на безметалову кераміку дещо вища ніж на інші види конструкцій, проте це ціна бездоганного вигляду вашого зубного ряду.

Це новий метод у сучасному стоматологічному світі, який не так давно запроваджений в Україні, але вже користується великою популярністю серед пацієнтів. Якщо порівняти безметалову кераміку з іншими, значно «старішими» методами протезування, можна зробити висновок, що це значно досконаліший спосіб.

Техніка безметалевих конструкцій прийшла на заміну металокерамічної, уникаючи усі її недоліки. Безметалеві протези мають ряд безсумнівних переваг і завдяки ним, виходять на вершину сучасної естетичної стоматології.

Новітні розробки у сфері протезування зубів дозволяють нам зберегти природність посмішки навіть у тих випадках, які раніше вважалися просто неможливими для цього.

Методика виготовлення безметалевої кераміки

Безметалові коронки виготовляються з різних матеріалів:

 • Пресована кераміка;
 • Склокераміка;
 • Оксид алюмінію;
 • Оксид цирконію.

Матеріал виготовлення обирається залежно завдань, які вирішуються протезуванням. Усі вони володіють суттєвою перевагою – певною мірою пропускають через товщу коронки світло, тим самим, робиться ілюзія природного зуба. Так, навіть прискіпливим поглядом неможливо буде відрізнити штучний та натуральний зуб.

Спосіб виготовлення може бути різним. Безметалеві коронки можуть бути цілісними, тобто повністю виготовлені з одного матеріалу, наприклад з кераміки або діоксиду цирконію, або комбінованими, в яких каркас виготовлений з діоксиду цирконію та покритий фарфором.

Спосіб обирається залежно від особливостей основної функції та розташування зуба у зубному ряді. Бічні зуби жувальні, вони мають посилене механічне навантаження, тому коронка має бути дуже міцною, аби його витримувати.

На передні зуби особливу увагу потрібно звернути на естетичний вигляд, щоб коронка не відрізнялась зовнішньо від інших природніх зубів, мала гарний рівний вигляд, не темніла з часом і т.д.

Наш стоматолог вам запропонує різні методи, які використовуються у нашій Клініці Доброго Стоматолога у Києві, для досягнення мети, а саме ідеальної посмішки у всіх її проявах!

Переваги безметалевих конструкцій:

 • Матеріали вирізняються своєю міцністю та стійкістю до механічних чинників.
 • Відсутність металу у складі конструкцій. Уникаються окислювальні процеси у ротовій порожнині і весь дискомфорт, який був із цим пов’язаний.
 • Підходить для реставрації як передніх, так і бічних жувальних зубів.
 • Реставровані зуби практично неможливо відрізнити від власних, так як при виготовленні враховуються всі індивідуальні особливості природнього зуба, його колір, форму, а найголовніше, природнє світлозаломлення та прозорість, ці риси неможливо відтворити у металокерамічних конструкціях.
 • Біосумісніть. Усі матеріали безпечні, не викликають алергічних реакцій, відсутній токсичний вплив на організм.
 • Довговічність. Конструкції не втрачають колір та форму протягом усієї експлуатації, не піддаються впливу чинникам навколишнього середовища.
 • Техніка встановлення не вимагає видалення нерва.
 • Високий естетичний рівень.
 • Використання комп’ютерного моделювання у процесі виготовлення – уникнення помилок та неточностей.

Існує єдиний недолік – дороговартісність матеріалів і, відповідно, самої процедури, порівняно з металокерамічними. Ціна безметалових конструкцій дійсно вища, проте пацієнти частіше обирають для себе саме цей метод і вже відомо чому.

Записуйтесь на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога, де ми розповімо Вам усе про безметалеву кераміку та розрахуємо ціну безметалових конструкцій, відповідно до Ваших потреб. Лише так ви зможете дізнатись точну вартість даного методу для вас.

Види безметалевих конструкцій:

 • Вініри
 • Коронки на передні чи бічні зуби.
 • Мостовидні протези
 • Керамічні вкладки

Які безметалові коронки встановлюють у Клініці Доброго Стоматолога?

безметалові коронки київ

У Клініці Доброго Стоматолога ми встановлюємо керамічні та цирконієві безметалові коронки.

Найголовніша перевага коронок з діоксиду цирконію – їхня міцність. Завдяки цьому, вони встановлюються не лише на передні зуби, але і на бічні, на яких значно більше жувальне навантаження. Крім того, матеріал гіпоалергенний, ідентичний природньому матеріалу по зовнішньому вигляду та досить тонкий. Термін служби таких коронок може сягати 15-20 років, якщо пацієнт дотримується усіх рекомендацій стоматолога з догляду за зубами. Ціна цирконієвих коронок у Києві дещо вища за інші види конструкцій.

Керамічні коронки володіють тими ж властивостями, матеріал досить міцний, не поступається по міцності навіть металокераміці, а зовнішній вигляд бездоганний. Матеріал не змінюється з часом, не втрачає форму, колір. Термін служби конструкцій з пресованої кераміки більше 15 років!

Як бачимо, обидва види поєднують у собі безсумнівні переваги безметалевих конструкцій. Відмінностями у них є спосіб виготовлення, та відповідно ще одна різниця між ними: ціна безметалевих коронок в Україні різних видів.

Дізнатись ціну цирконієвих чи керамічних коронок у Києві у Клініці Доброго Стоматолога ви можете безпосередньо на консультації, де стоматолог допоможе обрати і вид коронок, який ідеально підійде саме Вам, за усіма параметрами, починаючи з клінічної ситуації, потреби і, завершуючи, ціною.

<h2Підготовка до встановлення безметалевих конструкцій

Обов’язковим важливим етапом у встановленні безметалевих протезів є правильна та ретельна підготовка ротової порожнини. Необхідна умова – встановлення будь-якого протезу на здорові зуби. Це, звичайно, дозволяє конструкції служити довго, уникнути ускладнень та залишити власні зуби неушкодженими.

Стоматолог досліджує ротову порожнину та проводить санацію, тобто усуває усі можливі джерела інфекції. Це можуть бути будь-які запальні елементи у роті, карієс, пульпіт, гінгівіт, тощо.

ННе варто нехтувати даним етапом, від нього залежить майбутній результат протезування!

Етапи процедури виготовлення та встановлення безметалевих конструкцій:

 1. Консультація лікаря-стоматолога.
 2. Підготовка зуба до майбутньої установки конструкції, лікування захворювань, обточування його в невеликому об’ємі.
 3. Зняття зліпків щелеп.
 4. Комп’ютерне моделювання майбутньої коронки, уточнення кольору, форми, розміру.
 5. Виготовлення конструкції майстрами у зуботехнічній лабораторії.
 6. Примірка протезу.
 7. Остаточна фіксація конструкції у зубний ряд.

Догляд за зубами після встановлення безметалевих конструкцій

безметалева кераміка київ

Дані конструкції потребують більш уважного ставлення, аби продовжити термін їх служби.

Після встановлення безметалевих коронок стоматологи рекомендують уникати надто твердих продуктів, аби попередити механічне пошкодження конструкції. Обережно вживайте в їжу горіхи, насіння, тверді фрукти. Уникайте травмуючих ситуацій, наприклад стрибків на батуті, екстремальних видів спорту.

Скоригуйте свій догляд за зубами: ретельно очищайте зуби двічі на добу, після кожного прийому їжі користуйтесь ополіскувачем. Частинки їжі, які залишаться у місці, де протез контактує з яснами, можуть спровокувати дефекти.

ННе забувайте приходити на профілактичні огляди стоматолога у Клініку Доброго Стоматолога у Києві один раз на 6 місяців! Це допоможе зберегти здоров’я ваших зубів.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Вибір на користь безметалевих конструкцій є найбільш виправданим серед інших. Не дивно, чому цей метод є настільки популярним сьогодні.

Технологія безметалових конструкцій відносно нова та дороговартісна, тому пацієнт очікує бездоганний результат, а лікарі Клініки Доброго Стоматолога гарантують довговічність та найвищі естетичні властивості безметалевих технологій!

Стоматологи-ортопеди у нашій клініці досвідчені лікарі, виконують роботи будь-якої складності, створюють ідеальні зуби для наших пацієнтів так, що кожен хто лікувався у нас – були безмежно задоволені. Весь процес встановлення безметалових конструкцій складний, проте ми робимо його комфортним, безболісним та приємним!



© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Безметалева кераміка у Києві – це сучасна технологія виготовлення коронок на зуби для відновлення втрачених зубів, в якій особливо враховані естетичні аспекти. У складі відсутній метал і уникаються всі недоліки, які були з ним пов’язані. Такий матеріал і міцний, і красивий одночасно, безметалева кераміка може стати найкращою заміною відсутнього природного зуба.
Ціни на безметалеву кераміку вищі, ніж на інші матеріали ортопедичних конструкцій. Це і не дивно, на сьогодні вона є найкращою у своїй сфері. Пацієнт платить не тільки за красу своєї посмішки, але й за її здоров’я, міцність та довговічність. Розрахувати точну ціну можна після консультації стоматолога, лікар враховує всі особливості пацієнта, кількість необхідних коронок, техніку виконання та матеріал і тоді назве точну вартість безметалевого протезування для Вас.
Безметалева кераміка – більш сучасна технологія протезування зубів, вона не має тих недоліків, які були у металокерамічних конструкціях. У Києві ціна на безметалеву кераміку вища, ніж на металокераміку, проте пацієнти все одно частіше надають перевагу конструкціям безметалу, завдяки ряду безсумнівних переваг.
Металокерамічна коронка міцна, доступна у ціні, але має ряд недоліків. Якщо порівнювати, то безметалева коронка буде набагато красивіше і природніше виглядати, вона біосумісна, міцна та довговічна, безметалеві коронки можна встановлювати як на жувальні, так і на передні зуби, вони всюди виконують свою першочергову функцію. Існує лише один недолік – вартість безметалевої кераміки досить висока.
Передні верхні зуби – це найбільш видима частина нашої посмішки, тому тут насамперед важлива естетичність майбутньої коронки. Ми радили б подумати про встановлення безметалевих коронок у Києві на ці зуби. Такі конструкції будуть і міцні, і довговічні, і їх практично неможливо відрізнити від природних зубів, завдяки прозорості та здатності до заломлення світла.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.