+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Самолігуючі брекети в Києві – комфортне виправлення прикусу

самолігуючі брекети ціна Класичні брекети являють собою достатньо масивні конструкції. Виправлення дефектів зубів досягається за рахунок дуги, як кріпиться за допомогою лігатур. Даний вид брекет-системи помітний на зубах, тому більшість пацієнтів не хоче коригувати прикус, через естетичні міркування. Також пацієнти бояться не тільки психологічного, але і фізичного дискомфорту. На щастя, прогрес в естетичній стоматології на сьогодні пропонує пацієнтам новий тип брекет-системи – самолігуючі брекети. Даний різновид ортодонтичних конструкцій відрізняється відсутністю додаткових елементів, що прискорює процес адаптації і лікування. В результаті пацієнт відчуває мінімальний дискомфорт, як з фізичної так і психологічної сторони.

Самолігуючі брекети: особливості та переваги

Самолігуючі конструкції відносяться до категорії безлігатурних брекетів і вони вже завоювали широку популярність в нашій країні та світі. Ціна самолігуючих брекетів вище, ніж класичних виробів, але вони мають чимало переваг. Серед них:
 • більш швидкий ефект порівняно з лігатурними брекетами;
 • природна адаптація зубів (за рахунок зменшення тертя між дугою та пазами);
 • відсутність необхідності видаляти постійні зуби;
 • мінімальна необхідність відвідувати лікаря-ортодонта (не так часто, як у випадку з класичними брекет-системами);
 • більш комфортне відчуття під час носіння;
 • компактні розміри, які мінімізують період звикання і дещо спрощують щоденний догляд;
 • відсутність жорстких гачків, що знижує травмування слизової;
 • можливість проведення лікування при пародонтиті;
 • легкість при встановленні в мінімальній термін;
 • виготовлення із гіпоалергенних матеріалів, які сумісні з людським організмом.
Особливістю таких брекетів є ще те, що резинки, які є у традиційному варіанті, не встановлюються. Хоча для багатьох людей це певна «фішка», багато наших пацієнтів, які носять класичні лігатурні брекети люблять приходити до ортодонта на плановий візит та щоразу змінювати колір резинок. Велика кількість позитивних відгуків про самолігуючі брекети свідчить,про те, що це ефективний та зручний апарат для усунення дефектів зубів. У Клініці Доброго Стоматолога ми використовуємо усі сучасні методи і конструкції ортодонтичних виробів. Ми запропонуємо широкий спектр методів вирівнювання зубів, які можна буде обрати залежно від їх особливостей, строків лікування та вартості в Україні.

Мінуси самолігуючих брекетів

безлігатурні брекети Київ При всіх перевагах самолігуючих брекет-систем, вона має і деякі мінуси. Зробіть свій вибір, враховуючи рекомендації лікаря-ортодонта та власні уподобання. До мінусів даних систем можна віднести високу ціну безлігатурних брекетів. Також відмітимо, що не всі ортодонти вміють працювати з вказаними системами і така послуга надається не в усіх стоматологічних клініках. Хоча самолігуючі брекети мають кращі дещо естетичні особливості, але повністю непомітними вони бути не можуть. Навіть якщо встановлюються керамічний варіант, дуга все одно залишається металевою і конструкції помітні на зубах. В Клініці Доброго Стоматолога ви можете замовити встановлення самолігуючих конструкцій. Це виконають професіонали своєї справи, що мають достатній досвід в цій сфері. Запишіться на консультацію до спеціаліста на зручний для Вас і він допоможе Вам стати володарем чарівної посмішки.

Різновиди самолігуючих брекетів у Києві

Ціна на самолігуючі брекети може варіюватися в залежності від матеріалу, який застосовують при їх виготовленні. На сьогоднішній день є декілька популярних видів подібних конструкцій:
 • металеві;
 • керамічні;
 • частково-керамічні.
 1. Металеві вироби – найбільш затребувані, вони з успіхом використовуються при найскладніших ситуаціях. При цьому пацієнти, які страждають від алергії на метал, мають можливість замовити такі брекети, виготовлені із гіпоалергенних сплавів або віддати переваги керамічним моделям.
 2. Керамічні безлігатурні брекети зроблені із дрібних гранул. Від розміру цих гранул залежність міцність матеріалу — чим вони менші, тим щільніша кераміка. При цьому, чим міцніші брекети, тим вони менш прозорі. Це дещо знижує естетичну функцію таких конструкцій, але вони виглядають набагато привабливіше, ніж їх металеві аналоги. Відмітимо, що для виготовлення самолігуючих моделей важливо використовувати кераміку високої міцності.

Підготовка до встановлення

Опишемо для Вас алгоритм початку ортодонтичного лікування самолігуючими брекетами у Клініці Доброго Стоматолога у Києві. Крок 1. Пацієнт звертається у Клініку на консультацію ортодонта. Лікар оглядає ротову порожнину, визначає усі проблеми з прикусом, розташуванням зубів. На консультації складається план діагностики та ортодонт опише можливі методи лікування, які підійдуть у конкретному випадку. При потребі призначає консультацію суміжних спеціалістів. Крок 2. Етап діагностики. Для початку ортодонтичного лікування необхідно зробити панорамні знімки щелепи та КТ. Крок 3. Санація ротової порожнини. Це надважливий етап, так як лікування будь-якими брекетами досить тривале. Зуби повинні бути здоровими, міцними та готовими до установки ортодонтичних конструкцій. Стоматолог лікує карієс, пульпіт, пародонтит, будь-які інфекційні осередки у ротовій порожнині, якщо такі наявні. Крок 4. Професійне очищення ротової порожнини. За потребою фторування зубів. Крок 5. Безпосередня установка безлігатурних брекетів у Клініці Доброго Стоматолога. На спеціальний стоматологічний клей встановлюються брекети на кожен зуб, далі фіксується дуга, яка вставляється в спеціальні пази на кожному брекеті.

Терміни лікування самолігуючими брекетами

Самолігуючі брекети зазвичай починають діяти швидше класичних варіантів. Але сказати напевно скільки потрібно часу на виправлення прикусу неможливо. Справа в тому, що все залежить від індивідуальних характеристик ротової порожнини та прикусу пацієнта. Як правило, лікар бачить фактори, що впливають на терміни виправлення прикусу вже після діагностики. Так що на етапі складання плану лікування лікар може сказати Вам, скільки приблизно часу займе ваше лікування, виходячи з Вашої клінічної ситуації і досвіду лікаря.Тим не менше, ви повинні розуміти, що в процесі виправлення дефектів зубів можуть виникнути нові фактори, що впливають на збільшення періоду носіння брекет-системи, але в результаті Ви залишитесь повністю задоволені результатом. Шлях в ортодонтії хоч і тривалий, але повністю виправданий!

Особливості прийому їжі з самолігуючими брекетами

Після встановлення самолігуючих брекетів у Києві потрібно особливу увагу звертати на догляд за своїми зубами. Хоча даний вид брекетів має безліч переваг над традиційними, проте все ж є деякі обмеження та рекомендації. Уникайте розкушування твердої їжі (овочі, фрукти, горіхи, насіння), аби не пошкодити механізм зокрема та власну тканину зуба. Також краще відмовтесь від жувальної гумки, желейок, цукерок.

Догляд за безлігатурними брекетами

саморегулюючі брекети ціна Для Вашого комфорту та прекрасного результату, ортодонт розповість про правила догляду за ротовою порожниною з встановленими самолігуючими брекетами. Деякі з них:
 1. Очищайте зуби мінімум двічі на день, зранку та ввечері, ретельно, з всіх боків. Для цього зручно використовувати спеціальну щітку для зубів з брекетами. Вона має ідеальну структуру, аби щетинки вичищали усю конструкцію від залишків їжі та нальоту.
 2. Бажано після кожного прийому їжі використовувати спеціальний йоржик та ополіскувач, аби частинки їжі не залишались на зубах та не приносили Вам дискомфорту.
 3. Ретельно доглядайте за між зубними проміжками. Для цього використовуйте ополіскувач, зубну нитку чи іригатор.
Догляд за зубами дуже важливий у процесі лікування. Це дозволить Вам зберегти. Ваші зубки здоровими, міцними та, в результаті, рівними та красивими.

Де поставити самолігуючі брекети в Києві

Не в кожній клініці нашого міста якісно встановлюють самолігуючі брекет-системи. Вони відносно нещодавно з’явились у стоматологічній практиці, тому багатьом стоматологам знання на рахунок них недоступні. В Клініці Доброго Стоматолога працюють тільки професіонали високо рівня. Завдяки сучасному обладнанню, наші спеціалісти зможуть подарувати вам ідеальну посмішку незалежно від складності вашого випадку. До того ж, наші стоматологи проходять безперервний професійний розвиток. Вони відвідують курси, виступають на конференціях в Україні та за кордоном. Це дозволяє обмінюватись досвідом та навчатися новому щодня, а потім впроваджувати ці знання в практику і робити пацієнтів щасливими. Щоб детально дізнатися про те, як проходить процедура встановлення брекетів, як швидко ви зможете виправити прикус та які ще типи систем можна встановити в клініці – запишіться на прийом до ортодонта в нашу клініку. Спеціаліст огляне вас, проконсультує, підскаже який вид брекетів підійде для вас. Консультація ортодонта дійсно дасть відповіді ні усі запитання.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення безлігатурних брекетів?

В нашій клініці встановлюють безлігатурні брекети тільки від перевірених виробників. На стоматологічні послуги ми надаємо гарантію, тому ви можете не сумніватися, що ваші інтереси захищені. Щоб розуміти, чи вам підійдуть самолігуючі моделі — пройдіть огляд та діагностику ротової порожнини в Клініці Доброго Стоматолога. Записатися на консультацію можна на сайті або за вказаними номерами. Ми професіонали своєї справи і наша репутація говорить сама за себе. Досвід і професіоналізм – це про наших лікарів-ортодонтів, які будуть супроводжувати Вас протягом усього шляху до бездоганної посмішки.

 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.