+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Самолігуючі брекети – комфортне виправлення прикусу

Самолігуючі брекети Клініка Доброго Стоматолога
Класичні брекети являють собою достатньо масивні конструкції. Виправлення дефектів зубів досягається за рахунок дуги, як кріпиться за допомогою лігатур. Даний вид брекет-системи помітний на зубах, тому більшість пацієнтів не хоче корегувати прикус , із-за естетичних міркувань. Також пацієнти бояться не тільки психологічного, але і фізичного дискомфорту.
На щастя, прогрес в естетичній стоматології на сьогодні пропонує пацієнтам новий тип брекет-системи – самолігуючі брекети. Даний різновид ортодонтичних конструкцій відрізняється відсутністю додаткових елементів, що прискорює процес адаптації і лікування. В результаті пацієнт відчуває мінімальний дискомфорт, як  з фізичної так і психологічної сторони.

Самолігуючі брекети: особливості та переваги

Самолігуючі конструкції відносяться до категорії безлігатурних брекетів і завоювали широку популярність в нашій країні та світі. Ціна таких конструкцій вище, чим класичні вироби, але вони мають немало переваг. Серед них:
 • більш швидкий ефект порівняно з лігатурними брекетами;
 • природна адаптація зубів (за рахунок зменшення тертя між дугою та пазами);
 • відсутність необхідності видаляти постійні зуби;
 • мінімальна необхідність відвідувать лікаря-ортодонта (инимальная необходимость посещать врача-ортодонта (не так часто, як у випадку з класичними брекет-системами);
 • більш комфортне відчуття під час носіння;
 • компактні розміри, які мінімізують період звикання і спрощують щоденний догляд;
 • відсутність жорстких гачків, що знижує травмування слизової;
 • можливість проведення лікування при пародонтиті;
 • легкість при встановленні в мінімальній термін;
 • виготовлення із гіпоалергенних матеріалів, які сумісні з людським організмом.
Велика кількість позитивних відгуків про самолігуючі брекети свідчить,про те, що це ефективний та зручний апарат для усунення дефектів зубів.

Мінуси самолігуючих брекетів

Види самолігуючі брекетів Клініка Доброго Стоматолога
При всіх перевагах самолігуючих брекет-систем, вона має і деякі мінуси. Робіть свій вибір, враховуючи рекомендації лікаря-ортодонта та власні уподобання. До мінусів даних систем можна віднести високу ціну безлігатурних брекетів. Також відмітимо, що не всі ортодонти вміють працювати з вказаними системами і така послуга надається не в усіх стоматологічних клініках.
В Клініці Доброго Стоматолога ви можете замовити встановлення  самолігуючих конструкцій. Це виконають професіонали своєї справи, що мають достатній досвід в цій сфері. Запишітьсь на консультацію до спеціаліста на зручний для Вас і він допоможе Вам стати володарем чарівної посмішки.

Різновиди самолігуючих брекетів у Києві

Ціна на самолігуючі брекети може варіюватися в залежності від матеріалу, який застосовують при їх виготовленні. На сьогоднішній день є декілька популярних видів подібних конструкцій:
 • металеві;
 • керамічні;
 • частково-керамічні.
Металеві вироби – найбільш затребувані, вони з успіхом використовуються при самих складних ситуаціях. При цьому пацієнти, які страждають від алергії на метал, мають можливість замовити такі брекети, виготовлені із гіпоалергенних сплавів або віддать переваги керамічним моделям.
Керамічні безлігатурні брекети зроблені із дрібних гранул. Від розміру цих гранул залежність міцність матеріалу — чим вони меньші, тим щільніша кераміка. При цьому, чим міцніші брекети, тим вони менш прозоріші. Це дещо знижує естетичну функцію таких конструкцій, але вони виглядають набагато привабливіше,аніж металеві аналоги. Відмітимо, що для виготовлення самолігуючих моделей важливо використовувати кераміку високої міцності.

Терміни лікування самолігуючими брекетами

Самолігуючи брекети зазвичай починають діяти швидше класичних рішень. Але сказати напевно скільки потрібно часу на виправлення прикусу неможливо. Справа в тому, що все залежить від індивідуальних характеристик ротової порожнини та прикусу пацієнта. Як правило, лікар бачить фактори, що впливають на терміни виправлення прикусу вже після діагностики. Так що на етапі складання плану лікування лікар зможе сказати Вам, скільки приблизно часу займе ваше лікування. Тим не менше ви повинні розуміти, що в процесі виправлення  дефектів зубів можуть виникнути нові фактори, що впливають на збільшення періоду носіння брекет-системи, але в результаті Ви залишитесь повністю задоволені результатом.

Де поставити самолігуючі  брекети в Києві

Встановити самолігуючі брекети в Києві КДС
Не в кожній клініці нашого міста якісно встановлюють самолігуючі брекет-системи. В Клініці Доброго Стоматолога працюють тільки професіонали високо рівня. Завдяки сучасному обладнанню, наші спеціалісти зможуть подарувати вам ідеальну посмішку незалежно від складності вашого випадку.
Щоб детально дізнатися про  те, як проходить процедура встановлення брекетів, як швидко ви зможете виправити прикус та які ще типи систем можна встановити в клініці – запишіться на прийом до ортодонта в нашу клініку . Спеціаліст огляне вас, проконсультує, підскаже який вид брекетів підійде для вас.
В нашій клініці встановлюють безлігатурні брекети тільки від перевірених виробників. На стоматологічні послуги ми надаємо гарантію, тому ви можете не сумніватися, що ваші інтереси захищені. Щоб розуміти, чи вам підійдуть самолігуючі моделі — пройдіть огляд та діагностику ротової порожнини в Клініці Доброго Стоматолога. Записатися на консультацію можна на сайті  або за вказаним телефоном.

 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.