+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Біль в стоматологічному кабінеті — саме неприємне відчуття. Саме тому пацієнти уникають відвідувати лікаря, що веде до серйозних ускладнень. Завдання Клініки Доброго Стоматолога – за допомогою якісного та сучасного лікування зубів під наркозом в Києві викорінити стереотипи про біль в стоматології. Ми хочемо допомогти дорослим і дітям подолати страх, щоб кожен мав можливість своєчасно відвідувати лікаря і відчувати себе максимально комфортно.

Правильна анестезія — ваш комфорт та спокій

Більшість стоматологічних маніпуляцій без використання наркозу супроводжується різним рівнем болю. При невдалому досвіді у людини (в основному у дитини) народжується страх перед і під час відвідування клініки. Вся справа – у відсутності або неналежному рівні знеболення в минулому.
Сьогодні пацієнти пред’являють все більше вимог до свого комфорту при перебуванні в стоматологічному кабінеті. Якість лікування зуба під наркозом має одне з важливих значень в створенні атмосфери довіри і спокою людини, яка звернулася за допомогою. Тому ми робимо все можливе, щоб пацієнт не відчував дискомфорту і болю.

Види знеболювання

Сучасні методики дають можливість здійснювати лікування з найменшим (або навіть з повною відсутністю) дискомфорту у пацієнта. Це досягається завдяки використанню однієї з нижчеперелічених видів анестезії.

Місцеве знеболювання

У більшості випадків застосовується місцеве знеболення. Препарат вводиться в зуб, який потребує лікування. Для цього береться карпульний шприц з тонкою голкою і карпула. Лікування зубів під наркозомШприц і всі його складові є одноразовими і використовуються тільки для одного пацієнта. Анестетик для уколу підбирається індивідуально на підставі зібраного анамнезу і аллергопроб.
Місцева анестезія вводиться в таких випадках:
 • встановлення пломби;
 • реставрація зубів;
 • лікування пульпіту;
 • видалення зуба.
Місцевий наркоз буває інфільтраційним і провідниковим.

Аплікаційне знеболювання

Нанесення гелю-анестетика або спрею на слизову порожнину рота дозволяє прибрати чутливість ясен. Може використовуватися як разом з традиційним місцевим знеболенням (для запобігання неприємних відчуттів від уколу), так і окремо. В останньому випадку аплікаційна анестезія показана дітям при лікуванні / видаленні молочних зубів (анестетик має приємний смак), а також іноді – для проведення професійної гігієни порожнини рота.

Інфільтраційна анестезія

Введення ліків в неглибокі шари тканини. Анестетик блокує периферичні нерви. Лікувати зуби під наркозом такого типу рекомендується при наявності карієсу, пульпіту, хірургічному видаленні і нескладних стоматологічних процедурах.

Провідникова анестезія

“Відключення” більших нервових закінчень і цілих каналів. Дає можливість “заморозити” відразу частину щелепи. Застосовується при серйозному запаленні, складному видаленні зуба і важливих хірургічних операціях.

Загальний наркоз — медикаментозний сон

Якщо пацієнт абсолютно не готовий до стоматологічної процедури або обсяг втручання досить великий, в нашій клініці пропонується послуга седації – лікування зубів під загальним наркозом в Києві. Така процедура дає можливість виключити будь-які больові і дискомфортні відчуття. Виконується лікування зубів уві сні дорослим і дітям.
Седація – один з варіантів анестезії, при якому пацієнт занурюється в стан, що нагадує сон. Людина не відчуває болю, хвилювання або страху.

Протипоказання

Лікування зубів під наркозом в КиєвіЩоб уникнути ускладнень перед початком процедури ви повинні повідомити про наявні хронічні захворювання, алергічні реакції, стан артеріального тиску і перелік медикаментів, які приймаєте в даний час. Якщо вам уже робили знеболення раніше, згадайте, як пройшла процедура з місцевим наркозом або лікування зубів уві сні, чи не було яких-небудь негативних наслідків.
Протипоказання до анестезії:
 • Алергія на певний анестетик або на один з його компонентів. Щоб уникнути негативної реакції організму перед відвідуванням стоматолога потрібно провести алергічні проби. Це допоможе знайти безпечний для вас препарат.
 • Серцево-судинні захворювання. Зокрема, інсульт або інфаркт міокарда, після якого пройшло менше півроку. У цьому випадку допомога надається в умовах стаціонару.
 • Ендокринні захворювання (наприклад, цукровий діабет). Стоматологічні процедури теж виконуються в умовах стаціонару.

Безболісне лікування в Клініці Доброго Стоматолога

Лікувати зуби — це зовсім нестрашно,якщо Ви звернулися в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках.
Лікування зубів уві сніЧому Вам варто вибрати нас:
 • Використовуємо різні види анестезії – від місцевої (включаючи аплікаційну) до лікування зубів уві сні (ціни можна подивитися внизу сторінки), а також широкий спектр сучасних знеболюючих препаратів.
 • Тип наркозу, сам анестетик і його дозування підбирається з урахуванням клінічної ситуації, індивідуальної переносимості, наявності хронічних захворювань, а також особистих відчуттів пацієнта (страх, дискомфорт).
 • Лікарі клініки мають високу кваліфікацію не тільки в лікуванні, але і в здійсненні наркозу. Тому ви можете бути впевнені у своїй безпеці.
 • Ми стежимо за інноваціями, щоб запропонувати пацієнтам новітні, найякісніші та ефективні анестетики.
Хочете побачити на власні очі і особисто оцінити роботу наших лікарів-стоматологів? Дізнавайтеся ціни на лікування зубів під наркозом і записуйтеся на первинний огляд.
Відвідування Клініки Доброго Стоматолога – це завжди корисно і приємно як для дорослих, так і для дітей!

 

Лікарі
Люшина
Світлана Сергіївна
Терапевт. Пародонтолог. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 18 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 18 років
ГРИЦИК
ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Бобровицька
Оксана Володимирівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Тарасова
Дар’я Олександрівна
Терапевт. Гігієніст. Дитячий прийом.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.