+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

У Клініці Доброго Стоматолога препарат Emdogain використовується для ефективного лікування пародонтиту.

Emdogain – це інноваційний біопрепарат, який відновлює тверді та м’які тканини пародонту. У Клініці Доброго Стоматолога препарат Emdogain використовується для ефективного лікування пародонтиту.

Нині ця технологія не має аналогів в області регенерації тканин пародонту. Виняткові результати, які досягаються в Клініці Доброго Стоматолога за допомогою препарату Емдогейн, пояснюються двома основними факторами:

  • феноменальні можливості препарату Emdogain – одного з останніх досягнень в області біотехнологій регенерації тканин (розробка компанії Straumann, Швейцарія);
  • висока кваліфікація фахівців Клініки Доброго Стоматолога, яка гарантує кращі результати лікування.

Застосування препарату Emdogain забезпечує переростання альвеолярної кістки, зубного цементу і пародонтальних зв’язок. В результаті досягається значне зміцнення зубів.

ЗАВДЯКИ ЧОМУ ДОСЯГАЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТКАНИН ПАРОДОНТУ?

Emdogain являє собою препарат з біологічним складом, який сприяє прогнозованому відновленню твердих та м’яких тканин, втрачених в результаті захворювань пародонту.

До складу препарату Emdogain входять біоактивні компоненти – амелогеніни та протеїни, які формують на поверхні зубних коренів матрицю, запускаючи та стимулюючи процес природної регенерації тканин. Завдяки цьому утворюються нові структури пародонтального кріплення зубів. Зникають такі явища як хиткість, патологічна рухливість та нестійкість зубів, зубоясневі кишені.

НАДІЙНІСТЬ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЛІКУВАННЯ

Результати застосування препарату Emdogain підтверджені більш як сорока дослідженнями за участю понад півтори тисячі пацієнтів з пародонтитом. Ефективність лікування виявилася настільки високою, що цей препарат був названий революційним проривом у лікуванні пародонтиту.

В состав препарата Emdogain входят биоактивные компоненты - амелогенины и протеины

Emdogain – є ефективним стимулятором росту при формуванні нового пародонтального кріплення у:

  • м’яких тканинах – виміряний рівень прикріплення, зменшується глибина патологічної кишені;
  • твердих тканинах – доведений приріст альвеолярної кістки.

Сьогодні ви можете скористатися всіма перевагами цієї відновлювальної методики у Клініці Доброго Стоматолога.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЯГАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРЕПАРАТУ EMDOGAIN У КЛІНІЦІ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА?

Приріст кісткової тканини завдяки технології Emdogain становить у середньому 70% протягом одного року. Однак це далеко не межа можливостей цієї відновлювальної процедури. Досить сказати, що в області дефекту альвеолярної кістки її приріст становить 93% у 25 випадках з 27. Таким чином, ефективність лікування становить понад 90%.

Що стосується лікування пародонтальних кишень, то результати, що досягаються за допомогою препарату Emdogain, виглядають не менш дивовижними. Протягом року величина зубоясневої кишені зменшується майже на 5 мм (в середньому на 4,94 мм). Карман на 74% заповнюється здоровою тканиною, відновлення якої становить 83,2%. Жодна інша методика лікування пародонтиту нині не дає такого відновлюючого ефекту.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРЕПАРАТ EMDOGAIN?

Ни одна другая методика лечения пародонтита на сегодняшний день не дает такого восстанавливающего эффекта.

Природне кріплення зуба забезпечується трьома компонентами – цемент кореня зуба, волокнами пародонтальної зв’язки, які з’єднують цемент зуба з кісткою, та альвеолярною кісткою. Препарат Emdogain наноситься на корінь зуба та закривається клаптем ясна, після чого починається інтенсивне природне відновлення всіх трьох компонентів.

Цемент зубу – це кісткова тканина, що покриває шийку зуба, яка забезпечує міцне кріплення зуба до альвеолярної кістки. Він складається з неклітинної речовини, що покриває бічні поверхні кореня та клітинної. Препарат Emdogain відтворює неклітинний цемент зуба.

Пародонтальні зв’язки забезпечують зв’язок зуба із кісткою. При їх руйнуванні утворюються пародонтальні кишені, в яких розвивається хвороботворна мікрофлора, що служить причиною запалення – пародонтиту. Після нанесення на корінь зуба препарату Emdogain, пародонтальні зв’язки відновлюються, завдяки чому відбувається зникнення (заростання) кишені й усувається запалення.

Крім того, дія препарату Emdogain викликає приріст альвеолярної кістки.

Цей унікальний ефект пояснюється дією двох компонентів препарату – протеїнів емалевої матриці та частинок синтетичного алопластичного кісткового трансплантату. Клінічні випробування довели повну безпеку застосування препарату та відсутність негативних побічних ефектів.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА У КЛІНІЦІ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА?

Клинические испытания доказали полную безопасность применения препарата и отсутствие негативных побочных эффектов.

Перший етап процедури – відшарування клаптя ясна та оголення кореня зуба, що обробляється препаратом PrefGel. Далі на корінь зуба наноситься препарат Emdogain, який має консистенцію гелю, що забезпечує його оптимальний розподіл по поверхні. Дефектна поверхня кореня зуба закривається клаптем ясна, і процес регенерації тканин під нею відновлює недолік тканин і пародонтальні кріплення зуба. Одночасно з потовщенням шару зубного цементу зростає альвеолярна кістка та відновлюються пародонтальні зв’язки. Саме таку комплексну дію забезпечує винятковий результат процедури. Одночасно препарат Emdogain має антибактеріальну дію і прискорює загоєння тканин. Відновлювальний процес починається негайно і триває протягом року.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ?

Emdogain – єдиний препарат, який забезпечує інтенсивний приріст кісткової тканини, до якої прикріплюється зуб, з одночасним нарощуванням зубного цементу та пародонтальних зв’язок. Це дає можливість використовувати методику не лише як винятковий по ефективності засіб лікування пародонтиту, а і як допоміжний засіб при імплантації зубів.

Унікальна ефективність методики поєднується з її повною безпекою, оскільки вона стимулює процеси природного відновлення. Ефективність та безпечність препарату доказово підтверджена безліччю клінічних досліджень.

У Клініці Доброго Стоматолога регенерація пародонту препаратом Emdogain гарантує максимальні результати відновлення тканин і зміцнення зубів. Запорукою цього є виключно висока кваліфікація наших фахівців, майстерність виконання процедури, індивідуальний підхід та великий досвід успішного застосування цієї інноваційної методики.

Ефект відновлення препаратом Emdogain здається дивом, але це реальність сучасної високотехнологічної пародонтології, кращі світові досягнення якої представлені в Клініці Доброго Стоматолога.

 

Лікарі
Плахотнюк
Анастасія Борисівна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Ціни
Фотополімерна пломба:
- початковий карієс

780 грн

- середній карієс

1080 грн

- глибокий карієс

1280 грн

Реставрація бічних ділянок зуба

1780 грн

Реставрація з повним перекриттям передньої частини зуба

2080 грн

Тимчасова реставрація

700 грн

Діагностичне лікування

650 грн

Коагуляція ясенного сосочка

150 грн

Відновлення зуба після лікування каналів

3000 грн

Фотополімерна накладка, 1 ступінь

3000 грн

Фотополімерна накладка, 2 ступінь

3500 грн

Тимчасова пломба

130 грн

Тимчасова цементна пломба

300 грн

Полірування

110 грн

Губний ретрактор OptraGate

160 грн

Фіксація скайсу (прикраси) на зуби

1000 грн

Зняття старої пломби, препарування зуба

150 грн

 
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.