+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Лікування зубів в Києві

Ефективне, комфортне та якісне лікування зубів у Києві — обов'язковий стандарт Клініки Доброго Стоматолога. Ми надаємо цілий спектр послуг з проведення лікувальних і профілактичних заходів. Все для того, щоб зберегти вашу посмішку здоровою і білосніжною.

Чому важливо своєчасно звертатися до стоматолога

Стоматологія — це не тільки лікування зубів у клініці з максимальним комфортом. Наші фахівці здійснюють особливий підхід: прогнозування стану ротової порожнини. Завдяки правильному прогнозу можна попередити виникнення більшості зубних хвороб або зупинити їх ще на стадії зародження.
Профілактика, прогнозування і своєчасне відновлення здорового стану ротової порожнини дає можливість зберегти привабливу усмішку. В разі виявлення карієсу або інших проблем не варто втрачати час, адже своєчасне звернення до нашої клініки на Позняках дозволить уникнути ускладнень і усунути будь-які неприємні відчуття. Завдяки цьому медичне втручання зводиться до мінімуму, зуби захищені від подальшого руйнування і, що не менш важливо, вартість лікування зубів мінімальна (в порівнянні з сумою, яку б ви витратили при запущеній стадії захворювання).

У яких випадках показано терапевтичне лікування:

Лікування зубів в Києві
 • карієс на різних стадіях розвитку;
 • пульпіт і періодонтит;
 • сильний зубний біль;
 • реставрація зубів;
 • професійний догляд за порожниною рота;
 • рухливість зубів.
Не чекайте, коли проблема дасть про себе знати, — запишіться на огляд в нашу клініку прямо зараз.

Види процедур

В Клініці Доброго Стоматолога ви отримаєте такі послуги:
 • Лікування карієсу. На будь-яких стадіях: від каріозної плями до глибокого карієсу.
 • Пломбування зубів. Обов'язкова процедура при карієсі та інших захворюваннях. Допомагає відновити анатомічні та фізіологічні функції зуба.
 • Позбавлення пульпіту. Видалення запаленого нерва, зняття больових відчуттів.
 • Лікування періодонтиту. Відновлення тканин навколо кореня зуба у стані запалення при запущеному пульпіті або внаслідок травми.
 • Пломбування каналів. Показано при пульпіті та періодонтиті. Дає можливість подовжити життя зуба.
 • Естетична реставрація. Делікатний метод повернути красиву білосніжну усмішку шляхом відновлення правильної форми зубної коронковой області і кольору емалі.
 • Шинування. Застосовується для зменшення рухливості зубів та попередження їх випадіння.
 • Анестезія. Щоб відвідування лікаря пройшло максимально безболісно, ​​ми застосовуємо місцевий і загальний наркоз.
 • Седація. Новий спосіб розслабитися і відчувати себе комфортно в стоматологічному кріслі. Запитуйте про послугу у свого фахівця.

Як часто потрібно відвідувати лікаря

Лікування зубів в клініціДля збереження краси усмішки і для уникнення складного і витратного лікування ми рекомендуємо відвідувати клініку 1 раз щопівроку. Кожний пропущений профілактичний огляд може обернутися руйнуванням і видаленням зуба.
Навіть якщо немає проблем зі здоров'ям порожнини рота чи будь-яких больових відчуттів, це не привід скасовувати запланований візит до стоматолога. Початкові негативні зміни може побачити тільки лікар за допомогою спеціальних інструментів і обладнання. Завдяки регулярним оглядам ми змогли виявити безліч захворювань на первинній стадії і виконати своєчасне лікування зубів в клініці.

Ціни на лікування зубів в Києві

Вартість залежить від конкретної послуги, стадії розвитку карієсу, наявності ускладнень і необхідності додаткових стоматологічних маніпуляцій. Також в ціну одного відвідування входить застосування анестезії.
З актуальними цінами на лікування зубів можна ознайомитися на сайті клініки. Але точну вартість лікування може розрахувати тільки лікар після детального огляду.

Чому кияни обирають Клініку Доброго Стоматолога на Позняках

Ми заслужили повагу завдяки високому професіоналізму і турботі про наших пацієнтів. Звертаючись до клініки, ви отримуєте:
Ціни на лікування зубів в Києві
 • Безкоштовну первинну консультацію з оглядом. Не варто чекати погіршення ситуації. Ми готові записати вас на прийом вже на сьогодні або на завтра, щоб ви дізналися про актуальний стан своєї ротової порожнини і виконали профілактичні заходи.
 • Лікування у лікарів-стоматологів з 10-річним професійним стажем. У нас працюють тільки досвідчені фахівці, які регулярно проходять підвищення кваліфікації і яким довіряють десятки пацієнтів.
 • Високу точність діагностики і якість лікування. Точно ставимо діагноз і застосовуємо новітні розробки для запобігання або усунення захворювання.
 • Комфортне відвідування лікаря без болю і страху. Різні методики і препарати для анестезії, а також популярний метод седації дозволяє нашим пацієнтам відчувати тільки приємні емоції під час перебування в клініці.
 • Ціни без прихованих платежів і нав'язаних послуг. Ви платите тільки за виконані процедури відповідно до затвердженого прайсу, без додавання незрозумілих сум і послуг.
 • Гарантований результат. Кожний наший пацієнт знає: якщо він лікується в клініці Доброго Стоматолога, неприємні сюрпризи виключені. Ми відповідаємо за результат своєї роботи і виконуємо її на найвищому рівні.
Переконатися в нашому професіоналізмі ви можете вже на першому прийомі у лікаря. Ми готові приділити максимум уваги вирішенню вашої проблеми.
Телефонуйте і бронюйте місце на первинний огляд вже сьогодні.
Завжди раді бачити вас в Клініці Доброго Стоматолога на Позняках!