+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Коронка керамічна АКЦІЯ 7630 грн
Коронка цирконієва АКЦІЯ від 7630 грн
Коронка металокерамічна АКЦІЯ 4960 грн

Протезування зубів в Клініці Доброго Стоматолога

протезування зуба ціна

Протезування зубів в Україні – дуже перспективна та затребувана сфера стоматологічних послуг сьогодні. З кожним днем, вона виходить на все новий рівень розвитку, а все з метою того, щоб кожен пацієнт мав можливість відновити втрачені зуби без жодного дискомфорту. Є безліч причин втрати зубів (вікові зміни, травми, пошкодження зубів, інфекції, шкідливі звички і т.д.), погіршення стану зубів не завжди помітна одразу, а пацієнти часто звертаються до стоматолога вже з задавненими хворобами, коли зуб врятувати неможливо. Тому сьогодні протезування – це ефективний та зручний спосіб, на який пацієнт наважується, а потім може навіть не згадувати про те, що в нього є відновлені, не природні зуби. Цей спосіб настільки зручний та ефективний, що заплативши ціну протезування одного разу – ви забуваєте про свою проблему на довгі роки.

Якщо вам необхідно поставити зубний протез на верхню або нижню щелепу, тоді ви звернулися за адресою. Наша стоматологічна клініка допоможе вам вирішити проблему будь-якої складності швидко, безболісно, в максимально короткі терміни.

Наші фахівці проведуть діагностику, визначать ваші стоматологічні проблеми і в індивідуальному порядку розроблять стратегію їх вирішення. Пам'ятайте, що на сьогоднішній день не існує таких проблем із зубами, які неможливо було б вирішити, живучи в Україні. Втрата корінного зуба більше не є трагедією, адже сучасні методи протезування зубів здатні перетворити будь-яку посмішку до невпізнання.

Варіанти стоматологічного протезування

Завдяки сучасним методикам кожна людина має можливість повернути колишню красу своєї посмішки. Протезування зубів – це метод відновлення втрачених зубів за допомогою спеціальних конструкцій з різних матеріалів, які повністю імітують власний зуб.

Основні вимоги до зубних протезів у Києві:

Деякі різновиди протезування настільки гармонійно маскують прогалини зубного ряду, що ніхто не здогадається. Наша Клініка Доброго Стоматолога пропонує прогресивні технології лікування і відновлення зубів. Ми маємо володіємо новим професійним обладнанням, завдяки якому команда наших лікарів досягає вражаючих результатів в процесі вирішення найскладніших стоматологічних задач.

Переваги протезування зубів у Києві

Протезування вирішує безліч проблем зубного ряду. Це не може так не тішити нас, лікарів-стоматологів, що нам під силу подарувати пацієнту його мрію.

Серед переваг протезування зубів можна виділити такі:

 1. Відновлення жувальної функції зубів. Ви знову зможете без проблем жувати будь-яку їжу і не замислюватися про неї. Це важливо також у попередженні різних захворювань шлунково-кишкового тракту (бо погано пережована їжа може призвести до патологій), ендокринної системи, руйнування інших зубів та захворювань ротової порожнини та горла.

 2. Естетика зубного ряду. Важливий фактор впевненості у собі, любові до себе та своєї посмішки. Бажання мати привабливий зовнішній вигляд зубів може супроводжувати пацієнта протягом багатьох років, «гризти зсередини» та народжувати сумніви. Чи не варте це того, щоб раз і назавжди вирішити для себе ці питання?

 3. Відновлення вимови.

 4. Пропорційність рис обличчя. Зуби, м’язи ротової порожнини, щелепи беруть участь у формуванні рис обличчя. Часто відсутність зубів порушує гармонію природної краси обличчя, коли протезування успішне – зовнішні риси стануть більш виразними та пропорційними.

Опис технологій протезування зубів у Києві

Протезування зубів – напрямок роботи стоматолога-ортопеда. Цей спеціаліст допоможе Вам обрати правильний та ефективний метод відновлення зубного ряду.

Лікарі у Клініці Доброго Стоматолога висококваліфіковані, проходять постійний професійний та особистісний розвиток та практикують нові технології. Якщо маєте будь-які питання щодо протезування зубів, чи маєте якісь сумніви – обов’язково записуйтесь на консультацію до наших стоматологів-ортопедів. Вони обов’язково знайдуть правильні слова і дадуть Вам усі відповіді.

Протезування зубів має в своєму арсеналі різні техніки та різні види самих протезів, про які розповімо детальніше нижче.

Суть методу – замість втраченого чи пошкодженого зуба, фіксується штучний (може бути з різних матеріалів), який не відрізняється за зовнішнім виглядом від природних.

Для чого потрібне протезування зубів у Києві?

Протезування зубів у Києві, безперечно, це процедура, яка має великий попит серед населення. Варто наголосити на показаннях до протезування. В першу чергу це:

Насправді, варто зазначити, останній пункт досить важливий. Пацієнт щодня може дивитися у дзеркало, соромитись посміхатися через потемніння зубної емалі чи зміни структури зуба. За логічним ланцюжком це приносить невпевненість у собі, дискомфорт, невдачі на роботі чи в особистому житті. Ця проблема не варта таких жертв, якщо сьогодні стоматологічна практика може вирішити її так легко та безболісно – тоді однозначно варто цим скористатися!

Сучасні зубні протези: різновиди

Сучасне протезування ⎼ це способи заміни і маскування втрачених зубів за допомогою установки професійного індивідуального протезу. Існує повне і часткове протезування зубів.

Різновиди протезування:

Знімне, незнімне та комбіноване зубне протезування

протезування зубів Київ

Щоб дізнатися, який вид підходить саме для вас, рекомендуємо прийти на консультацію, де лікар проведе діагностику і підбере відповідну індивідуальну стратегію лікування. Зараз активно застосовуються вініри ⎼композитні або порцелянові накладки, які замінюють верхній шар природних або імплантованих зубів. Завдяки вінірами можна перетворити зубний ряд, надавши йому красиву, здорову, яскраву форму. Вініри актуальні для людей, які незадоволені кольором і формою своїх зубів, а також існуючими дефектами зубного ряду. Завдяки сучасним розробкам і технологіям, які ми активно використовуємо у своїй клініці, навіть саму безнадійну посмішку можна перетворити на "голівудську".

Переваги знімного протезування

Знімне протезування зубів передбачає той факт, що пацієнт може самостійно в домашніх умовах фіксувати та знімати протез. Для встановлення цих конструкцій використовуються спеціальні методи кріплення – гачки, присоски, креми, гелі чи пасти.

До переваг даного методу можна віднести:

 1. Використовуються як при повній відсутності зубів у зубному ряді, так і при частковій.

 2. Ціна зубних протезів у Києві знімного типу значно нижча і приємніша для пацієнта.

 3. Швидке виготовлення зубних протезів за індивідуальними показниками.

 4. Просте встановлення та можливість самостійно знімати дані протези.

Види знімного протезування у Києві

За матеріалом виготовлення:

За способом фіксації:

Особливу увагу заслуговує бюгельне протезування – це спеціальний сучасний метод часткового знімного протезування у Києві, коли конструкція складається з металевої дуги, яка фіксується за допомогою спеціальних гачків та замочків до опорних зубів. Має ряд переваг, серед яких зручність у використанні, довговічність (термін служби може складати і до 10 років), естетичний зовнішній вигляд та простота у догляді.

Переваги незнімного протезування

Незнімне протезування зубів відбувається у кабінеті стоматолога-ортопеда і пацієнт не може його самостійно зняти. Дані конструкцій є значним проривом у стоматології та мають ряд переваг:

Чому при відсутності навіть одного зуба необхідно робити протезування

Як проходить процедура протезування у Клініці Доброго Стоматолога?

Протезування зубів у Києві, як і будь-яка інша стоматологічна процедура, має алгоритм проведення. Шлях пацієнта починається з консультації стоматолога відповідного профілю, в даному випадку стоматолога-ортопеда. Лікар огляне ротову порожнину, встановить показання чи протипоказання до встановлення зубних протезів, розповість про всі особливості та складе план діагностики та лікування.

Наступні етапи:

 1. Діагностика. Іноді потребується застосування додаткових методів обстеження (рентгенологічний знімок чи комп’ютерна томографія щелеп), лабораторні аналізи.

 2. Зняття зліпків. У Клініці Доброго Стоматолога замість традиційних зліпків, які приносять дискомфорт пацієнту, ми використовуємо інстраоральний 3D сканер. За його допомогою відбувається комп’ютерне моделювання щелеп пацієнта, без жодного дискомфорту та болі.

 3. Передавання зліпків у зуботехнічну лабораторію, де виготовляється зубний протез обраного типу.

 4. Примірка. Зазвичай необхідний ще один прихід пацієнта на прийом до стоматолога, для примірки попередньої модулі зубного протезу. Уточнюється форма, колір, розмір протезу і, за потреби, коригується.

 5. Остаточне встановлення зубних протезів у Києві у кабінеті стоматолога. Ортопед обов’язково надасть Вам рекомендації щодо особливостей догляду та вживання їжі саме для обраного типу протезування, щоб він слугував Вам довгі роки без жодних проблем.

Догляд за протезами після встановлення

Особливості догляду за знімними протезами:

Особливості догляду за незнімними протезами

Догляд за незнімними протезами практично не відрізняється від звичайної рутинної гігієни ротової порожнини. Вона включає:

У будь-якому варіанті протезування важливо відвідувати стоматолога профілактично 1 раз на 6 місяців. Це важливо, аби діагностувати дефекти чи недоліки вчасно, коли ситуацію ще легко можна виправити.

При виникненні будь-яких непередбачуваних ситуацій, травм, надломів, пошкоджень чи просто дискомфортних відчуттях необхідно негайно звертатися до лікаря-стоматолога!

У Клініці Доброго Стоматолога завжди запишуть Вас на прийом у найближчий час і будуть намагатися виправити проблему без заміни зубного протезу!

Переваги протезування зубів в Клініці Доброго Стоматолога?

зубні протези Київ

Ціни на послуги протезування

Клініка Доброго Стоматолога надає широкий спектр послуг з протезування зубів будь-якої складності. Наша стоматологія гарантує кожному клієнту чуйний підхід, високий рівень професіоналізму та компетентності, вигідну ціну та чудовий результат.

Запрошуємо вас на консультацію, де лікар проведе діагностику порожнини рота, проаналізує проблеми, підбере для вас оптимальний варіант протезування, розробить стратегію лікування, а також озвучить вартість послуг і розкаже всі можливі варіанти вирішення проблеми в рамках вашого індивідуального випадку.

Якщо ви бажаєте дізнатися, скільки коштує стандартне протезування,то розгорнутий прайс послуг можна знайти в рубриці "Ціни". Крім цього, ви завжди можете зателефонувати в клініку і наш менеджер проконсультує вас з будь-якого питання і озвучить актуальні розцінки.

Довірте свою красиву посмішку Доброму Стоматологу

Поділись своєю посмішкою і вона до тебе обов'язково повернеться ⎼ це проста, всім нам знайома істина, ніколи не втратить своєї актуальності. Дуже шкода, коли люди через стоматологічні проблеми стримують себе в бажанні відкрито посміхатися. Досить комплексувати та терпіти естетичне незадоволення. Прийшов час вирішити проблеми і більше до них не повертатися.

Клініка Доброго Стоматолога ⎼ це місце, де люди знаходять красиву, здорову посмішку і йдуть в світ з новими почуттями та емоціями, бажанням випромінювати і творити добро. Ми працюємо в Києві. Приходьте і ми допоможемо вирішити будь-які стоматологічні проблеми, від незначних, до самих глобальних.

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті