+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Протезування зубів в Клініці Доброго Стоматолога

Якщо вам необхідно поставити зубний протез на верхню або нижню щелепу, тоді ви звернулися за адресою. Наша стоматологічна клініка допоможе вам вирішити проблему будь-якої складності швидко, безболісно, в максимально короткі терміни. Наші фахівці проведуть діагностику, визначать ваші стоматологічні проблеми і в індивідуальному порядку розроблять стратегію їх вирішення. Пам'ятайте, що на сьогоднішній день не існує таких проблем із зубами, які неможливо було б вирішити, живучи в Україні. Втрата корінного зуба більше не є трагедією, адже сучасні методи протезування зубів здатні перетворити будь-яку посмішку до невпізнання.

Варіанти стоматологічного протезування

Сучасний світ непередбачуваний і часто несправедливий. Людина може втратити зуби внаслідок травми, захворювання, або в силу похилого віку. Завдяки сучасним методикам кожна людина має можливість повернути колишню красу своєї посмішки. Деякі різновиди протезування настільки гармонійно маскують прогалини зубного ряду, що ніхто не здогадається. Наша стоматологічна клініка пропонує прогресивні технології лікування і відновлення зубів. Ми маємо володіємо новим професійним обладнанням, завдяки якому команда наших лікарів досягає вражаючих результатів в процесі вирішення найскладніших стоматологічних задач.

Сучасні зубні протези: різновиди

Сучасне протезування ⎼ це способи заміни і маскування втрачених зубів за допомогою установки професійного індивідуального протезу. Існує повне і часткове протезування зубів. Протезування в Києві, фото Різновиди протезування:

Знімне, незнімне та комбіноване зубне протезування

Щоб дізнатися, який вид підходить саме для вас, рекомендуємо прийти на консультацію, де лікар проведе діагностику і підбере відповідну індивідуальну стратегію лікування. Зараз активно застосовуються вініри ⎼ композитні або порцелянові накладки, які замінюють верхній шар природних або імплантованих зубів. Завдяки вінірами можна перетворити зубний ряд, надавши йому красиву, здорову, яскраву форму. Вініри актуальні для людей, які незадоволені кольором і формою своїх зубів, а також існуючими дефектами зубного ряду. Завдяки сучасним розробкам і технологіям, які ми активно використовуємо у своїй клініці, навіть саму безнадійну посмішку можна перетворити на "голівудську".

Чому при відсутності навіть одного зуба необхідно робити протезування

Переваги лікування в Клініці Доброго Стоматолога?

Ціни на послуги протезування

Клініка Доброго Стоматолога надає широкий спектр послуг з протезування зубів будь-якої складності. Наша стоматологія гарантує кожному клієнту чуйний підхід, високий рівень професіоналізму та компетентності, вигідну ціну та чудовий результат. Запрошуємо вас на консультацію, де лікар проведе діагностику порожнини рота, проаналізує проблеми, підбере для вас оптимальний варіант протезування, розробить стратегію лікування, а також озвучить вартість послуг і розкаже всі можливі варіанти вирішення проблеми в рамках вашого індивідуального випадку. Якщо ви бажаєте дізнатися, скільки коштує стандартне протезування,то розгорнутий прайс послуг можна знайти в рубриці "Ціни". Крім цього, ви завжди можете зателефонувати в клініку і наш менеджер проконсультує вас з будь-якого питання і озвучить актуальні розцінки.

Довірте свою красиву посмішку Доброму Стоматологу

Поділись своєю посмішкою і вона до тебе обов'язково повернеться ⎼ це проста, всім нам знайома істина, ніколи не втратить своєї актуальності. Дуже шкода, коли люди через стоматологічні проблеми стримують себе в бажанні відкрито посміхатися. Досить комплексувати та терпіти естетичне незадоволення. Прийшов час вирішити проблеми і більше до них не повертатися. Клініка Доброго Стоматолога ⎼ це місце, де люди знаходять красиву, здорову посмішку і йдуть в світ з новими почуттями та емоціями, бажанням випромінювати і творити добро. Ми працюємо в Києві. Приходьте і ми допоможемо вирішити будь-які стоматологічні проблеми, від незначних, до самих глобальних.