+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Протезування зубів в Клініці Доброго Стоматолога

Якщо вам необхідно поставити зубний протез на верхню або нижню щелепу, тоді ви звернулися за адресою. Наша стоматологічна клініка допоможе вам вирішити проблему будь-якої складності швидко, безболісно, в максимально короткі терміни. Наші фахівці проведуть діагностику, визначать ваші стоматологічні проблеми і в індивідуальному порядку розроблять стратегію їх вирішення. Пам'ятайте, що на сьогоднішній день не існує таких проблем із зубами, які неможливо було б вирішити, живучи в Україні. Втрата корінного зуба більше не є трагедією, адже сучасні методи протезування зубів здатні перетворити будь-яку посмішку до невпізнання.

Варіанти стоматологічного протезування

Сучасний світ непередбачуваний і часто несправедливий. Людина може втратити зуби внаслідок травми, захворювання, або в силу похилого віку. Завдяки сучасним методикам кожна людина має можливість повернути колишню красу своєї посмішки. Деякі різновиди протезування настільки гармонійно маскують прогалини зубного ряду, що ніхто не здогадається. Наша стоматологічна клініка пропонує прогресивні технології лікування і відновлення зубів. Ми маємо володіємо новим професійним обладнанням, завдяки якому команда наших лікарів досягає вражаючих результатів в процесі вирішення найскладніших стоматологічних задач.

Сучасні зубні протези: різновиди

Сучасне протезування ⎼ це способи заміни і маскування втрачених зубів за допомогою установки професійного індивідуального протезу. Існує повне і часткове протезування зубів. Протезування в Києві, фото Різновиди протезування:

Знімне, незнімне та комбіноване зубне протезування

Щоб дізнатися, який вид підходить саме для вас, рекомендуємо прийти на консультацію, де лікар проведе діагностику і підбере відповідну індивідуальну стратегію лікування. Зараз активно застосовуються вініри ⎼ композитні або порцелянові накладки, які замінюють верхній шар природних або імплантованих зубів. Завдяки вінірами можна перетворити зубний ряд, надавши йому красиву, здорову, яскраву форму. Вініри актуальні для людей, які незадоволені кольором і формою своїх зубів, а також існуючими дефектами зубного ряду. Завдяки сучасним розробкам і технологіям, які ми активно використовуємо у своїй клініці, навіть саму безнадійну посмішку можна перетворити на "голівудську".

Чому при відсутності навіть одного зуба необхідно робити протезування

Переваги лікування в Клініці Доброго Стоматолога?

Ціни на послуги протезування

Клініка Доброго Стоматолога надає широкий спектр послуг з протезування зубів будь-якої складності. Наша стоматологія гарантує кожному клієнту чуйний підхід, високий рівень професіоналізму та компетентності, вигідну ціну та чудовий результат. Запрошуємо вас на консультацію, де лікар проведе діагностику порожнини рота, проаналізує проблеми, підбере для вас оптимальний варіант протезування, розробить стратегію лікування, а також озвучить вартість послуг і розкаже всі можливі варіанти вирішення проблеми в рамках вашого індивідуального випадку. Якщо ви бажаєте дізнатися, скільки коштує стандартне протезування,то розгорнутий прайс послуг можна знайти в рубриці "Ціни". Крім цього, ви завжди можете зателефонувати в клініку і наш менеджер проконсультує вас з будь-якого питання і озвучить актуальні розцінки.

Довірте свою красиву посмішку Доброму Стоматологу

Поділись своєю посмішкою і вона до тебе обов'язково повернеться ⎼ це проста, всім нам знайома істина, ніколи не втратить своєї актуальності. Дуже шкода, коли люди через стоматологічні проблеми стримують себе в бажанні відкрито посміхатися. Досить комплексувати та терпіти естетичне незадоволення. Прийшов час вирішити проблеми і більше до них не повертатися. Клініка Доброго Стоматолога ⎼ це місце, де люди знаходять красиву, здорову посмішку і йдуть в світ з новими почуттями та емоціями, бажанням випромінювати і творити добро. Ми працюємо в Києві. Приходьте і ми допоможемо вирішити будь-які стоматологічні проблеми, від незначних, до самих глобальних.
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.