+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Виправлення прикусу у дорослих і дітей

Виправлення прикусу у дорослихЗміна прикусу ― дуже актуальна сьогодні послуга в стоматології. На жаль, у багатьох дітей і дорослих помітні нерівності зубів, які приносять їм як фізичний, так і естетичний дискомфорт. На щастя, сьогодні вирівнювання прикусу можливе в будь-якому віці завдяки професійним лікарям-ортодонтам, які проводять спеціальні маніпуляції для корекції зубів. Для цього можуть використовуватися різні конструкції: брекети, пластини, капи. Ви можете замовити послуги ортодонта в Клініці Доброго Стоматолога ― і вже скоро будете розглядати в дзеркалі свою нову чудову усмішку.

Як зрозуміти, що прикус неправильний

Ви не впевнені, що маєте потребу у виправленні зубів? Є простий спосіб перевірити правильність прикусу. Якщо верхні зуби мають контакт з нижніми (ікла не враховуються), при цьому верхні зуби спереду перекривають нижні ― прикус правильний. Втім, як показує стоматологічна практика, переважна частина людей має неправильний прикус і потребує термінової корекції.
План лікування прикусу складається індивідуально і залежить від особливостей зубів конкретної людини. Комусь достатньо кап для створення красивої усмішки, а комусь необхідне хірургічне втручання. Вибір методу лікування залежить також і від типу неправильного прикусу. Грамотний ортодонт підбере оптимальний спосіб лікування саме для вас.

Типи аномалій прикусу

Перш ніж приступити до виправлення прикусу зубів в Києві, проконсультуйтеся з лікарем-ортодонтом з приводу того, який у вас вид неправильного прикусу. Від цього буде залежати хід лікування. Всього виділяють 5 різновидів: дистальний, мезіальний, відкритий, глибокий, перехресний. Розглянемо більш детально кожний з них.

Виправлення прикусу при дистальному порушенні

При дистальній формі патології верхні зуби сильно виступають над нижніми. У такому випадку між зубами-різцями або відсутній контакт, або він незначний. Як правило, даний тип аномалій прикусу виникає при травмах щелепи, після запальних процесів, при неправильному грудному годуванні (або занадто тривалому годуванні), при вроджених проблемах жування/ковтання тощо. Якщо не виправити прикус, можливі такі наслідки:

Вирівнювання прикусу мезіальної форми

Виправлення прикусу зубів При цій формі порушення зубного прикусу спостерігається виступ нижніх передніх зубів пацієнта вперед. Візуально це проявляється у вигляді занадто випнутого підборіддя, більш короткого обличчя, викривлених губ. Ще одна назва такої аномалії прикусу ― прогенія. Висока вартість виправлення прикусу в стоматології зупиняє деяких людей звернутися до професіоналів, але якщо не звертати увагу на це захворювання, можуть бути складності під час лікування або протезування зубів.

Відкрита форма

Відкритий прикус ― найбільш небезпечний вид аномалії прикусу. В цьому випадку між верхніми і нижніми зубами повністю відсутній контакт. При цьому у людини порушується дикція, знижується естетична привабливість, порушуються функції ковтання і жування, постійно напружені м'язи обличчя. Вартість виправлення прикусу цього типу зазвичай найвища, оскільки такий випадок є найбільш складним в плані корекції. Викликає формування подібного неправильного прикусу тривале грудне вигодовування малюка або смоктання ним пустушки.

Глибокий прикус

Таку форму патології іноді називають "травмуючий прикус", оскільки з цією проблемою пацієнт постійно травмує собі слизову. Відбувається прикривання нижніх зубів верхніми приблизно на п'ятдесят відсотків. Це найпоширеніший різновид проблем з прикусом. Відмовляючись від лікування, пацієнт матиме труднощі під час вживання їжі, поступово руйнуватимуться різці, зменшуватиметься естетична привабливість обличчя, швидко стиратимуться зуби та може виникати головний біль.

Перехресний тип

Перехресна аномалія виражається в нерівномірному розвитку щелеп у пацієнта. В такому випадку зуби можуть перетинатися як в бічній, так і в передній частині. Цей тип неправильного прикусу часто стає причиною порушення роботи травної системи, появи пародонтиту, розвитку карієсу, порушення дикції, проблем з диханням.

Виправлення прикусу у дорослих в Києві

Вирівнювання зубів у КиєвіКолись вважалося, що виправити прикус можна тільки у дитини і підлітка, а в дорослому віці це нереально. Сьогодні ситуація виглядає зовсім інакше ― вирівняти зуби можна незалежно від віку. Звичайно, у дітей неправильний прикус лікується простіше і швидше, тому і вартість виправлення прикусу у дорослих вища. Але все можливо! Головне ― звернутися до грамотного фахівця, який зможе підібрати оптимальний варіант лікування, що підходить у вашому конкретному випадку.
Роки успішної практики Клініки Доброго Стоматолога показали, що виправлення неправильного прикусу дорослим ― це реальність, але потрібно запастися терпінням. Не думайте, що ви зможете отримати ідеальну усмішку за кілька годин. У більшості випадків ортодонтичне лікування вимагає чимало часу ― близько 1-2 років. Звичайно, все залежить від індивідуальних особливостей зубощелепної системи і виду аномалії прикусу. Також на термін лікування впливає тип конструкцій, які застосовуються для виправлення зубів: брекети, елайнери, пластинки. Наприклад, з елайнерами вирівнювання зубів займає менше часу, але підходять вони лише при незначних порушеннях.
Запишіться в Клініку Доброго Стоматолога, і наші професійні ортодонти допоможуть вам вирівняти прикус за прийнятною ціною. У нас працюють одні з кращих фахівців у Києві, які мають достатньо досвіду в області лікування порушень змикання щелеп. Подаруйте собі гарну посмішку!