+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Імплантація зубів у Києві

Дентальна імплантація - прогресивний і довгостроковий спосіб відновлення зубів, який вважається найбільшим досягненням сучасної стоматології. В основі методики лежить заміщення відсутнього зуба спеціалізованим імплантом - титановим стержнем з абатментом і зубною коронкою, який встановлюється в кісткову тканину щелепи. Встановити імплант можна за доступною ціною у Клініці Доброго Стоматолога, яка вже багато років займається імплантацією зубів у Києві. Ми пропонуємо вигідну ціну на імпланти, при цьому роботу наших стоматологів ми оцінюємо як бездоганну.

Імплантація зубів – це найбільш комфортний спосіб заміщення дефектів зубного ряду для пацієнта, який має дуже багато переваг і найголовніше – вирішує проблему повноцінно, ефективно та надовго.

Імплантація як стоматологічна технологія прийшла в Україну відносно недавно, проте стала, мабуть, найпопулярнішою процедурою.

Такий спосіб відновлення зубного ряду став доступним кожній людині завдяки доступній ціні, професійним навичкам стоматологів та впровадженням різних світових технік в Україні, які можна застосувати для кожного пацієнта.

Сучасна імплантація досягла надзвичайно високого рівня, є досить багато технологій встановлення, допоміжних підготовчих методик, винайдено безліч матеріалів, які задовольняють індивідуальні потреби кожного. А все для того, щоб подарувати пацієнту красиву щасливу посмішку!

імплант зуба київ

 Чому сотні тисяч пацієнтів по всьому світу обирають імплантацію зубів?

 Ось декілька невід’ємних переваг імплантації зубів у Києві:

 1. Імпланти служать набагато довше ніж металокерамічні і безметалеві коронки - 15-20 років при правильному догляді.

 2. При установці конструкції сусідні зуби залишаються неушкодженими, їх не потрібно обточувати і покривати коронками, як це відбувається при відновленні зуба за допомогою мостовидного протеза.

 3. Зубні імпланти зменшує жувальну навантаження на сусідні зуби, на відміну від мостовидного протезування.

 4. Зубні імпланти зменшує жувальну навантаження на сусідні зуби, на відміну від мостовидного протезування.

 5. Імпланти дуже комфортні для пацієнта, вони повноцінно замінюють природні зуби, не потребують особливого догляду і частої корекції. Пацієнт «забуває» на тривалий час про свої дефекти, що колись були на місці імпланта.

 6. Процедура імплантації можлива як при втраті одного зуба, так і при відсутності всього зубного ряду – адентії.

Найбільшою перевагою є те, що наші пацієнти повністю забувають про проблему відсутності зубів. Імпланти по відчуттям не відрізняються від природних зубів, не приносять дискомфорту і не потребують особливого спеціалізованого догляду.

У вас відсутній зуб? Приходьте на імплантацію зубів в Києві в нашу стоматологію на Позняках. Наші хірурги-стоматологи встановлять вам імплант зуба і ваша усмішка буде здоровою довгі роки. Ми враховуємо всі індивідуальні особливості і уникаємо непотрібних процедур, наша мета – зробити пацієнта щасливим, при цьому зберегти його ресурси і вирішити проблему з якою він прийшов у Клініку.

Імпланти виготовляються з різних матеріалів (титану або сплаву титану і цирконію), які повинні відповідати певним вимогам, для того, щоб замінювати власні зуби.

Вимоги до імплантів:

Ціна імплантів у Києві залежить і від матеріалу виготовлення і від країни виробника. Залежно від ваших потреб, лікар-стоматолог запропонує вам варіанти, та повідомить вартість імплантів які підходять саме вам.

Ви все ще думаєте чи поставити імпланти зубів, про ціну імплантів чи де імплантація зубів у Києві буде якісною? Ми маємо відповіді на ці питання. Рекомендуємо читати статтю далі.

 В яких випадках встановлюються імпланти зубів у Києві:

Втрата одного чи декількох зубів може бути з різних причин, наприклад запалення, демінералізація кісткової тканини, травма, поганий догляд за зубами, супутні захворювання, які впливають на обмін речовин тощо. Ніхто не застрахований від проблем з власними зубами, але бути красивими завжди хоче кожен. Зараз люди навіть у молодому віці, на жаль, стикаються з даною проблемою, тому вирішення її є передовим питанням стоматології сьогодні.

Зуби перестали відігравати виключно функціональну роль, в сучасному світі красиві і головне здорові, зуби – привід впевненості у собі, успішності людини і її високого рівня життя. Бездоганна посмішка – невід’ємна частина кожного образу.

За допомогою імплантатів можна виконати одиночне протезування зубів, відновити кілька зубів в одному ряді, а також встановити знімний або незнімний протез на зубних імплантатах. В Україні такий спосіб відновлення зубів з кожним роком набирає популярність, а в Європі вважається основним методом заміщення видалених зубів.

Серед усіх переваг імплантації є і те, що штучний зуб може бути навіть стійкішим до впливу умов навколишнього середовища ніж природній. Коронки виготовляються з різних матеріалів і обрати можна будь-який, залежно від потреба, ціли та власного бажання.

Наші стоматологи відповідають за якість роботи та матеріалів, адже ми працюємо з найкращими фірмами.

Імплантація зубів в Києві вимагає високого рівня підготовки спеціалістів, що і гарантує Клініка Доброго Стоматолога.

Протипоказання до імплантації зубів

Насправді, абсолютних протипоказань для імплантації зубів досить незначна кількість. До них відносяться деякі злоякісні новоутворення, захворювання кісткової тканини та важкі стани порушення імунної та ендокринної системи, алергічні реакції на анестезію, гострий туберкульоз, порушення згортання крові. Такі стани можуть загрожувати здоров’ю пацієнта як під час самої процедури імплантації у кріслі лікаря-стоматолога, так і стимулювати відторгнення імпланта.

Проте, не варто забувати, що потрібно враховувати індивідуальні особливості організму кожного для визначення протипоказань.

Є захворювання, які можуть тільки відтермінувати процедуру імплантації, наприклад:

Ці відхилення потребують лікування і якщо воно ефективне, то можна розпочати процедуру встановлення імплантів.

Навіть людям літнього віку, з хронічними захворюваннями можуть зробити якісну імплантацію і подарувати повноцінне життя, сповнене задоволення.

Є захворювання, наприклад цукровий діабет, при яких можлива дана процедура, але є ризик погіршення приживлення самого імпланта, тому необхідно раціонально оцінювати ризики і приймати правильні рішення. В цьому допоможе лікар-стоматолог.

Підготовка до встановлення імпланта зуба в Києві

При зверненні до лікаря-стоматолога з запитом про імплантацію зубів проводиться консультація, де він розповість про всі особливості, плюси та мінуси, правила догляду та строки служби, ціну імплантів у Києві.

Також збирається детальний анамнез, проводиться повний медичний огляд, щоб встановити усі супутні захворювання перед операцією імплантації.

Пацієнту призначаються лабораторні методи діагностики: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, коагулограма тощо. Це дозволяє оцінити стан органіхму в цілому та готовність його до процесу імплантації.

Також, обов’язково проводиться рентгенологічне дослідження та комп’ютерна томографія щелеп пацієнта, вони необхідні для вирішення обсягу процедури, визначення товщини кісткової тканини, її структуру, вибору матеріалу імпланта та, відповідно, конструкції.

Якщо об’єм кістки недостатній, це створює труднощі для вживлення та надійної фіксації імпланта у ній. Тоді звертаються до додаткових методів нарощування цієї тканини (наприклад кісткова аугментація, синус-ліфтинг).

Якщо пацієнт має гострі захворювання – він скеровується до вузьких спеціалістів для їх лікування. Загострення хронічних захворювань також потребує корекції та компенсації стану. Не рекомендовано проводити імплантацію під час будь-якого нездужання.

Лікар-стоматолог проводить санацію ротової порожнини, призначає лікування карієсу, встановлює нові пломби, видаляє зубний наліт, призначає терапію запальних станів слизової рота тощо. Ротова порожнина повинна бути бездоганною, її здоров’я – пріоритет роботи наших стоматологів!

На меті стоїть хороше приживлення майбутнього імпланту, тому ретельна підготовка до цього дуже важлива.

Види імплантації зубів

Залежно від техніки операції може бути одноетапна та двоетапна імплантація.

Двоетапна складається з встановлення імпланту і після його приживлення відбувається операція з його розкриття і встановлення на його опору протезу, це довша процедура по терміну.

Одноетапна імплантація передбачає встановлення імпланта у кісткове ложе, але частина його залишається у порожнині рота, на цю частину пізніше встановлюють абатмент та коронку, без додаткового розрізання ясен.

Етапи імплантації зубів у Клініці Доброго Стоматолога

імплант зуба київ

Перший етап усіх процедур – консультація та діагностика лікаря-стоматолога у Клініці. Він призначає усі необхідні дослідження та виконує комп’ютерне моделювання майбутніх зубів.

За потреби нарощується кісткова тканина, якщо її недостатньо, за допомогою спеціальних методик.

Якщо підготовка ротової порожнини до імплантації пройшла успішно, тоді настає другий етап - безпосереднє встановлення титанового штифта – штучного зубного «кореня». Цей етап ще називають хірургічним.

Далі відбувається приживлення імпланта, яке займає деякий час (зазвичай від 3 до 6 місяців), залежно від конструкції та індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Тим часом, на нього встановлюється тимчасова коронка, яка буде відігравати естетичну роль і не буде відрізнятись від натуральних зубів, до моменту наступного відвідування.

Після приживлення настає третій етап - встановлюється абатмент (ніби провідник між імплантом і коронкою), знімаються зліпки зубів і після виготовлення – фіксується коронка (зовнішня частина зуба). Також цей процес називають ортопедичним етапом імплантації.

Після цього процес встановлення імпланту вважається завершеним і щасливий пацієнт з широкою посмішкою виходить з Клініки.

Догляд за зубами після імплантації

Від догляду за зубами великою залежить термін служби імплантів. Щоб ваші зуби вас задовольняли довгий час, потрібно дотримуватись декількох правил.

У ранньому післяопераційному періоді:

Лікар призначає антибактеріальну терапію та знеболювальні засоби, які необхідно приймати за чіткою схемою.

Обов’язкове є відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду один раз на 6 місяців.

Пам’ятайте, що від вас залежить наскільки якісно і довго імпланти будуть радувати вас. Якщо витратити досить незначні зусилля для догляду за своїми новими зубами, сумлінно дотримуватись порад стоматолога, ви будете задоволені собою, своїм результатом ще довгі-довгі роки. Все у ваших руках!

Коли можна приймати їжу після встановлення імпланта і яку саме?

Дотримання правил прийому їжі – дуже важливий чинник успішної імплантації.

Рекомендується 2 години після операції не приймати жодних продуктів, а після цього терміну лише м’які та теплі протягом перших двох-трьох днів.

Також рекомендується:

Коли найкраще встановлювати імпланти

Є кілька варіантів:

 • Встановлення імпланта в лунку тільки видаленого зуба

При даному способі потрібно зробити КТ (3D), підібрати систему імплантів і визначитися з об'ємом твердих тканин зуба, які потрібно буде компенсувати після видалення. Основними відмінностями є те, що зменшується термін лікування, і додається остеопластика (нарощування кісткової тканини).

 • Встановлення імпланта після того як заживе рана, і відновиться кісткова тканина.

Цей метод використовується тоді, коли зуб був видалений раніше. Проводиться КТ (3D) діагностика, підбирається система імплантів, встановлюється імплант на місце видаленого кореня в щелепу. З постановкою імплантату краще не затягувати, справа в тому, що щелепна кістка в місці відсутності зуба з плином часу стає тонкою і атрофується. І якщо довго відкладати з установкою імпланта, товщини кісткової тканини можливо буде недостатньо для установки конструкції.

Імплантація зубів в «Клініці Доброго Стоматолога» на Позняках

У нашій стоматології ми встановлюємо імпланти зубів від провідних південнокорейських і швейцарських виробників. Записуйтеся до нас на консультацію в клініку і ми встановимо вам надійні довговічні імпланти. Скільки коштує вставити зуб в Києві за допомогою зубного імпланта, дивіться в таблиці внизу сторінки.

Імпланти NeoBiotech

Це надійні системи дентальної імплантації від однойменного виробника з Південної Кореї. Такі імпланти зубні виконані з титану, і мають особливу конструкцію, яка сприяє приживлення систем. Якщо ви хочете поставити імплант зуба, ціна якого відносно невелика, то системи NeoBiotech те, що потрібно.

Імпланти Dentium

Це південнокорейські дентальні імплантати. Для імплантації зубів в нашій клініці використовуємо преміум-імпланти в лінійці виробника - Super Line. Це самі елітні імплантанти зубів, які випускаються в лінійці бренду, при цьому їх ціна вважається середньої в порівнянні з аналогами.

Імпланти Osstem

Системи дентальної імплантації Osstem - надійні преміальні імпланти від однойменного південнокорейського виробника. Вони підходять для різних видів імплантації зубів, в тому числі, і для одноетапного відновлення зубів (фронтальні зуби). Це надійні зубні імплантати, вартість яких відповідає якості і надійності конструкцій.

Імпланти Straumann

Унікальні імпланти Straumann виробляються в Швейцарії. Такі системи вважаються одними з кращих дентальних імплантів в світі. Їх ключова особливість - через десять років після імплантації, конструкції відмінно служать в 98,2% випадків. Імплантація зубів за допомогою систем Straumann, вартість яких трохи вище, ніж південнокорейських імплантів, оцінена у всьому світі - кожен п'ятий встановлений імплант - це конструкції Straumann.

Бажаєте встановити зубні імплантати в Києві, але не знаєте яку систему обрати?

Приходьте на консультацію в нашу клініку, наш хірург-стоматолог огляне вашу ротову порожнину і візуально оцінить обсяг кісткової тканини в місці, де відсутній зуб. Також лікар розповість про можливості імплантаціі в вашому випадку, обере матеріал і зорієнтує щодо вартості конструкцій та їх переваг. Ціна кожного імпланта у Києві варіює залежно від фірми виробника та країни, матеріалу та строку служби кожного окремого імпланта. Наш лікар-стоматолог обов’язково допоможе з вибором!

Ціна кожного імпланта у Києві варіює залежно від фірми виробника та країни, матеріалу та строку служби кожного окремого імпланта. Наш лікар-стоматолог обов’язково допоможе з вибором!

Чекаємо на вас у нашій клініці на Позняках!

На першому прийомі розповімо вам про способи відновлення зубів, які підійдуть саме вам. Складемо план подальших дій і установки імплантів, розповімо скільки коштує зубний імплант з коронкою. Виконаємо установку надійних імплантів і зафіксуємо на них коронку.

Крім того, у Клініці Доброго Стоматолога використовує лише новітні технології у стоматології. Ми використовуємо комп’ютерну візуалізацію за допомогою інтраорального 3D сканера. Так, стає можливим створення цифрових відбитків в натуральному розмірі, аналізувати всі особливості ротової порожнини та, найголовніше, стоматолог наглядно розкаже та покаже де, яким чином буде відбуватися процедура та як буде виглядати ваша посмішка після імплантації.

Ви знову будете посміхатися, розмовляти і жувати повноцінно, ніби це і є ваші рідні зуби. Ми також розповімо як правильно доглядати за імплантом в домашніх умовах після встановлення у стоматологічній клініці, а також як часто потрібно приходити на професійну чистку зубів, щоб ваш новий штучний зуб прослужив якомога довше.

Жодного дискомфорту, болю чи обмеження! Після встановлення ви і не згадаєте, що колись ваша посмішка була неідеальною.

Чому наші пацієнти приводять до нас своїх близьких і радять клініку друзям?

 1. Кожен пацієнт - особливий. Наші стоматологи реально оцінюють кожен клінічний випадок і радять клієнтам оптимальні способи лікування.

 2. Професійна команда. Всі стоматологи нашої клініки працюють в своєму напрямі не один рік, регулярно проходять профільні курси та мають сертифікати, що підтверджують кваліфікацію з імплантології.

 3. Вигідні ціни. У нашій клініці вартість імплантів різна, є і надійні бюджетні варіанти і преміум-імпланти з Швейцарії.

Імпланти у Києві – розповсюджена процедура, але дуже важливо обирати перевірену клініку для встановлення, з досвідченими професійними лікарями-стоматологами, з усіма відповідними сертифікаціями, приємними цінами на імпланти та хорошими результатами пацієнтів. Ми турбуємося про вас і саме Клініка Доброго Стоматолога є вашим найкращим вибором!

© Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
ПОСТІЛ Артур Олегович
ПОСТІЛ
Артур Олегович
Головний лікар в клініці на
Соломії Крушельницької, 7. Терапевт. Ендодонт.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.