+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Імплантація зубів

Дентальная імплантація - прогресивний і довгостроковий спосіб відновлення зубів, який вважається найбільшим досягненням сучасної стоматології. В основі методики лежить заміщення відсутнього зуба імплантом - титановим стрижнем з абатментом і зубною коронкою, який встановлюється в кісткову тканину щелепи.

Чому сотні тисяч пацієнтів у всьому світі обирають  імплантацію зубів?

  1. Імплантація зубів в КиєвіІмпланти служать набагато довше ніж металокерамічні і безметалеві коронки - 15-20 років при правильному догляді.
  2. При установці конструкції сусідні зуби залишаються неушкодженими, їх не потрібно обточувати і покривати коронками, як це відбувається при відновленні зуба за допомогою мостовидного протезу.
  3. Зубні імпланти зменшують жувальне  навантаження на сусідні зуби, на відміну від мостовидного протезування.
  4. Конструкція імпланту  максимально точно повторює структуру натурального зуба, і на відміну від протезів, пацієнти до них звикають за лічені дні.
У вас відсутній зуб? Приходьте на імплантацію зубів в Києві в нашу стоматологію на Позняках. Наші хірурги-стоматологи встановлять вам імплант зуба і ваша усмішка буде здоровою довгі роки. Імпланти виготовляються з титану або сплаву титану і цирконію - міцних металів, які сумісні з кістковою тканиною людини, вони коштують дорожче звичайних коронок, але служать в рази довше - 10, 15, 20 років в залежності від догляду і жувальних звичок пацієнтів. Це невелика ціна за довговічну службу.

В яких випадках встановлюються імпланти зубів:

За допомогою таких конструкцій можна виконати одиночне протезування зубів, відновити кілька зубів в одному ряду, а також встановити знімний або незнімний протез на зубних імплантатах. В Україні такий спосіб відновлення зубів з кожним роком набирає популярність, а в Європі вважається основним методом заміщення видалених зубів.

Коли краще всього встановлювати імпланти?

Є декілька варіантів :
При даному способі потрібно зробити КТ (3D), підібрати систему імплантів і визначитися з об'ємом твердих тканин зуба, які потрібно буде компенсувати після видалення. Основними відмінностями є те, що зменшується термін лікування  і додається остеопластика (нарощування кісткової тканини).
Цей метод використовується тоді, коли зуб був видалений раніше. Проводиться КТ (3D)
діагностика, підбирається система імплантів, встановлюється імплант на місце видаленого кореня в щелепу. З постановкою імплантату краще не затягувати, справа в тому, що щелепна кістка в місці відсутності зуба з часом стає тонкою і атрофується. І якщо довго відкладати з установкою імпланту, товщини кісткової тканини можливо буде недостатньо для установки конструкції.

Імплантація зубів в «Клініці Доброго Стоматолога» на Позняках

У нашій стоматології ми встановлюємо імпланти зубів від провідних південнокорейських і швейцарських виробників. Записуйтеся до нас на консультацію в клініку і ми встановимо вам надійні довговічні імпланти. Скільки коштує вставити зуб в Києві за допомогою зубного імпланта, дивіться в таблиці внизу сторінки.

Імпланти NeoBiotech

Зубні імплантиЦе надійні системи дентальної імплантації від однойменного виробника з Південної Кореї. Такі зубні імпланти виконані з титану, і мають особливу конструкцію, яка сприяє приживленню систем. Якщо ви хочете поставити імплант зуба, ціна якого відносно невелика, то системи NeoBiotech саме те, що потрібно.

Імпланти Dentium

Це південнокорейські дентальні імплантати. Для імплантації зубів в нашій клініці використовуємо преміум-імпланти в лінійці виробника - Super Line. Це самі елітні імпланти зубів, які випускаються в лінійці бренду, при цьому їх ціна вважається середньою в порівнянні з аналогами

Імпланти Osstem

Системи дентальної імплантації Osstem - надійні преміальні імпланти від однойменного південнокорейського виробника. Вони підходять для різних видів імплантації зубів, в тому числі, і для одноетапного відновлення зубів (фронтальні зуби). Це надійні зубні імплантати, вартість яких відповідає якості і надійності конструкцій.

Імпланти Straumann

Унікальні імпланти Straumann виробляються в Швейцарії. Такі системи вважаються одними з кращих дентальних імплантів в світі. Їх ключова особливість є те що і через десять років після імплантації, конструкції відмінно служать в 98,2% випадків. Імплантація зубів за допомогою систем Straumann, вартість яких трохи вище, ніж південнокорейських імплантів, оцінена у всьому світі - кожен п'ятий встановлений імплант - це конструкції Straumann.

Хочете встановити зубні імпланти в Києві, але не знаєте яку систему обрати?

Приходьте на консультацію в нашу клініку, наш хірург-стоматолог огляне вашу ротову порожнину і візуально оцінить обсяг кісткової тканини в місці, де відсутня зуб. Також лікар розповість про можливості імплантації в вашому випадку і зорієнтує щодо вартості конструкцій та їх переваг.

Чекаємо Вас в нашій клініці на Позняках!

На першому прийомі розкажемо про способи відновлення зубів, які підійдуть безпосередньо вам. Складемо план подальших дій і установки імплантів, розповімо скільки коштує зубний імплант з коронкою. Виконаємо установку надійних імплантів і через деякий час встановимо на них коронку.
Ви знову будете посміхатися, розмовляти і жувати повноцінно, ніби це і є ваші рідні зуби. Ми також розкажемо, як правильно доглядати за встановленим  імплантом в домашніх умовах. Проконсультуємо,  як часто потрібно приходити на професійну чистку зубів, щоб встановлений штучний зуб прослужив якомога довше.

Чому наші пацієнти приводять до нас своїх близьких друзів та радять нашу клініку

  1. Кожен пацієнт - особливий. Наші стоматологи реально оцінюють кожен клінічний випадок і радять клієнтам оптимальні способи лікування.
  2. Професійна команда. Всі стоматологи нашої клініки працюють в цій галузі не один рік, регулярно проходять профільні курси та мають сертифікати, що підтверджують кваліфікацію з імплантології.
  3. Вигідні ціни. У нашій клініці вартість імплантів різна, є і надійні бюджетні варіанти і преміум-імпланти з Швейцарії.
Приходьте в нашу клініку. Ми працюємо без вихідних. Чекаємо Вас в зручний час за попереднім записом.