+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн

Естетична стоматологія

клініка естетичної стоматології Київ

Естетична стоматологія – напрям, який як ніколи затребуваний сьогодні. Це мистецтво повернути красу не тільки власним зубам, але подарунок для всього організму. Людина здобуває впевненість, любов до себе та справжнє щастя, адже краса сьогодні – невід'ємна частина повноцінного життя.

Сучасний ритм життя передбачає багато факторів, які можуть пошкодити наші зуби. Кава та чай, які ми щодня вживаємо, змінюють колір емалі, неправильне харчування та недостатність у ньому вітамінів – знижують міцність зубів, а екстремальні види спорту чи побутові умови можуть спричинити травми.

Ніхто з нас не застрахований від того, що наша посмішка з часом втратить свій привабливий вигляд та стане причиною для певних комплексів та сорому. Але прогресивний розвиток естетичної стоматології вирішує безліч проблем з зубами. Вона дозволяє отримати “голлівудську” посмішку кожному.

Естетична стоматологія забезпечує корекцію та зміну:

Коли варто вдатися до послуг естетичної стоматології у Києві?

Показань до естетичної стоматології безліч, але серед них найбільш розповсюдженими є:

естетична стоматологія Київ

Навіть якщо цих проблем немає, але пацієнт просто хоче змінити вигляд своєї посмішки – ми знаємо як це зробити! У Клініці Доброго Стоматолога працюють справжні фахівці, які володіють широким спектром навиків. Ми запропонуємо найкращі методи корекції та лікування, які підійдуть пацієнтові відповідно до його запитів, фінансових очікувань та особливостей ротової порожнини.

Також, якщо ви захотіли додати якусь особливість своїй зовнішності, в арсеналі естетичної стоматології у Києві є прикраси різного типу, які можуть стати «родзинкою» у Вашому образі. Вони абсолютно безпечні для Вас і дуже привабливо виглядають.

Наслідки неправильного прикусу

Буває таке, що естетичні недоліки не турбують пацієнта на ранніх етапах, або вони не так яскраво виражені. Але фактично дефект існує, зуби від цього значно страждають. Коли вони перебувають не у фізіологічному положенні, прикус порушений, певні поверхні їх пошкоджуються, стираються, на яснах розвиваються запальні зміни.

Також від того, що існують важкодоступні для чищення місця, у них розвивається карієс, запальні та деструктивні зміни.

Тобто проблеми з прикусом це не лише естетичні проблеми, але й фізичні.

Які методи використовує естетична стоматологія?

Сучасні матеріали та обладнання дозволяють проводити корекцію ефективно, безболісно та швидко. Пацієнт всього за декілька візитів може змінити свою посмішку повністю до невпізнаваності.

Основні вимоги до методів, які використовує естетична стоматологія – це безпечність, довговічність та привабливий зовнішній вигляд. Зубний ряд повинен не лише красиво виглядати, але й бути здоровим, міцним та незмінним з часом.

Клініка естетичної стоматології використовує такі методи корекції зубного ряду:

Переваги естетичної стоматології

Клініка естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві пропонує свої послуги для пацієнтів, адже може повноцінно гарантувати якість та ефективність. Ми виправдовуємо вашу довіру у кожному випадку.

Переваги послуг естетичної стоматології у Києві:

Ми усі цінуємо свій час, Клініка Доброго Стоматолога у Києві – це прогресивний центр естетичної стоматології, який надає широкий спектр послуг. Весь комплекс можна пройти безпосередньо у стінах Клініки. І вже за декілька прийомів Ви – володар омріяної посмішки.

Чому не варто відкладати естетичне лікування зубів

клініка естетичної стоматології Київ

Естетична стоматологія у жодному разі не передбачає ЛИШЕ красу. Це про здоров’я та повноцінне функціонування зубного ряду.

Відкладання «на потім» відновлення привабливої посмішки – відкладання “на потім” щасливого та повноцінного життя.

Можливо, єдине, чого Вам бракувало – відреставрувати один або декілька зубів? Чи просто зробити світліший відтінок і життя стане кращим? Іноді простий перший крок може кардинально змінити Ваше життя. Варто лише спробувати.

Чому пацієнти обирають Клініку естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві?

Коли Ви вирішили вдатися до послуг естетичної стоматології у Києві, до вибору клініки необхідно підійти дуже відповідально і навіть скрупульозно.

Клініка повинна відповідати усім міжнародним стандартам, мати великий досвід роботи та іти “в ногу” з новітніми технологіями. Естетична стоматологія – дуже прогресивний напрям медицини сьогодні.

Щодня з’являються все нові і нові технології, досконаліші матеріали, обладнання та методики. Для стоматологів естетичного напрямку особливо важливий постійний професійний розвиток та навчання.

Клініка естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві – відповідає усім вимогам та критеріям, аби нам довіряли. Наші пацієнти радять нас своїм друзям та знайомим, приводять родичів та відвідують нас усією сім’єю.

Ми професійно підходимо до кожного етапу нашої роботи, від запису пацієнта на консультацію і фінального результату, тоді коли наш відвідувач дивиться у дзеркало і радіє своїй новій посмішці. Ваші задоволені відгуки і щира вдячність – наше найбільше досягнення.

У нашій Клініці використовуються перевірені преміальні матеріали, які відповідають усім анонсованим характеристикам. Наші прийоми повністю комп’ютеризовані, все обладнання обрано таким чином, аби пацієнту було максимально комфортно знаходитися у стінах нашої клініки естетичної стоматології у Києві.

Ми виправдовуємо всі очікування та навіть більше!

© Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Естетична стоматологія насамперед займається покращенням зовнішнього вигляду зубів. Пацієнти приходять з запитом “хочу красиву посмішку” і ми їм у цьому допомагаємо. Іноді потрібно скоригувати відтінок, форму чи розташування зубів, іноді виправити структуру зубної тканини. Ми у Клініці використовуємо виключно безпечні методи, які не будуть шкодити здоров'ю.
В даній галузі спеціалізується естетичний стоматолог – це лікар, який має вищу стоматологічну освіту і пройшов підготовку в області естетичної стоматології. У нашій Клініці естетичної стоматології послуги за прекрасними цінами надають стоматолог-терапевт і стоматолог-ортопед, залежно від методу, який Ви оберете для себе.
Послуги естетичної стоматології включають процедури, які покращують зовнішній вигляд зубів, їх колір, форму, розмір, розташування і т.д. Встановлення вінірів і їх різновидів, керамічних коронок, художня реставрація зубів, різноманітні методи відбілювання зубів – це все можна віднести до методів у естетичній стоматології.
Для цього потрібно прийти в професійний центр естетичної стоматології на консультацію до лікаря, щоб він оглянув Вас і відповідно до Вашої ситуації надав рекомендації. Можливо, Вам лише потрібно скоригувати догляд за зубами, або ж, будуть ефективними лише встановлення вінірів. У Клініці Доброго Стоматолога ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг, в тому числі методи естетичного відновлення.
Все залежить від методу, який ви обрали. Якщо це встановлення вінірів чи люмінірів, то при правильному догляді вони служать 10-20 років, якщо це реставрація композитними матеріалами – кілька років, якщо відбілювання зубів, то його потрібно повторювати з періодичністю один раз на півроку - рік. Всі показники досить індивідуальні, варто прийти у центр естетичної стоматології у Києві і проконсультуватися щодо цього з лікарем.
Це процес, який переслідує головну мету: зробити красивою зону посмішки. Якщо на передніх зубах є сколи, тріщини, потемніння чи інші дефекти, які Вам не подобаються, ми можемо запропонувати різні методи лікування, враховуючи ваші побажання. Ціни у нашій клініці естетичної стоматології у Києві є різні, тому Ви можете обрати те, що для Вас доступно.
Рекомендовані статті