+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 220 грн

Естетична стоматологія

клініка естетичної стоматології Київ

Естетична стоматологія – напрям, який як ніколи затребуваний сьогодні. Це мистецтво повернути красу не тільки власним зубам, але подарунок для всього організму. Людина здобуває впевненість, любов до себе та справжнє щастя, адже краса сьогодні – невід'ємна частина повноцінного життя.

Сучасний ритм життя передбачає багато факторів, які можуть пошкодити наші зуби. Кава та чай, які ми щодня вживаємо, змінюють колір емалі, неправильне харчування та недостатність у ньому вітамінів – знижують міцність зубів, а екстремальні види спорту чи побутові умови можуть спричинити травми.

Ніхто з нас не застрахований від того, що наша посмішка з часом втратить свій привабливий вигляд та стане причиною для певних комплексів та сорому. Але прогресивний розвиток естетичної стоматології вирішує безліч проблем з зубами. Вона дозволяє отримати “голлівудську” посмішку кожному.

Естетична стоматологія забезпечує корекцію та зміну:

Коли варто вдатися до послуг естетичної стоматології у Києві?

Показань до естетичної стоматології безліч, але серед них найбільш розповсюдженими є:

естетична стоматологія Київ

Навіть якщо цих проблем немає, але пацієнт просто хоче змінити вигляд своєї посмішки – ми знаємо як це зробити! У Клініці Доброго Стоматолога працюють справжні фахівці, які володіють широким спектром навиків. Ми запропонуємо найкращі методи корекції та лікування, які підійдуть пацієнтові відповідно до його запитів, фінансових очікувань та особливостей ротової порожнини.

Також, якщо ви захотіли додати якусь особливість своїй зовнішності, в арсеналі естетичної стоматології у Києві є прикраси різного типу, які можуть стати «родзинкою» у Вашому образі. Вони абсолютно безпечні для Вас і дуже привабливо виглядають.

Наслідки неправильного прикусу

Буває таке, що естетичні недоліки не турбують пацієнта на ранніх етапах, або вони не так яскраво виражені. Але фактично дефект існує, зуби від цього значно страждають. Коли вони перебувають не у фізіологічному положенні, прикус порушений, певні поверхні їх пошкоджуються, стираються, на яснах розвиваються запальні зміни.

Також від того, що існують важкодоступні для чищення місця, у них розвивається карієс, запальні та деструктивні зміни.

Тобто проблеми з прикусом це не лише естетичні проблеми, але й фізичні.

Які методи використовує естетична стоматологія?

Сучасні матеріали та обладнання дозволяють проводити корекцію ефективно, безболісно та швидко. Пацієнт всього за декілька візитів може змінити свою посмішку повністю до невпізнаваності.

Основні вимоги до методів, які використовує естетична стоматологія – це безпечність, довговічність та привабливий зовнішній вигляд. Зубний ряд повинен не лише красиво виглядати, але й бути здоровим, міцним та незмінним з часом.

Клініка естетичної стоматології використовує такі методи корекції зубного ряду:

Переваги естетичної стоматології

Клініка естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві пропонує свої послуги для пацієнтів, адже може повноцінно гарантувати якість та ефективність. Ми виправдовуємо вашу довіру у кожному випадку.

Переваги послуг естетичної стоматології у Києві:

Ми усі цінуємо свій час, Клініка Доброго Стоматолога у Києві – це прогресивний центр естетичної стоматології, який надає широкий спектр послуг. Весь комплекс можна пройти безпосередньо у стінах Клініки. І вже за декілька прийомів Ви – володар омріяної посмішки.

Чому не варто відкладати естетичне лікування зубів

клініка естетичної стоматології Київ

Естетична стоматологія у жодному разі не передбачає ЛИШЕ красу. Це про здоров’я та повноцінне функціонування зубного ряду.

Відкладання «на потім» відновлення привабливої посмішки – відкладання “на потім” щасливого та повноцінного життя.

Можливо, єдине, чого Вам бракувало – відреставрувати один або декілька зубів? Чи просто зробити світліший відтінок і життя стане кращим? Іноді простий перший крок може кардинально змінити Ваше життя. Варто лише спробувати.

Чому пацієнти обирають Клініку естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві?

Коли Ви вирішили вдатися до послуг естетичної стоматології у Києві, до вибору клініки необхідно підійти дуже відповідально і навіть скрупульозно.

Клініка повинна відповідати усім міжнародним стандартам, мати великий досвід роботи та іти “в ногу” з новітніми технологіями. Естетична стоматологія – дуже прогресивний напрям медицини сьогодні.

Щодня з’являються все нові і нові технології, досконаліші матеріали, обладнання та методики. Для стоматологів естетичного напрямку особливо важливий постійний професійний розвиток та навчання.

Клініка естетичної стоматології Доброго Стоматолога у Києві – відповідає усім вимогам та критеріям, аби нам довіряли. Наші пацієнти радять нас своїм друзям та знайомим, приводять родичів та відвідують нас усією сім’єю.

Ми професійно підходимо до кожного етапу нашої роботи, від запису пацієнта на консультацію і фінального результату, тоді коли наш відвідувач дивиться у дзеркало і радіє своїй новій посмішці. Ваші задоволені відгуки і щира вдячність – наше найбільше досягнення.

У нашій Клініці використовуються перевірені преміальні матеріали, які відповідають усім анонсованим характеристикам. Наші прийоми повністю комп’ютеризовані, все обладнання обрано таким чином, аби пацієнту було максимально комфортно знаходитися у стінах нашої клініки естетичної стоматології у Києві.

Ми виправдовуємо всі очікування та навіть більше!

© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Кавчак Марина Степанівна
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті