+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Рентген-знімок діагностичний 130 грн
Панорамний знімок (ОПТГ) 260 грн
КТ сегменту 460 грн
КТ 1 щелепи 510 грн
КТ верхньої та нижньої щелеп 770 грн

Діагностика зубів у Києві

діагностика зубів

Своєчасна діагностика може врятувати проблемний зуб від видалення. Справа в тому, що захворювання зубів та ясен небезпечні тим, що на початковій стадії вони протікають практично безсимптомно. Наприклад, карієс на стадії плями поступово переростає в поверхневий карієс, а ми про це можемо і не підозрювати. Не кажучи вже про такі «приховані» порушення, як зубна кіста чи гранульома. Ці запальні утворення можуть роками не давати себе знати, але в результаті призвести до втрати зуба і серйозних наслідків.

Для чого потрібна діагностика стану зубів

Якісна та повноцінна діагностика зубів у стоматології дозволяє виявити порушення та захворювання зубів та ясен на ранніх етапах та запобігти наслідкам хвороб ротової порожнини.

Діагностичні процедури використовуються перед початком ортодонтичного лікування, перед імплантацією та протезуванням, аби створити план ефективної терапії.

Також, діагностику використовують як “перевірку” процесу лікування і якості виконаної роботи. Як правило, призначаються вже у процесі стоматологічного лікування. Наприклад, до і після лікування каналів зуба роблять рентгенографію, щоб лікар міг переконатися в повноцінному заповнені каналів пломбувальним матеріалом.

Методи діагностики зубів

У Клініках Доброго Стоматолога в Києві ми виконуємо всі види діагностики зубів:

Рентген зубів

Рентген зуба – це діагностична апаратна процедура. Вона дозволяє візуалізувати стан здоров'я зубів у невидимій для очей області - під яснами та в кістковій тканині.

В результаті рентгенодіагностики одного або декількох зубів ми отримуємо чорно-білий знімок, на якому видно коренева і коронкова частина зуба, а також кісткова тканина щелепи.

Діагностика зубів за допомогою рентген-знімка виконується:

Рентген-діагностику зубів ми виконуємо як пацієнтам, які лікуються у нас, так і іншим пацієнтам, яким необхідний знімок. Вартість процедури можна дізнатися на сайті або нашого менеджера по телефону.

Якщо ваш лікар призначив вам рентген зубів, записуйтесь на процедуру в нашу клініку, і ми оперативно зробимо вам якісний рентген-знімок. Записатися на прийом ви можете на нашому сайті або за номером (044) 574-9-574.

Панорамний знімок зубів

Ортопантомограма або панорамний знімок зубів - це також різновид рентген-знімка. Щоправда, на відміну від останнього, панорамний знімок відображає не один або два-три зуби, а всю ротову порожнину в розгорнутому вигляді. Природно, на знімку крім поверхневої частини зубів також відображається їх коренева частина і кісткова тканина щелеп.

Діагностика зубів за допомогою панорамного знімка призначається у тих же випадках, що й рентген зуба, а також при імплантації зубів. Ціна послуги вказана на сторінці "Ціни".

ВУ клініках Доброго Стоматолога Ви також можете зробити панорамний знімок зубів. Процедура займає кілька хвилин і не вимагає підготовки.

Стоматологічна діагностика за допомогою комп'ютерної томографії

Дентальна томографія – це комп'ютерна діагностика зубів. Ціна такої процедури дещо вища, ніж рентген чи панорамний знімок. В результаті дослідження пацієнт отримує томограму – тривимірне зображення щелепи та зубів.

КТ призначають для:

діагностика зубів ціна

У нашій стоматології можна зробити також комп'ютерну діагностику зубів та щелепи. Приходьте на прийом за попереднім записом на діагностику зубів у Києві! Ціни на послуги ви можете дізнатись у нашого менеджера або на нашому сайті.

Діагностика системою «Florida Probe»

«Florida Probe» – це найбільш сучасний комп’ютеризований спосіб дослідження тканин пародонту. Дана технологія дозволяє оцінити стан ясен, наявність та ступінь запального процесу, кровоточивості, наявність пародонтальних кишень, їх глибину.

«Florida Probe» виявляє патологію навіть на найбільш ранніх стадіях розвитку, коли візуально непомітно змін та пацієнт ще не відчуває яскраво виражених симптомів.

Процес комп’ютеризований, результати автоматично заносяться в систему і дають змогу порівнювати стан до та після лікування, зміни з часом, прогресування, зробити висновок про ефективність терапії.

Внутрішньооральний сканер

У Клініці Доброго Стоматолога візуалізація ротової порожнини проводиться за допомогою інтраорального 3D сканера CEREC Omnicam. Це процес створення цифрових відбитків зубів такими, які вони є. Традиційний метод зліпків відходить на задній план, а ми надаємо перевагу сучасним технологіям. За кілька секунд апарат сканує порожнину рота пацієнта, за допомогою невеликої камери і створює компютеризовану 3D модель в натуральному кольорі, формі, розмірі. Зображення виводиться на екран, тому пацієнтові простіше пояснити наглядно яке саме планується лікування та як це буде виглядати.

Саме сканування безболісне та не приносить жодного дискомфорту для пацієнта.

Радіовізіографія

Ми використовуємо систему цифрової радіовізіографії DX 3000 “Dexcowin” – це портативний апарат, який є одним з найбільш сучасних на сьогодні.

Такий радіовізіограф дає мінімальне радіаційне навантаження, на відміну від класичного рентген-апарату.

Головною перевагою радіовізіографа DX 3000 “Dexcowin” є те, що знімок робиться прямо у кріслі стоматолога, нікуди йти та чекати не потрібно, він дає якісне зображення та дозволяє коригувати процес лікування одразу ж.

Діагностика під мікроскопом

діагностика лікування зубів

Огляд ділянок ротової порожнини під мікроскопом дозволяє під оптичним збільшенням побачити, вивчити та зробити висновок про стан структур (каналів зуба, тканин пародонту, стан старих та нових пломб, особливості встановлених ортопедичних конструкцій тощо). Під мікроскопом можна запідозрити наявність карієсу навіть на початкових стадіях розвитку.

Мікроскоп використовується як в діагностиці, так і в лікуванні і дає можливість збільшити точність маніпуляцій, знизити ризик ускладнень та виникнення діагностичних помилок.

Стоматологічна діагностика у Клініці Доброго Стоматолога

Лікування та діагностика у Клініці Доброго Стоматолога це надзвичайно зручно та якісно. Завдяки тому, що ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг, Ви заощаджуєте свій час та кошти. В стінах нашої Клініки Ви від початку і до кінця, з моменту консультації до моменту досягнення поставленої мети відвідування.

Якісна діагностика – запорука успіху. Ми йдемо в ногу з часом і використовуємо найбільш сучасне обладнання, яке сертифіковане не тільки в Україні, а в Європі та світі.

Лікарі
Тищенко Олександр Сергійович
Тищенко
Олександр Сергійович
Терапевт. Гигиенист.
Спеціалізація: Терапевтическая стоматология.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
План діагностики не однаковий для всіх. Необхідний об’єм досліджень визначається індивідуально залежно від захворювання, необхідного лікування чи маніпуляцій. На нашому сайті в розділі "Ціни" Ви можете ознайомитися з вартістю на діагностичні процедури, або зателефонуйте нашому менеджеру і він детально проконсультує щодо ціна на послуги у нашій Клініці.
В діагностику зубів у Клініці входить огляд ротової порожнини стоматолога, збір анамнезу, перкусія, пальпація, функціональні проби, а також залучення додаткового обладнання. Для цього застосовують рентгенологічні методи, ультразвукові, мікроскопічні, лабораторні аналізи тощо.
Діагностика стоматологічних пацієнтів – це комплекс заходів, яка необхідні для додаткової візуалізації структур, встановлення точного діагнозу та планування лікування. Це невід’ємний етап, який допомагає вирішити проблему ефективно, уникнути ускладнень та знизити ризик рецидивів. Візуалізація структур, які недоступні для звичайного огляду (наприклад кореневі канали, судини, пародонтальні кишені тощо) дозволяє проводити заплановані маніпуляції з найвищою точністю.
Діагностика зубів потрібна для встановлення діагнозу, визначення причин патології, для складання ефективного плану лікування, його корекції (при необхідності), вивчення прогресування та регресування захворювання, оцінити стан зубів та ясен.
Перевірка стану зубів та ясен починається візуальним оглядом ротової порожнини стоматологом. Після чого лікар може призначати інші методи, які будуть необхідні у конкретному випадку для конкретного пацієнта, це може бути: функціональні методи діагностики, радіовізіографія, рентгенографія, КТ зубів, створення цифрових зліпків, діагностика під мікроскопом тощо.
Рекомендовані статті