+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Дитяча стоматологія

Маленьким дітям не знайоме почуття страху. На відміну від деяких дорослих, вони не бояться відвідувати стоматолога. Щоб це почуття не змінилося, саме в дитячому віці важливо правильно сформувати ставлення дитини до лікування зубів. У Клініці Доброго Стоматолога ми намагаємося зробити кожен візит малюків комфортним, спокійним і безболісним.

Дитячий стоматолог в Києві в клініці на Позняках

Приходьте з вашим малюком на огляд та лікування зубів в Клініку Доброго Стоматолога. Наші лікарі дитячої стоматології з радістю оглянуть зубки вашої дитини, оцінять здоров'я зубів і ясен, стан прикусу, а також недорого виконають гігієнічну чистку зубів у дитини, при необхідності.
 
У відділенні дитячої стоматології ми виконуємо:
Якщо ви помітили у дитини ознаки карієсу, почервоніння ясен або малюк скаржиться на зубний біль, приходьте на консультацію в нашу дитячу стоматологію в Києві.
 
Наш дитячий зубний лікар огляне ротову порожнину малюка, визначить причину порушення і оперативно усуне його. Ми спробуємо, щоб кожен візит дитини був безтурботним і не страшним, просто звичайною справою, як похід в дитячий сад або на дитячу стрижку. Чекаємо вас за попереднім записом в нашій дитячій стоматологічній клініці в Києві. Приходьте в будь-який день тижня, ми працюємо без вихідних!

Карієс молочних зубів набагато небезпечніше, ніж здається

зубной врач детский Молочні зуби - змінні. Часто через це багато батьків недооцінюють їх здоров'я у дітей, але це даремно. Справа в тому, що здоров'я змінних зубів пов'язане безпосередньо зі здоров'ям корінних зубів. Так як зачатки постійних зубів знаходяться над молочним зубами, карієс, який вразив молочний зуб, може торкнутися і корінні зуби. Цього допускати не можна.
 
На консультації дитячий стоматолог зможе діагностувати карієс тимчасових зубів на початковій стадії і запобігти його розповсюдженню. Але це за умови, що ви разом з малюком будете періодично приходити на профілактичні огляди.
 
Також слід зазначити, що молочні зуби за своєю структурою більш уразливі до карієсу. Через це вони можуть випадати раніше, ніж належить, що в результаті може привести до порушень прикусу і навіть до порушень в зростанні щелеп.
 
Щоб запобігти цьому, оглядайте самостійно зубки малюка на наявність карієсу. І якщо ви помітили білу або темну пляму на зубах вашої дитини, приходьте на консультацію в дитячу стоматологічну клініку. У Клініці Доброго Стоматолога ми з радістю допоможемо визначити і усунути карієс у дітей, а також рекомендуємо зміцнюючи процедури для зубів. Приходьте в наш дитячий стоматологічний кабінет в Києві в зручний час.

4 факти про здоров'я зубів у дітей, які важливо знати батькам

Факт 1. Почати відвідувати стоматолога важливо, якомога раніше.

Багато лікарів рекомендують приходити з дитиною в дитячу стоматологію з першим прорізаним зубом. Адже це якраз той момент, коли лікар зможе рекомендувати дитячі гелі, які пом'якшують біль при прорізуванні зубів.

Факт 2. Вже в 2 роки у малюка можуть проявитися перші ознаки карієсу.

У дворічному віці у дітей прорізається від 16 до 20 молочних зубів. І в цей період у дитини може з'явитися перший карієс. Щоб цьому запобігти, дитячий лікар виконує фторування зубів в стоматології, а також завдає засоби, що запобігають прогресування карієсу.

Факт 3. Починаючи з 3 років дитині слід відвідувати стоматолога-гігієніста.

Так як в цьому віці малюк починає активно їсти різноманітну їжу, але при цьому ще не може ретельно чистити зубки, професійна чистка молочних зубів допоможе запобігти виникненню захворювань зубів і ясен. Дитячі стоматологічні клініки в Києві пропонують такі послуги, в тому числі і наша стоматологія.

Факт 4. Ідеально, якщо до 5 років у малюка збережуться всі молочні зуби.

Як вже говорилося раніше, здоров'я молочних зубів тісно пов'язане зі здоров'ям постійних зубів. Тому важливо, щоб зміна молочного прикусу відбувалася у малюка природно, в призначеному віці. Саме в 4-6 років у дітей починають прорізуватися перші постійні зуби - нижні передні різці.
 
Чекаємо вас Клініці Доброго Стоматолога. Приходьте з малюком на консультацію і лікування в нашу стоматологію для дітей в Києві. Ми допоможемо вашій дитині зрозуміти, що лікувати зубки зовсім не боляче, а відвідувати стоматолога важливо і корисно.
 
стоматология детскаяНаш дитячий стоматолог:
  • з радістю проведе консультацію;
  • виконає діагностику захворювання;
  • вилікує зубки швидко і без болю;
  • порадить зубні щітки і пасти для дітей;
  • розповість про правила домашньої гігієни зубів для дітей.
Записуйтеся на прийом і приходьте до нас з вашим малюком. Наша дитяча стоматологія в Києві кожен день з 8:00 до 20:00 - приїжджайте, коли вам зручно, навіть після роботи або на вихідних.