+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574

Робочі місця лікаря оснащені сучасними стоматологічними установками Stern Weber S200 (Італія) і Anthos A3 + (Італія).

Сучасний прийом стоматолога неможливий без стоматологічної установки привабливого дизайну, продуманої ергономіки, сконструйованої з використанням самих передових технологій і надійних компонентів – це ті ключові складові, які зможуть забезпечити досконалу інтеграцію між стоматологом, пацієнтом і асистентом. Стоматустановку Stern Weber S200 і Anthos A3 + – це найновітніші технології та продумані до дрібниць рішення для максимального забезпечення потреб справжніх професіоналів.

У стоматологічному кабінеті повинно бути комфортно і лікарю і пацієнту. Італійські виробники Stern Weber S200 і Anthos A3 +, відомі у всьому світі, задовольняють навіть самому витонченому в роботі стоматологу. Чудове італійське поєднання технічного прогресу в стоматологічній промисловості займає провідне місце серед світових брендів.

Для діагностики в нашій клініці використовується одна з найсучасніших систем цифрової радіовізіоргафіі – портативний радіовізіограф DX 3000 “Dexcowin”. На відміну від звичайних рентгенівських апаратів, у нього мінімальне радіаційне випромінювання.

Переваги використання радіовізіографа:

  • мобільність – його можна переносити з кабінету в кабінет, знімок робиться пацієнтові прямо в кріслі;
  • високоякісний знімок робиться миттєво і виводиться на екран комп’ютера, що дає можливість лікарю обговорити з пацієнтом всі моменти;
  • при необхідності рентгенівське зображення обробляється прямо на екрані (регулюється контрастність знімка, збільшується необхідна область на знімку, вимірюється довжина кореневого каналу);
  • зберігання зображень в будь-якій кількості.

Піскоструминний апарат Air-flow Handy 3.0 Premium – призначений для оптимальної обробки підясенних ділянок в кишенях глибиною до 10 мм, дозволяє легко видалити біоплівку за допомогою порошків Air-flow Perio і Plus. Перший в світі апарат для профілактики підясенних ділянок, відповідає найжорсткішим вимогам сучасного рівня професійного чищення зубів, призначений для цілого спектру стоматологічних маніпуляцій. Обробка всієї порожнини рота за допомогою терапії Air-flow суміш з повітря і оригінального порошку Air-flow, що сполучає із струменем води, швидко і безболісно видаляє зубний наліт, також біоплівку зі всієї порожнини рота – мінімально абразивно і без утворення пилу. Апарат Air-flow Handy 3.0 Premium забезпечує легший доступ і циркуляцію порошку, повітря і води – потрійна конусоподібна подача. М’яке застосування енергії біокінетики оригінального методу Air-flow, без риски утворення подряпин на поверхні зуба. Ефективне видалення біоплівки періодонтальної кишені – без пошкодження кореневого цементу, тривале скорочення рівня бактерій, зменшення глибини кишень, ефективний поліруючий періорежім – з легким масажем ясен, швидке, надійне і позбавлене вібрацій лікування, без виснажливих шумів і кюреток, максимальний комфорт для пацієнта. Імплантати так само як і зуби схильні до накопичення нальоту, який може призвести до переімплантиту і втрати імплантата. Апарат Air-flow Handy 3.0 Premium пропонує виняткову можливість регулярної профілактики імплантатів, видаляючи 100% біоплівок без риски деформації поверхні імплантата навіть при багатократному лікуванні. Сучасна профілактика на високому рівні – це до нас!

Апекслокатор с це прилад, за допомогою якого можна визначити довжину кореневого каналу. Для якісного ендодонтичного лікування в клініці використовується ендонаконечник «X-smart» та апекслокатор «Propex ІІ». Використання ендонаконечника дозволяє розширити вузькі кореневі канали до необхідного розміру, що необхідно для подальшого якісного їх пломбування.

img_005
Varios 970 – це автономний ультразвуковий скалер, має 2 окремі ємності для розчинів. Varios 970 оснащений новою системою iPiezo engine®, яка забезпечує проведення більш ефективного лікування з використанням широкого спектра насадок. Наконечник Varios 970 обладнаний двома світлодіодами, що забезпечують більш чітку видимість і більш легке виявлення зубного каменю і нальоту під час проведення процедур гігієни порожнини рота і зняття зубних відкладень.

Vector Paro (Вектор Паро) -унікальний ультразвуковий апарат для атравматичного лікування захворювань пародонту: пародонтиту, гінгівіту, переімплантиту та ін) Апарат бережно полірує підясневу поверхню коренів зубів, залишаючи життєздатний цемент кореня зуба, знімає надясенні і підясенні зубні конкременти, руйнує і прибирає бактеріальну біоплівку з поверхні коренів.

img_010
img_011

Бінокуляри – легкі збільшувальні лупи з сучасним дизайном, які збільшують дану область в 3,5 рази. Призначені для безперервної роботи, що вимагає точність там, де необхідно збільшити операційне поле в хірургії, в ортопедичній, в терапевтичній стоматології, в ендодонтії. Якість зображення при використанні бінокулярів є чинником успіху багатьох операцій і процедур, робота фахівців в таких приладах стає ефективнішою, точнішою, акуратнішою. З ними завдання діагностики проблем в порожнині рота на ранніх стадіях істотно полегшується. Також значним є чинник психологічного комфорту пацієнта, адже лікар не порушує особистий простір над хворим, а тримається на певній відстані, що не впливає на результат роботи. Важливо відзначити, що при використанні бінокулярів знижується і стомлюваність самого лікаря. Як бачимо, робота в бінокулярах є перевагою, а значить, лікування зубів пройде швидко і на позитивній хвилі, а стоматологічні послуги будуть надані на вищому рівні.

Комп’ютерна томографія (КТ) безпомилково визначає будову, розміри і розміщення анатомічних структур людини. Вона є одним з базових інструментів проведення діагностики на сучасному етапі в стоматології. За допомогою комп’ютерної томографії здійснюється детальний огляд і аналіз зубних рядів і щелепно-лицьової ділянки, загалом. Дана процедура допомагає виявити ряд складних захворювань (пухлини, запальні процеси і травматичні пошкодження). Дентальна комп’ютерна томографія проводиться перед ендодонтичним лікуванням, протезуванням, імплантацією, при серйозній травматизації зубів, аномалії їх розвитку, підозру на наявність кістозних і пухлинних утворень. Звичайний прицільний або панорамний знімок передає зображення лише в двох плоскостях, а ось комп’ютерна томографія зубів і щелеп на сучасному дентальному томографі дає можливість отримати трьохмірне зображення всієї щелепи (3D знімок зубів). Точний вибір зони сканування дозволяє варіювати розмір променя залежно від розміру досліджуваної анатомічної ділянки і відповідає міжнародному принципу ALARA (мінімальне опромінення для достатньої якості) для досягнення максимальної ефективності діагностики. Спеціально розроблений для максимального збереження здоров’я пацієнта режим ЕСО дозволяє значно скоротити дозу, якщо це необхідно і бажано. Зробити 3D знімок зубів можливо за 5-10 хвилин, ціна доступна, якість бездоганна. Знімок ОПТГ – це знімок всього зубного ряду обох щелеп. При проведенні цифрового панорамного знімка, організм людини, у тому числі і дитини, отримує украй малу міру дозування радіації (на 70% нижче, ніж в звичайного рентгена).

Проведення панорамного знімка дозволяє з максимальною чіткістю побачити наступне:

  • Приховані каріозні порожнини;
  • Зуби, які не прорізались, і їх розташування;
  • Стан кісткових тканин;
  • Необхідність виправлення неправильного прикусу;
  • Всілякі аномалії – кісти, пухлини, запальні процеси;
  • Дозволяє побачити глибину пародонтальних кишень і розробити стратегію лікування.

Не слід доводити свої зуби до повного руйнування, адже сучасні новинки стоматології дають можливість провести ефективне лікування на будь-якому етапі проблеми! Зробіть сьогодні крок на зустріч майбутньому!

Центрифуга для Plasmolifting призначена для розділення на фракції неоднорідних рідких систем щільністю до 2г/см3. У основі процедури Plasmolifting лежить застосування тромбоцитарної аутологічної плазми, що отримується шляхом центрифугування крові в градієнті щільності. Центрифуга для плазмоліфтингу застосовується для здобуття багатої еритроцитами власної плазми (тромбоцитарної аутоплазми) пацієнта для подальших ін’єкцій в медичній методиці Plasmolifting, для процедури омолоджування шкіри в косметології. Також ін’єкції власної плазми застосовуються в хірургічній стоматології для регенерації тканин ясен і лікування пародонтита і пародонтозу. У центрифузі встановлений оптимальний режим центрифугування крові в пробірках Plasmolifting, що дозволяє отримувати плазму високої міри чистоти з оптимальним вмістом тромбоцитів . Дана модель відповідає європейським стандартам якості. Центрифуга пройшла повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесена до реєстру медичної техніки і дозволена для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.

Стерилізаційна є одним з найголовніших стоматологічних кабінетів, адже саме якість стерилізації відповідає за безпеку здоров’я пацієнта під час лікування. Саме в стерилізаційній знаходиться обладнання для дезінфекції, упаковки та стерилізації інструментарію. Після того, як інструменти пройшли обробку спеціальними розчинами, вони запаковуються в герметичні одноразові пакети за допомогою пакувальної машини. Потім запакований інструментарій підлягає стерилізації в автоклаві при певній температурі та тиску. Стерильні пакети розпаковуються в присутності пацієнта. У нашій клініці дотримуються всіх правил і норм санітарно-епідеміологічного режиму.

На сьогоднішній день існує багато небезпечних захворювань таких як гепатит В, гепатит С, ВІЛ, СНІД …, якими легко захворіти через недбалість лікарів і обслуговуючого персоналу. Тому головне завдання Клініки Доброго Стоматолога – безпека здоров’я пацієнта! Після кожного прийому, в обов’язковому порядку проводиться дезінфекція всього обладнання і кабінетів дезінфікуючими засобами останнього покоління. Відпрацьовані інструменти ми пакуємо в медичні одноразові упаковки і стерилізуємо в автоклавах класу В при температурі 134 ^ С. НАШ ПАЦІЄНТ ЗАХИЩЕНИЙ! У Клініці Доброго Стоматолога безпека гарантована на вищому рівні.