+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Наше обладнання

Робочі місця лікаря оснащені сучасними стоматологічними установками Stern Weber S200 (Італія) і Anthos A3 + (Італія).

Сучасний прийом стоматолога неможливий без стоматологічної установки привабливого дизайну, продуманої ергономіки, сконструйованої з використанням самих передових технологій і надійних компонентів – це ті ключові складові, які зможуть забезпечити досконалу інтеграцію між стоматологом, пацієнтом і асистентом. Стоматустановку Stern Weber S200 і Anthos A3 + – це найновітніші технології та продумані до дрібниць рішення для максимального забезпечення потреб справжніх професіоналів. У стоматологічному кабінеті повинно бути комфортно і лікарю і пацієнту. Італійські виробники Stern Weber S200 і Anthos A3 +, відомі у всьому світі, задовольняють навіть самому витонченому в роботі стоматологу. Чудове італійське поєднання технічного прогресу в стоматологічній промисловості займає провідне місце серед світових брендів.
 

У нас неймовірне поповнення!

Раді познайомити — це новенький інтраоральний 3D сканер CEREC Omnicam у Клініці Доброго Стоматолога! Дуже важливо слідкувати за новими технологіями, вчасно відмовлятися від звичних і дбати про комфорт пацієнта. Наш новий 3D сканер робить цифрові відбитки швидко, легко, в натуральній формі і відтінку. Метод абсолютно безпечний і не приносить неприємних відчуттів. Візуалізація усієї щелепи займає декілька секунд, а за допомогою аналізу зображення обирається ідеальний варіант лікування для кожного пацієнта. Можете забути про класичні відбитки, які приносили дискомфорт і ледве не снились у страшних снах. Наш CEREC Omnicam сканує тканини зуба у будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба. Цифрові технології дають можливість відразу ж виводити зображення на екран, а наші стоматологи наглядно покажуть усі особливості саме Вашої ротової порожнини. Точність, комфорт і швидкість – це про наш новий 3D сканер CEREC Omnicam!
Наше обладнання
Наше обладнання
Наше обладнання
Система «Florida Probe» являє собою принципово нову технологію, засновану на використанні останніх комп’ютерних досягнень в стоматології. Програмно-апаратний комплекс «Florida Probe» дає можливість лікарю – пародонтологу абсолютно безболісно, ​​швидко і дуже точно проводити обстеження тканин пародонта (ясен), і автоматично заносити результати в комп’ютерну базу даних.Всього за 20-30 хвилин за допомогою даної технології можна отримати вичерпну інформацію про стан ясен пацієнта – наявність пародонтальних кишень їх глибину, рухливість зубів, ступінь запалення ясен, наявність чи відсутність кровоточивості ясен.Ще однією перевагою «Florida Probe» є те, що вона дозволяє проводити діагностику захворювань пародонту на самій ранній стадії, навіть коли симптоми захворювання ще практично відсутні, а потім вести динамічне спостереження за станом пародонта завдяки автоматичній реєстрації результатів дослідження і можливості порівнювати ці результати. Жоден інший метод пародонтального дослідження на сьогоднішній день не має настільки високого ступеня інформативності, точності і, найголовніше, об’єктивності.

Переваги системи «Florida Probe»:

 • Точне діагностування захворювань ясен на ранніх етапах.
 • Проведення даного дослідження не викликає у пацієнта больових відчуттів.
 • Скорочення часу на проведення обстеження.
 • Можливість відстеження динаміки стану пародонту.
 • Проведення порівняльного аналізу ефективності лікування.
Пройти діагностичне обстеження за допомогою комплексу «Florida Probe» дуже важливо. Отримані результати дають об’єктивну кількісну оцінку якості гігієни та стану пародонту. Своєчасна діагностика і вчасно розпочате лікування дозволять максимально зберегти Ваше стоматологічне здоров’я.
Наше обладнанняЛікарі мережі Клінік Доброго Стоматолога працюють з передовими мікроскопами, що дозволяють виявити самі непомітні проблемні ділянки і максимально акуратно провести необхідне лікування. Клініка Доброго Стоматолога – одна з перших стоматологій, яка вступила в епоху надточного лікування під мікроскопом. Фахівці клініки працюють з мікроскопом, який ефективно поєднує оптичні властивості, збільшуючи зображення до 25 разів, відмінне ксенонове освітлення, хорошу ергономіку.

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ НЕОБХІДНО ПРИ:

Періодонтиті – запаленні тканин, що оточують корінь зуба. Через це біля кореня зуба з’являється дефект кістки, як кістогранулема. Пацієнт при цьому відчуває різкий біль в зубі при накусувані. Пульпіті – запаленні пульпи. Найчастіше така хвороба виникає через проникнення інфекції в кореневий канал. Обробка каналів проводиться під стоматологічним мікроскопом SmartOPTIC, який дозволяє точно і якісно провести лікування будь-якої складності:
 • визначити всі особливості анатомії каналів – їх форму і напрямок
 • знайди додаткові канали, що в подальшому впливає на позитивний прогноз зуба
 • видалити всі заражені тканини зуба, не зачепивши здорові
 • з високою точністю заповнити пломбувальний матеріал у всі елементи зубних каналів
Наше обладнання

В ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНЕ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ ДЛЯ ПАЦІЄНТА?

 • Перфорація кореня зуба – мікроскоп дає шанс на успішне закриття дефекту і збереження життєздатності зуба.
 • Важка прохідність каналів. Мікроскоп дає можливість діагностувати, санувати і запломбувати канал при мінімальному ризику ускладнень.
 • Уламки інструменту в каналі зуба при проведенні стоматологічного втручання. Таке ускладнення може призвести до втрати зуба. Мікроскоп допомагає знайти і витягти фрагмент.
 • Повторне втручання в канали зуба. Пломбування каналів не завжди закінчується успішно. Без мікроскопа лікар виконує ці маніпуляції «наосліп». Такий підхід може призвести до повторного рецидиву і втрати зуба.

ДІАГНОСТИКА ПІД МІКРОСКОПОМ:

Складна система мікроскопа дозволяє в процесі діагностики у всіх подробицях вивчити стан ротової порожнини (канали зубів, м’які тканини, пломби, протезні конструкції, а також діагностувати карієс та інші стоматологічні захворювання на початковій стадії) чого не дають інші методи діагностики. Багаторазове оптичне збільшення стає можливим завдяки мікроскопу. Методи дослідження стану порожнини рота під мікроскопом виводять сучасну діагностику зубів на новий рівень:
 • З’являється можливість діагностувати проблему на ранній стадії.
 • Детальна візуалізація, яку забезпечує мікроскоп, збільшує точність діагностики і лікарських маніпуляцій, зводячи до нуля ймовірність помилки і ризик ускладнень.
 • Потужна оптика мікроскопа дозволяє лікарю-стоматологу-хірургу добре діагностувати операційне поле, ретельно обробити уражену ділянку, не травмуючи навколишні його живі тканини.

ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ (ЕНДОДОНТІЇ) ПІД МІКРОСКОПОМ

Найскладніший етап лікування зуба – це лікування каналів (ендодонтичне лікування), яке полягає в повному видаленні вмісту кореневих каналів, обробці каналів і щільному герметичному пломбуванні. Без мікроскопа лікар не може бачити глибокі канали, не може точно вибрати необхідне світло, потрібну освітлюваність і різкість.

При необхідності повторного проведення ендодонтичного лікування мікроскоп стає незамінним. Він дозволяє:

 • Діагностувати і закрити перфорацію в кореневих каналах.
 • Знайти вихід в кореневі канали.
 • Виправити відхилення від основного ходу каналу.
 • Оцінити стан пломбувального матеріалу.
 • Видалити уламки інструментів.
 • Виявити приховані тріщини, при повторному лікуванні каналів.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ:

 • Мікроскоп дозволяє максимально точно визначити кордон між пошкодженою і здоровою тканиною при різних маніпуляціях (протезуванні, імплантації) і зберегти неушкоджені тканини зуба, ясна.
 • Діагностика і лікування зубів за допомогою мікроскопа, полегшує роботу лікаря-стоматолога, покращує візуальний огляд, знижує психологічну і фізичну напругу.
 • Лікування під мікроскопом дає можливість провести будь-яку стоматологічну операцію з мінімальним травмуванням, що дозволяє досягти максимально естетичного результату.
 • За допомогою мікроскопа можна діагностувати мікроскопічні тріщини, карієс в важкодоступних місцях і своєчасно вилікувати їх.
 • Мікроскоп дозволяє якісно встановити ортопедичну конструкцію, забезпечивши максимальне прилягання при протезуванні.
 • За допомогою мікроскопа можна повністю видалити пошкоджені тканини, швидко виявити канал і проконтролювати візуальну щільність прилягання композитного матеріалу.
 • Найбільш точно розташувати імплант і зміцнити його в цьому положенні.
На сьогоднішній день вже стало очевидно, що за діагностикою та лікуванням під мікроскопом майбутнє. Якщо Ви небайдужі до свого здоров’я і хочете не тільки повернути здоров’я зубам, але і зберегти результати надовго, значить, лікування зубів під мікроскопом в мережі Клінік Доброго Стоматолога – це те, що Вам потрібно!
У мережі Клінік Доброго Стоматолога лікування зубів проходиться із застосуванням стоматологічних бінокулярів. Це збільшувальні прилади, які дозволяють лікарям здійснювати маніпуляції з максимальною точністю, зберігати зуби в складних випадках і продовжувати їм життя.

ЯКІ БІНОКУЛЯРИ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО?

Наше обладнання Лікарі мережі Клінік Доброго Стоматолога працюють зі стоматологічними бінокулярами преміум-класу компанії UNIVET (Італія). Дані бінокуляри забезпечують оптимальне збільшення з чітким і різким зображенням. Для пацієнта їх використання важливо з точки зору відсутності ризику ускладнень, збереження максимуму здорових тканин при лікуванні зуба.

ЯК ЛІКАРІ ПРАЦЮЮТЬ З БІНОКУЛЯРАМИ?

 • При лікуванні карієсу важливо видалити всі заражені інфекцією зубні тканини, щоб потім під пломбою не розвинувся вторинний карієс. Бінокуляри дають таку можливість. Терапевт виявляє найменші каріозні ураження зуба, тріщини в емалі, які не можна помітити неозброєним оком. Тим часом потрапляння в них бактерій може викликати карієс, тому краще відразу їх обробити і запломбувати.
 • При реставрації зуба пломбами, вкладками лікар за допомогою збільшувальної техніки перевіряє їх герметичність і щільність прилягання.
 • При ортопедичному лікуванні стоматолог перед установкою коронок на опорні зуби, вініри може обробити зуб з високою точністю, обточити лише мінімальний обсяг тканин.
 • При ендодонтичного лікування лікар ретельно очищає кореневі канали від інфекції. Без стоматологічних бінокулярів зробити це складно, особливо якщо проходить лікування жувальних зубів з розгалуженими каналами. Техніка допомагає фахівцеві здійснити вхід в кореневий канал з мінімальним травматизмом.
 • При хірургічному лікуванні застосування збільшувальної техніки обов’язково, так як видалення кісти, обробка каріозних порожнин в коренях вимагає високої точності маніпуляцій. Бінокуляри допомагають нашим хірургам проводити складні зубозберігаючі операції.
 • При ортодонтичному лікуванні лікарю важливо точно встановити елементи брекет-системи, закріпивши їх в заздалегідь певній точці зубної поверхні. Збільшувальна техніка допомагає підвищити ефективність усунення дефектів прикусу.
Наше обладнання Завдяки бінокулярам лікарі стоматологічної Клініки Доброго Стоматолога контролюють весь процес лікування, приділяючи увагу важливим деталям. Наприклад, можуть виявити некротичні ураження тканин у віддаленому відгалуженні кореневого каналу. Для пацієнта це означає можливість уникнути видалення і відновлення естетики, функціональність зуба навіть в складному випадки. Оптичні системи забезпечують більшу точність в роботі лікаря на всіх етапах, полегшують і розширюють можливості діагностики та лікування в різних областях стоматології, допомагають мотивувати пацієнта і тим самим покращують кінцевий результат. А в пріоритеті наших лікарів – висока якість роботи, комфорт пацієнта під час і після лікування. Саме тому послуги мережі Клінік Доброго Стоматолога користуються широкою популярністю серед безліч пацієнтів, їх знайомих, друзів і близьких протягом 10 років!
Для діагностики в нашій клініці використовується одна з найсучасніших систем цифрової радіовізіоргафіі – портативний радіовізіограф DX 3000 “Dexcowin”. На відміну від звичайних рентгенівських апаратів, у нього мінімальне радіаційне випромінювання.

Переваги використання радіовізіографа:

 • мобільність – його можна переносити з кабінету в кабінет, знімок робиться пацієнтові прямо в кріслі;
 • високоякісний знімок робиться миттєво і виводиться на екран комп’ютера, що дає можливість лікарю обговорити з пацієнтом всі моменти;
 • при необхідності рентгенівське зображення обробляється прямо на екрані (регулюється контрастність знімка, збільшується необхідна область на знімку, вимірюється довжина кореневого каналу);
 • зберігання зображень в будь-якій кількості.
Наше обладнання
Піскоструминний апарат Air-flow Handy 3.0 Premium – призначений для оптимальної обробки підясенних ділянок в кишенях глибиною до 10 мм, дозволяє легко видалити біоплівку за допомогою порошків Air-flow Perio і Plus. Перший в світі апарат для профілактики підясенних ділянок, відповідає найжорсткішим вимогам сучасного рівня професійного чищення зубів, призначений для цілого спектру стоматологічних маніпуляцій. Обробка всієї порожнини рота за допомогою терапії Air-flow суміш з повітря і оригінального порошку Air-flow, що сполучає із струменем води, швидко і безболісно видаляє зубний наліт, також біоплівку зі всієї порожнини рота – мінімально абразивно і без утворення пилу. Апарат Air-flow Handy 3.0 Premium забезпечує легший доступ і циркуляцію порошку, повітря і води – потрійна конусоподібна подача. М’яке застосування енергії біокінетики оригінального методу Air-flow, без риски утворення подряпин на поверхні зуба. Ефективне видалення біоплівки періодонтальної кишені – без пошкодження кореневого цементу, тривале скорочення рівня бактерій, зменшення глибини кишень, ефективний поліруючий періорежім – з легким масажем ясен, швидке, надійне і позбавлене вібрацій лікування, без виснажливих шумів і кюреток, максимальний комфорт для пацієнта. Імплантати так само як і зуби схильні до накопичення нальоту, який може призвести до переімплантиту і втрати імплантата. Апарат Air-flow Handy 3.0 Premium пропонує виняткову можливість регулярної профілактики імплантатів, видаляючи 100% біоплівок без риски деформації поверхні імплантата навіть при багатократному лікуванні. Сучасна профілактика на високому рівні – це до нас!
Наше обладнання
Наше обладнання
Апекслокатор с це прилад, за допомогою якого можна визначити довжину кореневого каналу. Для якісного ендодонтичного лікування в клініці використовується ендонаконечник «X-smart» та апекслокатор «Propex ІІ». Використання ендонаконечника дозволяє розширити вузькі кореневі канали до необхідного розміру, що необхідно для подальшого якісного їх пломбування.
Наше обладнання
Наше обладнання
img_005
Varios 970 – це автономний ультразвуковий скалер, має 2 окремі ємності для розчинів. Varios 970 оснащений новою системою iPiezo engine®, яка забезпечує проведення більш ефективного лікування з використанням широкого спектра насадок. Наконечник Varios 970 обладнаний двома світлодіодами, що забезпечують більш чітку видимість і більш легке виявлення зубного каменю і нальоту під час проведення процедур гігієни порожнини рота і зняття зубних відкладень.
Vector Paro (Вектор Паро) -унікальний ультразвуковий апарат для атравматичного лікування захворювань пародонту: пародонтиту, гінгівіту, переімплантиту та ін) Апарат бережно полірує підясневу поверхню коренів зубів, залишаючи життєздатний цемент кореня зуба, знімає надясенні і підясенні зубні конкременти, руйнує і прибирає бактеріальну біоплівку з поверхні коренів.
img_010
img_011
Комп’ютерна томографія (КТ) безпомилково визначає будову, розміри і розміщення анатомічних структур людини. Вона є одним з базових інструментів проведення діагностики на сучасному етапі в стоматології. За допомогою комп’ютерної томографії здійснюється детальний огляд і аналіз зубних рядів і щелепно-лицьової ділянки, загалом. Дана процедура допомагає виявити ряд складних захворювань (пухлини, запальні процеси і травматичні пошкодження). Дентальна комп’ютерна томографія проводиться перед ендодонтичним лікуванням, протезуванням, імплантацією, при серйозній травматизації зубів, аномалії їх розвитку, підозру на наявність кістозних і пухлинних утворень. Звичайний прицільний або панорамний знімок передає зображення лише в двох плоскостях, а ось комп’ютерна томографія зубів і щелеп на сучасному дентальному томографі дає можливість отримати трьохмірне зображення всієї щелепи (3D знімок зубів). Точний вибір зони сканування дозволяє варіювати розмір променя залежно від розміру досліджуваної анатомічної ділянки і відповідає міжнародному принципу ALARA (мінімальне опромінення для достатньої якості) для досягнення максимальної ефективності діагностики. Спеціально розроблений для максимального збереження здоров’я пацієнта режим ЕСО дозволяє значно скоротити дозу, якщо це необхідно і бажано. Зробити 3D знімок зубів можливо за 5-10 хвилин, ціна доступна, якість бездоганна. Знімок ОПТГ – це знімок всього зубного ряду обох щелеп. При проведенні цифрового панорамного знімка, організм людини, у тому числі і дитини, отримує украй малу міру дозування радіації (на 70% нижче, ніж в звичайного рентгена).
Наше обладнання
Наше обладнання
Проведення панорамного знімка дозволяє з максимальною чіткістю побачити наступне:
 • Приховані каріозні порожнини;
 • Зуби, які не прорізались, і їх розташування;
 • Стан кісткових тканин;
 • Необхідність виправлення неправильного прикусу;
 • Всілякі аномалії – кісти, пухлини, запальні процеси;
 • Дозволяє побачити глибину пародонтальних кишень і розробити стратегію лікування.
Не слід доводити свої зуби до повного руйнування, адже сучасні новинки стоматології дають можливість провести ефективне лікування на будь-якому етапі проблеми! Зробіть сьогодні крок на зустріч майбутньому!
Центрифуга для Plasmolifting призначена для розділення на фракції неоднорідних рідких систем щільністю до 2г/см3. У основі процедури Plasmolifting лежить застосування тромбоцитарної аутологічної плазми, що отримується шляхом центрифугування крові в градієнті щільності. Центрифуга для плазмоліфтингу застосовується для здобуття багатої еритроцитами власної плазми (тромбоцитарної аутоплазми) пацієнта для подальших ін’єкцій в медичній методиці Plasmolifting, для процедури омолоджування шкіри в косметології. Також ін’єкції власної плазми застосовуються в хірургічній стоматології для регенерації тканин ясен і лікування пародонтита і пародонтозу. У центрифузі встановлений оптимальний режим центрифугування крові в пробірках Plasmolifting, що дозволяє отримувати плазму високої міри чистоти з оптимальним вмістом тромбоцитів . Дана модель відповідає європейським стандартам якості. Центрифуга пройшла повний цикл випробувань і експертиз МОЗ України, внесена до реєстру медичної техніки і дозволена для використання в медичній практиці. Наявність реєстраційного посвідчення МОЗ гарантує ефективність і безпеку у використанні медичної техніки.
Наше обладнання
Стерилізаційна є одним з найголовніших стоматологічних кабінетів, адже саме якість стерилізації відповідає за безпеку здоров’я пацієнта під час лікування. Саме в стерилізаційній знаходиться обладнання для дезінфекції, упаковки та стерилізації інструментарію. Після того, як інструменти пройшли обробку спеціальними розчинами, вони запаковуються в герметичні одноразові пакети за допомогою пакувальної машини. Потім запакований інструментарій підлягає стерилізації в автоклаві при певній температурі та тиску. Стерильні пакети розпаковуються в присутності пацієнта. У нашій клініці дотримуються всіх правил і норм санітарно-епідеміологічного режиму. На сьогоднішній день існує багато небезпечних захворювань таких як гепатит В, гепатит С, ВІЛ, СНІД …, якими легко захворіти через недбалість лікарів і обслуговуючого персоналу. Тому головне завдання Клініки Доброго Стоматолога – безпека здоров’я пацієнта! Після кожного прийому, в обов’язковому порядку проводиться дезінфекція всього обладнання і кабінетів дезінфікуючими засобами останнього покоління. Відпрацьовані інструменти ми пакуємо в медичні одноразові упаковки і стерилізуємо в автоклавах класу В при температурі 134 ^ С. НАШ ПАЦІЄНТ ЗАХИЩЕНИЙ! У Клініці Доброго Стоматолога безпека гарантована на вищому рівні.