+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Консультація стоматолога-терапевта

Консультація стоматолога – початковий і дуже важливий етап проведення будь-яких процедур та будь-якого лікування. Професійна консультація запорука успішного проходження шляху. У Клініці Доброго Стоматолога у Києві первинна консультація відбувається з метою встановлення наявних захворювань ротової порожнини, призначення необхідних додаткових методів діагностики, визначення об’єму роботи та складання плану лікування.

Первинна консультація стоматолога проводиться як спеціалістом терапевтичного профілю, так і більш вузькими лікарями (ортопедом, хірургом, ортодонтом і т.д), залежно від запиту пацієнта.

Коли необхідна консультація стоматолога?

Варто записатись на консультацію до стоматолога коли:

Важливо! Відвідування стоматолога повинно відбуватись 1 раз на 6 місяців, для профілактики захворювань, виявлення проблем на ранніх стадіях та їх ефективного лікування.

У Клініці Доброго Стоматолога турбуються про ваші зуби!

Що входить у консультацію стоматолога

Дуже важливе спілкування з пацієнтом, виявлення його скарг, причин дискомфорту, чи побажань. З цього і починається будь яка консультація стоматолога.

установка вінірів

Лікар-стоматолог візуально оглядає ротову порожнину для:

Дуже важливо вчасно звернутися до стоматолога при виникненні будь-яких проблем чи дискомфорту. Також, якщо у вас виникло бажання провести будь-яку стоматологічну процедуру, на консультації наш стоматолог надасть усю необхідну інформацію, розкаже про особливості, ціни у Києві та доцільність проведення у вашому випадку. Усе дуже індивідуально, не гугліть, приходьте на консультацію і отримуйте перевірену вичерпну інформацію!

Переваги Клініки Доброго Стоматолога у Києві

Консультація стоматолога-терапевта

Як записатись на консультацію

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві

Клініка Доброго Стоматолога у Києві – клініка з досвідом, найсучаснішим обладнанням та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Ми турбуємось про здоров’я посмішок наших відвідувачів. Наш сервіс на найвищому рівні, в нашій Клініці комфортно усім, персонал клініки відповідальний та професійний.

Ми надаємо лише якісні послуги, не призначаємо зайвого та гарантуємо чудовий результат!