+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Лікування зубів під наркозом

 

Лікування зубів під наркозом

Лікування зубів під загальним наркозом не нова процедура в стоматології і всім добре відома. Всі дуже лякаються цього, але у ми розповімо більше, щоб ви переконалися, що лікування під наркозом – це швидко, якісно та безпечно. Над здоров’ям пацієнта трудиться ціла команда професіоналів – досвідчені стоматолог, анестезіолог, медичні сестри, асистенти.

Загальний наркоз – стан, при якому людина знаходиться у глибокому сні, не здатна відповідати на подразники, на вказівки лікаря. Пригнічується свідомість, людина не контролює дихання та серцебиття, тому при проведенні загального наркозу потрібна підтримка цих процесів. Під час лікування зубів під наркозом лікар-анестезіолог обов’язково супроводжує пацієнта, слідкує за його станом, життєвими показниками та будь-якими їх змінами.

Сучасна наука розвивається щохвилини і стереотипи щодо загального наркозу лишаються невиправданими. Новітні методи дозволяють проводити будь-яке лікування без болю і з комфортом для пацієнта. Навіть найскладніші випадки захворювань сьогодні це не проблема, лікування зубів під загальним наркозом у Києві – це шанс врятувати здоров’я своєї ротової порожнини!

Коли необхідно лікування зубів під наркозом

Лікування зубів під наркозом не проводиться рутинно кожному пацієнтові. Це складний процес який вимагає попередньої підготовки, залучення команди лікарів та певного періоду реабілітації. Тому загальний наркоз проводиться за вагомими показаннями.

Лікування зубів під наркозом дорослим та дітям може бути рекомендовано при:

 • Запланованому великому обсязі роботи.

 • Складних хірургічних втручаннях.

 • Складних алергічних реакціях на місцеві анестетики.

 • Недостатній ефект місцевої анестезії на пацієнта.

 • При необхідності участі декількох спеціалістів (щелепно-лицевий хірург, стоматолог, імплантолог тощо).

 • Нездоланний блювотний рефлекс.

 • Лікуванні зубів у дітей з, коли потрібно пролікувати декілька зубів одночасно.

 • Деяких особливостях розвитку і наявності певних патологій у пацієнта.

 • Панічному страху перед лікарями та стоматологічними процедурами як у дорослих пацієнтів, так і дітей.

Більше про лікування зубів під наркозом

Для того щоб лікувати зуби під наркозом дорослим і дітям потрібна ретельна підготовка, досвідчена команда фахівців та відповідне обладнання.

Вимоги до лікування зубів під загальним наркозом у Києві:

 • Використання лише сертифікованих безпечних препаратів, які дозволені в Україні та використовуються в передових клініках усього світу.

 • Команда – лікарі, стоматологи, хірурги, анестезіологи, медичні сестри мають бути досвідчені і професійні. Кожен прекрасно знати свою роботу і гарно працювати в команді. А командна робота дуже важлива під час лікування зубів під загальним наркозом.

 • Новітнє обладнання. Це стосується і стоматологічних, анестезіологічних інструментів, так і всього необхідного для моніторингу життєвих показників людини – артеріального тиску, серцебиття, насичення кисню крові тощо.

Коли варто використовувати лікування зубів під наркозом

Лікування під загальним наркозом проводиться за суворими показаннями. Потрібно розмежовувати поняття седація, медикаментозний сон та загальний наркоз. Вони зовсім різні.

Загальний наркоз – найбільш глибокий рівень пригнічення свідомості. Людина не здатна відповідати на запитання, не реагує на подразники (в тому числі і на больові). Коли ми вводимо пацієнта в загальний наркоз, вже немає потреби використовувати місцеві анестетики.

Лікування зубів під наркозом у дорослих

Якщо очікується складна чи тривала процедура, видалення складного зуба чи декількох зубів – постає питання про загальне знеболення. Це метод вибору, коли процедура відбувається з розрізами і накладеннями швів, з об’ємними втручаннями.

Під наркозом часто виконуються операції в стоматолога в тандемі з щелепно-лицевим хірургом.

Врахуйте, що великі складні процедури можуть проводитись в умовах стаціонару та вимагати декілька днів перебування під наглядом лікарів, для контролю загального стану пацієнта.

Лікування зубів під наркозом у дітей

видалення зубів під загальним наркозом

Дітки часто бояться лікарів. Навіть якщо процедура неболюча, їм важко всидіти на одному місці, довго відкривати рот і слухати вказівки стоматолога. Їм не завжди зрозуміла мета і вони не витримують довгої монотонної роботи лікаря.

Варто зазначити, що при проведенні лікування зубів дітям під загальним наркозом не потрібно додатково використовувати місцеву анестезію. При загальному наркозі центральна нервова система відключається і дитина не відчуває болю. Тому, якщо раніше були помічені алергічні реакції на місцеве знеболення, варто подумати над лікуванням зубів дитини під наркозом.

Як проходить лікування зубів під загальним наркозом

Зазначимо, що загальний наркоз не завжди може використовуватись. Як і будь-яка інша медична маніпуляція, має свої вагомі протипоказання:

 • Епілепсія.

 • Загострення хронічних захворювань серцево-судинної, центральної нервової систем.

 • Гострі інфекційні захворювання.

 • Важкі ендокринні порушення.

Все індивідуально і кожен пацієнт потребує консультації лікаря перед плануванням лікування зубів під загальним наркозом.

Лікування зубів дітям під наркозом

Намалюємо простий сценарій, якщо Ви вирішили лікувати зуби своїй дитині під загальним наркозом:

 1. Ретельна підготовка до лікування зубів під загальним наркозом (консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження).

 2. Зустріч з анестезіологом. Лікар розповість Вам як все буде відбуватися, як буде реагувати Ваша дитина, чого варто очікувати після процедури. Ви можете бути спокійні за свого малюка, адже він в надійних руках – його глибокий сон буде супроводжувати справжній професіонал.

 3. Безпосередньо процедура. Анестезіолог зі своєю командою вводять препарати для загального наркозу, дитина засинає і стоматолог може починати свою роботу.

 4. Стоматолог лікує зуби, виконує весь запланований об’єм операції з високою точністю. Він не відволікається на істерики маленького пацієнта, не припиняє свою роботу, не намагається вмовити дитину сидіти непорушно.

 5. Коли вся робота стоматолога завершена – анестезіолог припиняє введення препаратів пацієнту і через кілька хвилин він прокидається.

Буквально за 15-20 хвилин повертаються всі рефлекси, дитина стає активною. Ще деякий час потрібно провести в клініці для контролю стану і можна йти додому.

Лікування зубів під наркозом дорослим

Схема лікування зубів під наркозом дорослих така ж: злагоджена командна робота анестезіолога і стоматолога роблять дива: людина сідає в крісло, засинає, а прокидається з чудовою усмішкою, гарним настроєм, без болю та дискомфорту. В таке можна повірити?

Стереотипи щодо побічних дій після загального наркозу залишились позаду. Нудота, запаморочення, блювання, втрата пам’яті, зниження працездатності, погіршення роботи серця та мозку – це все лише давні міфи про загальний наркоз.

Сучасні препарати абсолютно безпечні, вони використовуються за чітким дозуванням, тому зменшують ймовірність появи таких симптомів.

Підготовка до лікування зубів під наркозом

Підготовка до проведення лікування під наркозом дуже ретельна. Стоматолог обов’язково проводить консультацію з пацієнтом, він оцінює об’єм своєї роботи, встановлює усі показання та протипоказання до проведення лікування зубів під загальним знеболенням. Це дуже важливо, щоб не виникало ніяких ризиків та ускладнень після процедури.

Обов’язково лікар-стоматолог складає план обстеження пацієнта. Сюди входять лабораторні тести (загальні аналізи крові та сечі, коагулограма, біохімічні аналізи), інструментальні (електрокардіограма, рентгенографія, КТ при потребі) та консультації терапевта чи інших лікарів при необхідності.

Стоматолог разом з анестезіологом вивчають усі наявні дані та лише після цього можуть розпочинати свою роботу.

До процедури лікування зубів під наркозом у Києві заборонено приймати їжу (за 6 годин) і пити. Бажано за декілька днів до процедури не пити алкоголь та відмовитися від інших шкідливих звичок.

Наскільки безпечно лікування зубів під наркозом для дітей та дорослих

лікування зубів у дітей під наркозом

Багато років існують міфи: «загальний наркоз це шкідливо для організму», «після загального наркозу є багато ускладнень» «від наркозу важко відійти». Сучасні препарати, які використовуються для наркозу зводять всі негативні наслідки до мінімуму. Вони безпечні для дорослих та малюків, пройшли всі необхідні випробування, сертифіковані в Україні та світі.

У стоматологіях Києва найбільш сучасне обладнання: щосекунди проводиться моніторинг життєвих показників пацієнта і коригується стан, за потреби. Лікар-анестезіолог чітко індивідуально розраховує дози препаратів, що забезпечує максимальний ефект, який запланований та безпеку для організму.

Ми хочемо, аби лікування зубів перестало бути чимось неприємним для дітей та дорослих, лікування зубів під наркозом доводить: можливо виходити з стоматології з приємними емоціями, можливо лікувати зуби без болю, можливо мати гарні здорові зуби без зусиль.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.