+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Етапи імплантації

 

имплантация зуба этапы

Імплантація — найбільш перспективний метод лікування втраченого чи пошкодженого зуба тими чи іншими причинами. Сьогодні імплантація поширена процедура, вона давно вже вийшла на високий рівень та показує свою ефективність. Це складний етапний процес, успішність якого залежить від усіх періодів лікування.

У Клініці Доброго Стоматолога гарантовано проведуть кожен етап імплантації зубів бездоганно та якісно.

Етапи проведення імплантації

 1. Підготовка пацієнта до імплантації зубів.

  У цей процес входить консультація стоматолога і вибір методу лікування, консультації суміжних спеціалістів (за потреби), інструментальні та лабораторні методи додаткової діагностики.

  Пацієнту проліковують проблемні ділянки у ротовій порожнині, санують запальні елементи, замінюють старі пломби для того, аби зубний ряд був повністю готовий до наступних етапів імплантації.

  Вже за результатами діагностики та висновками лікарів, якщо немає протипоказань, хірург-імплантолог обирає індивідуально для кожного метод та план лікування. На даному етапі лікар пояснює усі деталі пацієнту та описує ризики, якщо пацієнт готовий до імплантації.

  Далі, якщо не потрібні додаткові підготовчі процедури (напр. кісткова аугментація), відбувається безпосередній процес втручання, який складається з двох етапів:

 2. Хірургічний етап.

 3. Ортопедичний етап.

Під час хірургічного етапу робиться розріз, просверлюється отвір у кістковій тканині і встановлюється титановий штифт, який і слугує ніби коренем майбутнього зуба. Після цього на імплант встановлюється спеціальна заглушка і починається період приживлення, який триває декілька місяців. Лише тоді, готують ясна і встановлюють абатмент (спеціальний перехідник між імплантом і майбутньою коронкою).

На ортопедичному етапі відбувається встановлення коронки на імплант, і це завершальний етап всієї процедури. Протезування на імплантах може відбуватися коронками різних матеріалів, залежно від вибору пацієнта.

Рекомендації після всіх етапів імплантації зубів

этапы имплантации зубов

Після імплантації важливий правильний рутинний догляд за зубами. Гарне очищення зубів та міжзубних проміжків будуть знижувати ризик відторгнення, інфікування, запалення ясен та утворення дефектів зубної тканини. Догляд – запорука здоров’я будь-якої ротової порожнини.

Важливе також профілактичне відвідування стоматолога раз на 6 місяців.

Дотримання рекомендацій стоматолога дозволяють продовжити термін служби імплантів та довгі роки насолоджуватися здоровою та красивою посмішкою!

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога для імплантації зубів?

Сьогодні імплантація – це найкращий спосіб відновлення зубного ряду. Важливо обирати перевірену стоматологічну клініку для того, щоб всі етапи імплантації зубів проводились коректно. Адже це важлива умова успішності процедури.

Клініка Доброго Стоматолога дає гарантію на свою роботу. Наші стоматологи дуже досвідчені фахівці, які правильно проведуть лікування, підберуть матеріали та пройдуть з вами усі етапи імплантації зубів в Києві від А до Я.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.