+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ВІД КЛІНІКИ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА

Термін дії: безстроково

 

ПОДАРУЙТЕ СВОЇМ БЛИЗЬКИМ ДІЙСНО ПОТРІБНИЙ ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ВОНИ ОБОВ’ЯЗКОВО ОЦІНЯТЬ!!!

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ВІД КЛІНІКИ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА Найчастіше, перед будь-якою знаменною подією ми розмірковуємо про кращий подарунок для своїх коханих, друзів або колег. Іноді, навіть коли дійсно добре знаємо всі переваги, інтереси і захоплення близької людини, підібрати щось справді вартісне нелегко. Хочеться зробити подарунок чарівним, а враження від нього незабутніми! ПОДАРУЙТЕ КРАСУ ТА ЗДОРОВ’Я ВІД КЛІНІКИ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА! Якщо Ви хочете подарувати своїм близьким дійсно унікальний і потрібний подарунок, один з кращих варіантів – це спеціальний подарунковий сертифікат на відвідування стоматологічної клініки. З таким подарунком Вам вдасться подарувати найкраще – красу і здоров’я! За такий подарунок Вам будуть точно вдячні ті, кому Ви його подаруєте. До того ж такий подарунок буде цілком доречним не тільки рідним і близьким. Його доречно буде подарувати і колегам по роботі. ПЕРЕВАГИ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ:
  • Дає можливість подарувати не банальний подарунок.
  • Може бути виписаний на СУМУ (1000 грн. 2000 грн., 5000 грн.), яку визначаєте Ви (наші адміністратори із задоволенням допоможуть Вам зорієнтуватися у вартості різних послуг Клініки).
  • Термін дії сертифіката (1-н рік) дає змогу користуватися БУДЬ – ЯКИМИ послугами Клініки в ЗРУЧНИЙ ЧАС.
ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ:
  • ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ – еквівалент грошовій сумі (1000, 2000 і 5000 гривень). Подарунковий сертифікат є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власнику право на використання стоматологічних послуг Клініки Доброго Стоматолога на суму, еквівалентну номіналу подарункового сертифіката.
  • Зафіксована в подарунковий сертифікат сума буде внесена на рахунок його пред’явника. Наближаючись до межі суми, адміністратор обов’язково попередить власника подарункового сертифіката про це. У разі, коли послуга (-ги), які були надані пред’явнику в Клініці, менше за вартістю, ніж вартість подарункового сертифіката, різниця буде занесена у вигляді авансу на рахунок його пред’явника.
  • У разі, коли сума послуг (-ги), які були надані пред’явнику в Клініці, більше по вартості, ніж вартість подарункового сертифіката, адміністратор попередить його пред’явника про це і вкаже різницю вартості, яку необхідно буде додатково внести.
  • Подарунковий Сертифікат не обмінюється на грошовий еквівалент, а сума, що залишилася зараховується на баланс пацієнта.
БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.