+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Он-лайн консультація у Клініці Доброго Стоматолога

Термін дії: безстроково

 

Дізнайтеся думку лікаря-стоматолога не виходячи з дому

Сучасні технології дозволяють отримати кваліфіковану консультацію фахівця, не виходячи з дому. Зустріч зі стоматологом онлайн – це можливість оцінити серйозність ситуації і терміновість звернення в клініку. Вартість онлайн консультації лікаря-стоматолога 150 грн. Як це працює:
  • Для отримання онлайн консультації стоматолога Ви можете записатися через колл-центр за номером телефону: +38 (044) 574-9-574; +38 (067) 574-9-574, а також через Viber +38 (067) 574-9-574, або залишити заявку на сайті, ми зв’яжемося з Вами для підбору часу і потрібного Вам спеціаліста.
  • Оператор інформує пацієнта про спосіб оплати послуги, з’ясовує адресу електронної пошти, на яку можна відправити документи, а саме: Інформована згода пацієнта, на обробку персональних даних.
  • Клієнт попередньо оплачує вартість послуги і відправляє підтвердження про оплату на електронну пошту клініки або в Viber. При необхідності, прикладаються результати діагностики КТ, ОПТГ або R-знімки зубів перед майбутньою консультацією.
  • У домовлений час лікар проводить консультування пацієнта по телефону або по відеозв’язку через Zoom.
Не потрібно відпрошуватися з роботи, витрачати час на дорогу і особисто приходити в клініку. Ви зможете задати питання досвідченим лікарям-стоматологам і отримати онлайн-консультацію. Спілкуйтеся з лікарем, де Вам зручно і коли Вам зручно, використовуючи телефон або відеозв’язок. Безумовно, консультація стоматолога онлайн не може замінити повноцінний прийом і поставити точний діагноз. Але грамотна порада фахівця дозволить зменшити біль до візиту і оцінити інші симптоми. Бажаємо здоров’я Вам і Вашим близьким!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.