+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574

 

Установка імплантатів зазвичай робиться в кілька етапів. Весь процес займає від трьох до дев’яти місяців, а іноді й більше. Це може здатися складним, але багато часу відводиться на підготовку до імплантації і стабілізацію.

Стоматологічні імплантати мають форму циліндра закріпленого в щелепу. Далі йде період загоєння, який може тривати кілька місяців. Після цього встановлюється коронкова частина майбутнього зуба.

Можливо, буде потрібно кісткова пластика, якщо ваша щелепа не володіє чималим обсягом кісткової тканини або занадто м’яка, повітроносний тип розвитку гайморової пазухи, або з інших причин спаду кісткових структур, таких як: запальні або дистрофічні захворювання. Кістковий трансплантат може створити більш міцну основу для імплантату.

Це може зайняти від шести до дев’яти місяців. У деяких випадках, можливо, буде потрібна лише незначна підсадка кістки, що може бути зроблено одночасно з встановленням імплантату.

Ця операція зазвичай проводиться в амбулаторних умовах, в будь-якому стоматологічному кабінеті або лікарні. Вам не потрібно залишатися в лікарні на ніч. У більшості випадків можливе установлення умовно-знімної конструкції, яку ви можете витягти для чищення або під час сну.

Коли остеоінтеграція завершиться, буде потрібна додаткова маніпуляція по установці коронкової частини зуба. Абатмент (опорно-коронкова частина зуба) нерухомо кріпиться до імплантату. Ця маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах.

Якщо у вас є зубний імплантат, у вас можуть виникнути деякі типові незручності, пов’язані з будь-яким типом зубної хірургії.

Вони можуть включати:

  • набрякання ясен і обличчя;
  • біль в місці імплантації;
  • невелика кровотеча.

Після кожного етапу операції, вам можливо доведеться їсти м’яку їжу протягом п’яти-семи днів. Як правило, використовуються шви, які розчиняються самі по собі. Якщо шви самостійно не розчиняються, лікар видаляє їх через 7–10 днів.

Більшість зубних імплантатів є успішними.
Якщо з якоїсь причини (наприклад куріння, зловживання алкоголем чи вживання  наркотичних речовин) імплантати не приживаються, їх віддаляють, кістку очищають, і можна спробувати повторити процедуру протягом місяця.

Ви можете закріпити позитивний результат завдяки:

  • регулярній гігієні ротової порожнини, адже штучні зуби на імплантатах мають потребу в чищенні не менше ніж ваші рідні зуби;
  • регулярним відвідуванням стоматолога (кожні шість місяців до одного року для забезпечення здоров’я і правильного функціонування імплантатів);
  • відмові від шкідливих звичок та грубої їжі.

Пам’ятайте, запорука успішного лікування залежить не тільки від вашого персонального лікаря, а й від вас самих.

Ціни
Установка імпланта SHTRAUMAN roxolid (Швейцарія)13990 грн

Ціна - одна з самих низьких в м.Києві!

Установка імпланта NEOBIOTECH SLA (Ю. Корея) 4990 грн
СистемаI етап (хірургічний)II етап (ортопедичний)Ціна (грн)
Установка імпланта (грн)Період лікування верхня щелепаПеріод лікування нижня щелепаУстановка формувача десни (грн)Період лікування верхня та нижня щелепаУстановка абатмента (грн)Відбитки (грн)Період лікувння верхня та нижня щелепаУстановка коронки на імплант (грн)
Neobiotech SLA (Ю.Корея)49903 місяця2 місяця10002 тижні500010990
Dentium (Super Line) (Ю.Корея)75003 місяця2 місяця10702 тижні390012302 тижні280016 500
Shtrauman (roxolid) (Швейцарія)139903 місяця2 місяця27702 тижні450012302 тижні650028 990
Shtrauman (activ) (Швейцарія)209901,5 місяця1 месяц27702 тижні450012302 тижні6 50035 990

Iмплант SHTRAUMAN (ACTIV) - термін пріжівленія- в два рази швидше аналогів, зменшується ризик втрати імпланта, більш комфортна процедура імплантації, індивідуальний цирконієвий абатмент + безметалловая коронка.

Iмплант SHTRAUMAN (ROXOLID) – володіє більшою надійністю, ніж титанові імпланти, розширює можливість установки при недостатній кількості кісткової тканини, індивідуальний цирконієвий абатмент + безметалловая коронка.

Iмплант DENTIUM  (SUPER LINE) – підтримує стабільність ясенного краю довгий час, відновлює жувальну функцію, металокераміка на стандартному титановому абатменти.

Iмплант NEOBIOTECH (SLA) – відновлює жувальну функцію, металокераміка на стандартному титановому абатменти.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Баркова
Юлія Василівна
Спеціалізація: загальна стоматологія (I-а категорія), щелепно-лицьова хірургія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Загальна, ортопедична стоматологія. Стоматолог ортопед, 1-а категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років