+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574

 

Що таке біоревіталізація?

Біоревіталізація – один із сучасних безпечних методів профілактики і корекції косметичних недоліків шкіри за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти.

БІО — здатність препаратів м’яко інтегруватися в тканини, сприйматися шкірою як природний і «рідний» живильний компонент.

РЕ-ВІТАЛІЗАЦІІ — ці дві складові терміна розглядаються спільно, так як позначають цільову регенерацію, коли введений препарат не тільки сам живить і оновлює клітини, але і стимулює процеси природнього відновлення колагену і гіалуронової кислоти. Це свого роду «перезапуск» власних можливостей шкіри до омолодження.

Гіалуронова кислота є прекрасним природним зволожувачем і природною складовою шкіри, що відповідає за її пружність. З віком інтенсивність відновлення гіалуронової кислоти в організмі знижується, через що шкіра втрачає вологу, стає тьмяною і менш пружньою, з’являються зморшки.

Гіалуронова кислота в ін’єкційних препаратах має концентрацію, максимально наближену до природнього для організму. Таким чином, наша шкіра швидше засвоює її.

Процедура біоревіталізації здатна запустити процеси власного відновлення і регенерації клітин, здатна поліпшити мікроциркуляцію крові, надаючи шкірі пружність і свіжий колір. Біоревіталізація допомагає заповнити нестачу цього важливого компонента, проникаючи в глибокі шари клітин і одночасно заповнюючи нерівності, розгладжує шкіру природним і безпечним шляхом.

Метод універсальний для оздоровлення шкіри, підходить і для жінок, і для чоловіків, застосовується на всій поверхні шкіри обличчя і тіла, включаючи область навколо очей і кисті рук, таким чином, охоплюються всі зони, які можуть видати вік. Також біоревіталітація застосовується на волосяній частині голови для поліпшення харчування і росту волосся.

Відмінність біоревіталізації від класичної мезотерапії.

Обидва способи омолодження відносяться до однієї групи мікроін’єкційних процедур. Іншими словами можна сказати, що біоревіталізація – це «посилена» мезотерапія.

В якості активних препаратів мезотерапії використовуються коктейлі з вітамінами, мінералами, амінокислотами.

У випадку ж з біоревіталізації- головним компонентом є гіалуронова кислота, яка надає більш глибокий вплив на клітини шкіри.

Класична мезотерапія застосовується при тьмяному кольорі шкіри, «втомленої» шкірі, при боротьбі з акне, судиннії патології.

Біоревіталізація рекомендується при зневодненні, сухості шкіри, для профілактики старіння і формування зморшок, при необхідності реабілітації шкіри після пластичних операцій, глибоких пілінгів, впливу агресивного ультрафіолетового випромінювання (фотостаріння).

Біоревіталізація – тільки для обличчя?

Біоревіталізація може проводитися практично на будь-якій ділянці обличчя і тіла.

Найчастіше косметологи проводять біоревіталізацію обличчя, шиї, декольте, рук. Оскільки це відкриті ділянки тіла – їх видно всім, в той же час, будучи незахищеними одягом, вони найбільшою мірою схильні до впливу факторів зовнішнього середовища, в першу чергу – сонячного світла, надмірна дія якого провокує прискорення старіння шкіри.

Біоревіталізацію можна проводити навіть в такій делікатній області, як повіки.

Нерідко у жінок, які ретельно доглядають за своєю зовнішністю є ознаки, що видають їх вік-знаходяться поруч з вухами. Біоревіталізація привушної області, мочки вуха так само широко застосовується.

Біоревіталізація – спосіб видалення зморшок?

Після біоревіталізації дрібні зморшки розгладитися можуть, але для видалення зморшок є більш ефективні способи, такі як контурна пластика, Ботокс.

Дія біоревіталізації направлена на профілактику їх появи, повернення шкірі зволоженості, тонусу і еластичності, тих якостей, які забезпечують її молодий вигляд.

Як проходить процедура?

Результат.

Біоревіталізація особлива тим, що може дати пролонгований результат, який зазвичай помітний відразу після першої процедури.

Ще один плюс – можливість отримання накопичувального ефекту. Три-чотири ін’єкції гіалуронової кислоти підшкірно здатні запустити потрібні механізми в організмі, і ваша шкіра може виглядати з кожним днем все краще і краще навіть через півроку після повного курсу процедур.

Якщо ви хочете максимально зберегти шкіру молодою – це один з кращих профілактичних методів для запобігання старіння шкірних покривів, тому що біоревіталізація здатна допомогти шкірі зберігати і підтримувати власні процеси регенерації, а, значить, довше залишатися молодою.

Біоревіталізацію можна починати проводити після 25-ти років (або трохи раніше, в залежності від стану шкіри). На обличчя потрібно 1 шприц. На шию і декольте ще один.

Показання:

Протипоказання:

Після процедури:

Преміум Ревіталізація Aquashine.

AQUASHINE не має аналогів в світі!

AQUASHINE став революційним відкриттям в області anti-age терапії і наступним етапом у розвитку ін’єкційної ревіталізації та біорепараціі, гідно зайнявши місце на вершині розвитку ревіталізації.

AQUASHINE – в перекладі «aqua» – вода, «shine» – сяйво, блиск.

Лінійка сучасних препаратів Aquashine для «ПРЕМІУМ ревіталізації» містить в своєму складі інгібітори гіалуронідази і металопротеази, а також стимулятори синтезу гіалуронової кислоти і колагену. Стимуляція проліферації кератиноцитів і фібробластів, а так же освітлюючий ефект, є одним з переваг препаратів Aquashine.

«ПРЕМІУМ ревіталізації» вигідно відрізняється від існуючих методик повної безболісністю і комфортом для пацієнта, відсутністю слідів від уколів і миттєвим ефектом, який зберігається протягом тривалого часу.

У серію препаратів для «ПРЕМІУМ ревіталізації» входять (на вибір):

Aquashine Classic.

Aquashine BR Освітлюючий.

Aquashine BTX (інтенсивне омолодження).

Переваги AQUASHINE перед іншими ревіталізантами:

Володіє потужною інгібіруючою (блокуючою) дією відносно речовин, що руйнують компоненти міжклітинного матриксу (гіалуронідаза, металлопротеінази II типу), що забезпечує швидкий запуск відновлення шкіри.

Спеціалізований комплекс біоміметичних пептидів, що володіють біонаслідуючою дією, активують проліферацію і міграцію фібробластів, підвищуючи продукцію колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що призводить до яскраво вираженого результату.

Ефекти AQUASHINE

Ефект помітний вже в перші дні і навіть години після процедури:

Видно вже на 3-5 день після ін’єкції, максимально виражений через 14-21 день:

Зберігається протягом півроку після проведеного курсу:

Як проводиться процедура?

Препарат, яким би ефективним він не був, втрачає свою силу без належної техніки введення.

Протокол преміум-ревіталізації продуманий так, щоб повторити його міг будь-який кваліфікований лікар. Регламентується все – від кута, під яким вводять голку (це визначає потрібну глибину проколу), до напрямків, в яких розподіляється Aquashine.

Лікарі працюють найтоншими голками – вони майже не залишають слідів, та й ризик синців з ними прагне до мінімуму. Продуманий і хронометраж: ревіталізація займає всього півгодини.

Цікаво, що миттєвий ефект від преміум-ревіталізації схожий на 3-D моделювання особи: стає видно, як овал обличчя, контур губ і скул можуть змінитися при правильному введенні філерів. Ефект тримається до 3 місяців, його можна закріпити за допомогою спеціальних філерів.

Ціни

Консультация косметолога - бесплатно.

Все препараты- сертифицированные.

Пилинг "невесты" или "выходного дня" без шелушений, мгновенный результат Promoitalia "PQ age" (1,5 ml)800 грн
Пилинг без шелушений, омоложение, устранение дефектов кожи,VIP процедура "PRX-T 33"1800 грн
Микроигольчатая терапия - микронидлинг Дермаштамп на PRP (на плазмолифтинге)500 грн
Микроигольчатая терапия- микронидлинг Дермаштамп на любом мезококтейле / или на гиалуроновой кислоте (по показаниям)800 грн
Плазмолифтинг (1 зона-лицо)1000 грн
Плазмолифтинг (лицо+шея+декольте)1500 грн
Биоревитализация Daytona SR (2,5 ml)800 грн
Биоревитализация Dermaheal meso SR (2,5 ml/ мезококтейль)800 грн
Биоревитализация плюс ГК Dermaheal mezo HSR (2,5 ml, мезококтейль и гиалуроновая кислота)1000 грн
Премиум биоревитализация Aquashine classic (2 ml)4000 грн
Премиум биоревитализация Aquashine BR (осветляющий)(2ml)4000 грн
Премиум биоревитализация Aquashine BTX (botox like effect)(2ml)4600 грн
Редермализация Twac 2 (3ml)4300 грн
Редермализация Twac 3 (3ml)4800 грн
Контурная пластика губ Juvederm ultra-3 (1ml)5000 грн
Мезо коктейль Vit-Jal Promoitalia1400 грн
Мезотерапия anti age Promoitalia Up grade (2,5 ml)1800 грн
Мезотерапия волос Daytona HL (2,5 ml)700 грн
Мезотерапия волос Promoitalia Hair plus Revitalizing (2,5 ml)800 грн
Мезотерапия волос Dermaheal HL (2,5 ml)800 грн
Плазмолифтинг волосы1000 грн
Преміум ревіталізація Aquashine classic3800 грн
Ботулінотерапія Ботулакс (лоб та міжбрів'я)4350 грн
Ботулінотерапія Ботулакс (міжбрів'я)2400 грн
Ботулінотерапія (область очей) 1 од1450 грн
Ботулінотерапія (область очей) 2 од2400 грн
Ботулінотерапія (лоб, міжбрів'я та область очей)5800 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Баркова
Юлія Василівна
Лікар-косметолог
Спеціалізація: Косметологія
Стаж роботи за фахом: від 4 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 4 років