Графік роботи Пн-Нд 8:00 - 20:00
м. Київ, вул. Здолбунівська, будинок 9Б, офіс 237 (м. Позняки)
  (044) 574-9-574 (067) 574-9-574

ПРИВАТНА СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Нам часто приходиться замислюватись: чому в стоматологіях такі високі ціни? Або: чому при таких цінах не відчувається турботлива рука лікаря?

Прагнення знайти відповіді на ці та багато інших питань надихало засновників Клініки Доброго Стоматолога в процесі її створення.

На сьогодні ми можемо з гордістю сказати: «Ми змогли створити стоматологію, в яку люди приходять з довірою і яку покидають з упевненістю, в якій установлено об’єктивні ціни».

Нас часто запитують про походження назви клініки. Відповідь проста: світом править доброта. Тільки вона є основою взаємовідносин людей незалежно від професій і статусів. Тільки доброта є джерелом бажання бачити в кожному пацієнті близьку людину, якій важливо не тільки не нашкодити – важливо допомогти, а часом і врятувати.

Якою б діяльністю не займалася людина – істинним щастям є можливість працювати заради інших, заради лагідного і скромного слова «Дякую».

Життя прекрасне, а тому треба поспішати насолоджуватися своєю роботою і сіяти добро!

ПРО КЛІНІКУ

Клініка була відкрита в 2010 році. Її створенню передувало ретельне вивчення передового досвіду кращих стоматологій Києва. Від інтер’єру до техніки, від посмішки адміністратора до трудового шляху лікаря. Всі ці складові лягли в основу повсякденної діяльності Клініки.

3D-1

Три кити діяльності
Наше надбання – персонал

Тільки їх професійне, відповідальне і просто – ставлення – запорука високого результату і теплої атмосфери.

Наша основа – безпека

Не будемо говорити мовою термінів. Скажімо простіше, на першому місці знаходиться головна складова вашої безпеки – стерильність. І тут немає компромісів. У Клініці Доброго Стоматолога один з найефективніших автоклавів для стерилізації. Разом з ним в Клініці використовується система пакетування інструментів у вакуумну упаковку. Кожен пацієнт може спостерігати процедуру відкриття пакета стерильних інструментів у своїй присутності.

Номер два в питаннях вашого спокою – рентген. Точніше кажучи – візіограф. Так називається використовуваний нами апарат, випромінювання якого є у десять разів слабкішим, ніж у сучасного рентгену.

У Клініці Доброго Стоматолога вам не тільки не потрібно вставати з крісла заради кожного знімка, бездротовий візіограф позбавить вас від необхідності утримувати в порожнині рота датчик зі шнуром.

Номер три вашої безпеки – ендомотор із апекслокатором. Він дає змогу безпомилково визначити глибину кореневого каналу, тому вам не потрібно налаштовуватись на терпіння болю, пов’язаного з параметрами та іншими особливостями ваших зубів.

Наша гордість – філософія ставлення до людей

Ми легко повернемо гроші тільки тому, що так захоче пацієнт. Ми готові надати ту знижку, про яку змушена просити людина. Ми знаємо, що працюють тільки ті гроші, які отримані справедливо, а в роботі важливою є тільки та радість, яку випромінюють наші вдячні пацієнти.

Зв`язок зі співробітником контролю якості